Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » Panu się należy odpoczynek od bw. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Panu się należy odpoczynek od bw. 18 Ankieta - średnia ocena: 3,5018 Ankieta - średnia ocena: 3,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Krzysztoff
Zbanowany

Data rejestracji: 14-11-2022
Postów: 27

Panu się należy odpoczynek od bw. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moje id 195
Id gracza którego trochę poniosło 187
Za obrazę proszę też podpiąć id 889

Po godzinie 23. Dnia 29.11.panów trochę poniosło z odnoszeniem się w grze przeglądarkowej do mojego realnego życia oraz mojej firmy która świadczy usługi remontowo budowlane.

Z tego co wiem nie znam obu panów z realnego życia więc proszę wyciągnąć odpowiednio konsekwencje.

Dodam tylko że zniesławienie czyjejś firmy podchodzi pod paragraf 212 kodeksu karnego. A niestety zostało to naruszone przez obu panów.

Do tego kolejny paragraf udostępnie i upublicznienia mojego wizerunku oraz danych osobowych RODO.

Proszę zablokować ten preceder inaczej będę zmuszony zgłosić sprawę wyżej.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Krzysztoff: 30-11-2022 09:34.

30-11-2022 09:17 Krzysztoff jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzysztoff Dodaj Krzysztoff do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli chodzi o obrazę, to nie ma tam podstaw do bana.
Odnośnie wizerunku, to nie widzę u tych graczy i w tym terminie którym zgłaszasz, udostępniania wizerunku. Nie widzę też, żeby w tych zgłoszeniach były dane firmy.

Jeżeli chodzi o zniesławienie firmy, to możesz to zgłosić odpowiednim organom, które zajmują się łamaniem kodeksu karnego w naszym kraju

__________________

30-11-2022 12:25 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Krzysztoff
Zbanowany

Data rejestracji: 14-11-2022
Postów: 27

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Krzysztoff
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę przesyłać mi całą wypowiedz tego gracza na PW. Będzie zgłoszenie do odpowiednich organów. Dziękuję pozdrawiam.

Od wpisu z moim nazwiskiem na czacie publicznym. Imię , adres zamieszkania, oraz adres e-mail.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Krzysztoff: 30-11-2022 12:46.

30-11-2022 12:41 Krzysztoff jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzysztoff Dodaj Krzysztoff do Listy kontaktów
Sezamek
Junior Member


Data rejestracji: 14-11-2022
Postów: 10
Klan: wataha
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Adagio ale nawet ostrzeżenia mu nie dajesz za takie tematy
30-11-2022 12:47 Sezamek jest offline Strona domowa Sezamek Szukaj postów użytkownika: Sezamek Dodaj Sezamek do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak jak pisałem, 29.11.2022 roku gracz o ID 187 i ID 889, nie zamieszczali na SB żadnych danych osobowych ani danych żadnej firmy.

__________________

30-11-2022 13:49 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Krzysztoff
Zbanowany

Data rejestracji: 14-11-2022
Postów: 27

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Krzysztoff
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przecież mam screen z częścią wypowiedzi obu panów. Nie mam tylko wstępu do rozmowy gdzie było moje nazwisko podane. Więc albo mi pan podeślę albo nie. Ja doskonale umiem czytać i skoro inni też po wpisaniu tych danych które gracz podał mogą mnie namierzyć i dane mojej firmy to przepraszam bardzo ale tak zostało naruszone moje życie prywatne. I co teraz przegra obla i będzie mi wjazd na chatę każdy robił bo wie gdzie mieszkam? Pana decyzja o przesłanie treści początku rozmowy. Ja resztę mam na zdjęciu.
30-11-2022 14:04 Krzysztoff jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzysztoff Dodaj Krzysztoff do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W żadnym wypadku nie podeślę ci takich logów.


Jeżeli chodzi o prowokację, to faktycznie panowie, trochę balansują na krawędzi. Jeżeli jeszcze raz pojawią się takie wypowiedzi, to skończy się to zablokowaniem konta

__________________

30-11-2022 15:12 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Krzysztoff
Zbanowany

Data rejestracji: 14-11-2022
Postów: 27

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Krzysztoff
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O czym Ty panie opie piszesz xd

Co mnie obchodzi ich prowokacja jak mnie to nie rusza.
Mnie obchodzi to że gracz udostępnia moje dane prywatne w grze przeglądarkowej bo nie umie grać.

Pierwszy lepszy gracz Ruito z mvp po danych od oblegarda na czacie podanych znalazł dane moje i mojej firmy. A Ty nie widzisz problemu?

Nie chcesz udostępnić pierwszego wpisu z moim nazwiskiem spoko. I tak już mam ten wpis.

Wpisz dane które udostępnia wyżej wymieniony gracz w google, może ci się coś rozjaśni.
Prowokacje to były dopiero jak żeś werdykt wydał.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Krzysztoff: 30-11-2022 15:55.

30-11-2022 15:54 Krzysztoff jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzysztoff Dodaj Krzysztoff do Listy kontaktów
Feldmarshal
Triple Ace


Data rejestracji: 04-04-2016
Postów: 173
Klan: Posłańcy Śmierci
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Vivi, sam podajesz takie dane dodając osoby z bw do znajomych, a teraz próbujesz szukać winnych? Było myśleć przed faktem, a nie po fakcie próbując na siłe szukać dziury w całym... rotfl
30-11-2022 16:03 Feldmarshal jest offline Szukaj postów użytkownika: Feldmarshal Dodaj Feldmarshal do Listy kontaktów
Krzysztoff
Zbanowany

Data rejestracji: 14-11-2022
Postów: 27

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Krzysztoff
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sezamek i Feldmarszal was temat chyba nie dotyczy więc poproszę o ostrzeżenie od opa za zbędny spam nie w swoim temacie. Dopiszmy pana poniżej do warna.

Co do podawania danych i dodawania graczy do znajomych. Ciebie w znajomych nie mam. A co do magica już mnie przeprosił za podanie moich danych aderowi który to rozpowszechnił u was w klanie moje dane osobowe i prywatne. Niestety nie mam dowodów żeby pociągnąć adera do odpowiedzialności.

Pomówienia by były lecz informacje są prawdziwe od osoby która dane aderowi podała.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Krzysztoff: 30-11-2022 16:35.

30-11-2022 16:18 Krzysztoff jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzysztoff Dodaj Krzysztoff do Listy kontaktów
Dropsonek
Zbanowany

images/avatars/avatar-25737.jpg

Data rejestracji: 09-11-2022
Postów: 30
Klan: Wataha
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przypominam tylko że pomówienia i insynuacje o ktorych obyty w literze prawa kolega Vivimorte pisze podlegają pod odpowiednią literę prawa i są scigane z powodztwa cywilnego.

Swoją drogą spam sie zrobil, proponuje po warmie za spam dla autora i wszystkich uczestników. No i oczywiscie zamknijmy to spamowisko.

__________________
Nick w grze: Drop Sensem Życia r18
30-11-2022 16:26 Dropsonek jest offline Szukaj postów użytkownika: Dropsonek Dodaj Dropsonek do Listy kontaktów
wielebny
Full Member


Data rejestracji: 24-09-2007
Postów: 66
Klan: Bez Ryska nie ma klanu :(
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Droga administracjo które to już konto gracza vivimorte? Czy to jest fair wobec graczy którzy grają uczciwie?
30-11-2022 19:17 wielebny jest offline Szukaj postów użytkownika: wielebny Dodaj wielebny do Listy kontaktów
Krzysztoff
Zbanowany

Data rejestracji: 14-11-2022
Postów: 27

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Krzysztoff
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I jak moja sprawa? Panie opie??

Bo obecnie dostaje połączenia i smsy z numerami telefonów których nikt nie odbiera więc po wcześniejszym wyczynie gracza oblegarda moja przestrzeń prywatna została jawnie naruszona. Jeszcze jeden głupi SMS i sprawa trafia na policję.
30-11-2022 19:17 Krzysztoff jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzysztoff Dodaj Krzysztoff do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Krzysztoff napisał(a)
I jak moja sprawa? Panie opie??

Bo obecnie dostaje połączenia i smsy z numerami telefonów których nikt nie odbiera więc po wcześniejszym wyczynie gracza oblegarda moja przestrzeń prywatna została jawnie naruszona. Jeszcze jeden głupi SMS i sprawa trafia na policję.


Zdecydowanie polecam, zgłosić sprawę na policji

__________________

30-11-2022 19:25 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
tok2
Full Member


Data rejestracji: 28-03-2014
Postów: 71

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
30-11-2022 22:55 tok2 jest offline Szukaj postów użytkownika: tok2 Dodaj tok2 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » Panu się należy odpoczynek od bw.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH