Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Stworzenie runy za koszt esencji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Stworzenie runy za koszt esencji 10 Ankieta - średnia ocena: 3,7010 Ankieta - średnia ocena: 3,70
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
HITEK
Junior Member


Data rejestracji: 03-09-2022
Postów: 12
Klan: LEGO
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI
Skąd: POLSKA

Stworzenie runy za koszt esencji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

600 pnktow esencji to koszt stworzenia runy 1 poz danego koloru.

Pozdro

__________________
PIOTR
19-11-2022 11:58 HITEK jest offline Szukaj postów użytkownika: HITEK Dodaj HITEK do Listy kontaktów AIM Screen Name of HITEK: HIT YIM Account Name of HITEK: Piotr
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

600 esencji za rune prawie kompletnie rozwiazuje problemow zoltych run bo esencji tego koloru zawsze jest pod dostatkiem. Niestety pewnych surowcow ma Ci brakowac na roznych etapach gry... pozniej i tak wszystkiego jest w opor.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 19-11-2022 15:26.

19-11-2022 14:40 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
HITEK
Junior Member


Data rejestracji: 03-09-2022
Postów: 12
Klan: LEGO
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI
Skąd: POLSKA

Autor tematu Temat rozpoczęty przez HITEK
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zgadzam sie , ale ja nie chce miec ich w opor po 10 latach grani, tylko po dwoch latach, ja nie bede gral w ta gre do emerytury, chociaz i tak za dlugo to ciagne...

__________________
PIOTR
19-11-2022 15:40 HITEK jest offline Szukaj postów użytkownika: HITEK Dodaj HITEK do Listy kontaktów AIM Screen Name of HITEK: HIT YIM Account Name of HITEK: Piotr
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
HITEK napisał(a)
zgadzam sie , ale ja nie chce miec ich w opor po 10 latach grani, tylko po dwoch latach, ja nie bede gral w ta gre do emerytury, chociaz i tak za dlugo to ciagne...


Gram "troszeczkę" krócej niż 10 lat i już mam wszystkiego w opór. Nawet zielonej esencji, tak więc nie tragizuj. Ja wiem, że fajnie by było dostawać na początek po 20 run na pierwszym poziomie. 100 tysi esencji do tego i jeszcze jakby dali ze 40kk pr to już w ogóle fajnie by się grało, ale nie ma aż tak dobrze. kombinować trzeba Smile KAŻDY ma na początku lekki niedobór zasobów ale uwierz mi - to się dość szybko zmienia. Po mniej niż 3 latach masz już zapasy WSZYSTKIEGO. Co do końcówki twojego posta. Może to rzeczywiście nie jest gra dla ciebie, skoro nie bawi cię zbieranie zasobów i zastanawianie się jak to optymalnie spożytkować


BTW Sugerujesz, ze zostało mi max 6 lat grania? Wiesz mam ich 58...

Edit: dopisek

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez A Jednak Arrt: 20-11-2022 19:04.

19-11-2022 22:26 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
HITEK
Junior Member


Data rejestracji: 03-09-2022
Postów: 12
Klan: LEGO
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI
Skąd: POLSKA

Autor tematu Temat rozpoczęty przez HITEK
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem o czym Ty piszesz, Stary ja juz mam prawie 3 zestawy bizu na e5 ale chce ich miec 10x a kiedy to bedzie za kolejne 10 lat?

__________________
PIOTR
29-11-2022 19:33 HITEK jest offline Szukaj postów użytkownika: HITEK Dodaj HITEK do Listy kontaktów AIM Screen Name of HITEK: HIT YIM Account Name of HITEK: Piotr
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja mam 5
pvp biała
pvp dystans
pvp palna
areny
wyprawki
I do tego reszta eq Smile
Mam raptem 200 lvl...
Tak więc nie marudź, też będziesz miał

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
29-11-2022 21:40 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 642
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale wy wiecie ze tu się o epikowanie na morii rozchodzi co nie? na nekro to w pol roku robisz co chcesz
29-11-2022 21:52 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adzi4n napisał(a)
Ale wy wiecie ze tu się o epikowanie na morii rozchodzi co nie? na nekro to w pol roku robisz co chcesz

Z tym pół roku to troszeczkę przesadziłeś Smile I generalnie tak - mniej więcej wiem. Z tym, że serwery Moria z założenia miały być trudniejsze tak więc nie rozumiem płaczu Smile

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
30-11-2022 10:56 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
Scarecrow
Double Ace


Data rejestracji: 12-01-2018
Postów: 126
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII; Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za tworzeniem run za esencje Smile

__________________
Wroga i przyjaciela hojnie obdarze, a potem zobaczę kto się kim okaże...
01-12-2022 11:45 Scarecrow jest offline Szukaj postów użytkownika: Scarecrow Dodaj Scarecrow do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Stworzenie runy za koszt esencji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH