Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH Reanimator żegna! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Reanimator żegna! 8 Ankieta - średnia ocena: 7,758 Ankieta - średnia ocena: 7,758 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
BENZ
Double Ace


images/avatars/avatar-25640.jpg

Data rejestracji: 03-09-2016
Postów: 127
Kraina: Necropolia

Reanimator żegna! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję wszystkim za wspólną grę. Miałem tu chyba 3 postaci od 2008 roku. Ostatecznie kończę grę jednym jedynym kontem na r1 stworzonym od początku do teraz czyli 27.11.2022. Dzięki za wiele lat mile spędzonych wśród ciekawych ludzi za wspólne obmyślanie planów na lepszą grę i rozwój postaci za obmyślanie działań na obalenie date. Wszystko fajnie pięknie ale narobiło się mnóstwo graczy "troli" za przyzwoleniem administracji która niestety od dłuższego czasu przestała dbać o graczy oraz graczy którzy napsuli mnóstwo krwi ale taka jest ta gra były emocje walki bitwy , wojny i bluzgów na PW ale zabawa w życiu to nie wszystko. Przyszedł czas i na mnie. Dojrzałem do sprawy opuszczenia tej gry która się już nie rozwija i niczego już nie uczy. Jak niegdyś była filarem, odskocznią od nieciekawych sytuacji tak teraz jest tylko nałogiem , nawykiem wielu graczy i przez nią tylko traci się czas na życie dla siebie i bliskich... także jeśli macie chęć z tym skończyć lub zakończyć pewien etap w życiu to jest dobry czas... Dziękuję graczom z klanów lasombra, bloody Kingdom, VVV, Złodzieje Dusz, DUKE, CD, a także w ostatnich latach Midian, Apolitic bez was nie osiągnąłbym swoich celów i ogólnie sukcesów...

Nie będę wymieniał graczy którym jestem wdzięczny za wspólną grę bo jest ich bardzo dużo ale cieszę się że mogłem być częścią tego wielkiego przewrotu w grze gdy date upadło i nastały inne rządy...mam nadzieję uda się wam utrzymać trend gdy mnie już nie będzie tu.

Telefonu nie zmieniłem i nie zamierzam zmieniać więc kto tam będzie chciał utrzymać kontakt to mnie znajdzie:-)

DZIĘKI !

__________________
"Jakże będą chrząkać warchlaki gdy usłyszą jak cierpiał stary dzik..."
ID: 122703 tylko R1

27-11-2022 09:52 BENZ jest offline Szukaj postów użytkownika: BENZ Dodaj BENZ do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH Reanimator żegna!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH