Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY prowokacje » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony prowokacje 10 Ankieta - średnia ocena: 7,3010 Ankieta - średnia ocena: 7,30
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
tok2
Full Member


Data rejestracji: 28-03-2014
Postów: 71

prowokacje Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

id zglaszanego 195
moje id 187
9:07 czat ogolny wkleil link z oblezenia
9:07 wyzywa i prowokuje
9;10 wyzywa i prowokuje
prosze go ukarac za prowokacje
kazda jego prowokacja bedzie zglaszana zeby nie bylo
bo kolege za mocno ponosza emocje
18:11 dalsze prowokacje i wyzwiska
18:21 wydzwania na mój nr prywatny boję się o własne zycie
18:23 przyznaje się że dzwonil
Należy się ban stały to nie są zarty
18:27 dalej wydzwania
18:29 dalej straszy
18:33 straszy dalej
18:47 dalej wydzwania
18:41 dalej straszy i pomawia

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez tok2: 01-12-2022 18:46.

01-12-2022 16:15 tok2 jest offline Szukaj postów użytkownika: tok2 Dodaj tok2 do Listy kontaktów
Krzysztoff
Zbanowany

Data rejestracji: 14-11-2022
Postów: 27

RE: prowokacje Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro skarga mnie dotyczy... To zapytam grzecznie tylko w jakich godzinach szanowny zgłaszający był na czacie dziś skoro niby byłeś prowokowany?

Może napisz znów moje dane osobowe na czacie globalnym to napewno nie będzie prowokacja xd
01-12-2022 18:09 Krzysztoff jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzysztoff Dodaj Krzysztoff do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli czujesz się nękany telefonami, to sprawę należy zgłosić na policję.
Obrazy tam nie ma.


Od razu napiszę, żeby każdy miał tego świadomość.
Jakiekolwiek sugestie, które mogą sugerować groźby dotyczące rl, tj aluzje dotyczące wizyt w rl (bez znaczenia, czy na rozmowę/kino/spacer i bez znaczenia, kto będzie dowiedział kogo), jakiekolwiek straszenie itp. będą kończyć się banami stałymi na wszystkich kontach.
Działa to w obie strony i dotyczy obu klanów, bo widzę, że zaczyna się już powoli mieszać gra przeglądarkowa a życie.

Dlatego grzecznie wszystkich proszę o ograniczanie swoich emocji.

__________________

01-12-2022 18:49 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
tok2
Full Member


Data rejestracji: 28-03-2014
Postów: 71

Autor tematu Temat rozpoczęty przez tok2
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zapraszał mnie na wodke
Czyli ban stały mu się nakezy
Od 18:25 proszę przeanalizować czat ogolny

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez tok2: 01-12-2022 18:58.

01-12-2022 18:53 tok2 jest offline Szukaj postów użytkownika: tok2 Dodaj tok2 do Listy kontaktów
wielebny
Full Member


Data rejestracji: 24-09-2007
Postów: 66
Klan: Bez Ryska nie ma klanu :(
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jeszcze dodam to
Vivimorte 18:29 -> Termin remontu się zbliża odbierz tel od wykonawcy

Groźba odwiedzin?
01-12-2022 18:55 wielebny jest offline Szukaj postów użytkownika: wielebny Dodaj wielebny do Listy kontaktów
Krzysztoff
Zbanowany

Data rejestracji: 14-11-2022
Postów: 27

RE: prowokacje Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przepraszam bardzo ale wczoraj szanowny pan Oblegard udostępnil moje dane i dane mojej firmy. Szanowny pan dzwonił wczoraj w sprawie remontu nie wiedziałem że to akurat gracz bw. Zarezerwowal termin spotkania. I na czacie ogólnym na samym początku kiedy pytałem czyj to nr tel kazał dzwonić a kiedy się okazuje że to on to skargi pisze?

Przecież nie mam nr tel z głowy.

Nie mieszaj chłopie gry. Dzwoniłeś nr mam od ciebie.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Krzysztoff: 01-12-2022 19:17.

01-12-2022 19:13 Krzysztoff jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzysztoff Dodaj Krzysztoff do Listy kontaktów
Krzysztoff
Zbanowany

Data rejestracji: 14-11-2022
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wielebny +1 za spam temat ciebie nie dotyczy.

A skoro wczoraj dzwonił umówił się na spotkanie w sprawie remontu
Za reklamę mojej firmy należy mu się Oscar.
01-12-2022 19:19 Krzysztoff jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzysztoff Dodaj Krzysztoff do Listy kontaktów
Asimof
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2021
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Nie mieszaj chłopie gry. Dzwoniłeś nr mam od ciebie."

"Szanowny pan dzwonił wczoraj w sprawie remontu nie wiedziałem że to akurat gracz bw."

To wkoncu miałeś jego nr czy nie?
01-12-2022 19:20 Asimof jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimof Dodaj Asimof do Listy kontaktów
tok2
Full Member


Data rejestracji: 28-03-2014
Postów: 71

Autor tematu Temat rozpoczęty przez tok2
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chłopie co ty bierzesz ha ha ha
01-12-2022 19:22 tok2 jest offline Szukaj postów użytkownika: tok2 Dodaj tok2 do Listy kontaktów
Krzysztoff
Zbanowany

Data rejestracji: 14-11-2022
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No przecież pisałem wczoraj nawet w temacie mojego zgłoszenia że dzwonią do mnie lub piszą smsy. Adagio kazał iść na policję.

A dziś próbuje oddzwaniac i co wy się boicie odebrać?
01-12-2022 19:37 Krzysztoff jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzysztoff Dodaj Krzysztoff do Listy kontaktów
tok2
Full Member


Data rejestracji: 28-03-2014
Postów: 71

Autor tematu Temat rozpoczęty przez tok2
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jutro mogę wsiąść bilingi od operatora sieci i udowodnić że nie dzwoniłem do gościa
Tak czy siak ban stały mu się należy
01-12-2022 19:42 tok2 jest offline Szukaj postów użytkownika: tok2 Dodaj tok2 do Listy kontaktów
Krzysztoff
Zbanowany

Data rejestracji: 14-11-2022
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poczekam na te bilingi jednak. Bo wczoraj nie dawałem tutaj jasno operatorowi do zrozumienia że przegioles mieszając prywatne życie w grę przeglądarkowej... A teraz robisz spam na forum i na SB bo sam podałeś swój nr tel graczom w grze ?

Prosiłem wczoraj o ban stały dla ciebie za prywatne wycieczki do mojej osoby. Operator uznał że to tylko prowokacje. Dziś sam każesz dzwonić na twoj nr , po twojej zgodzie a wręcz nakazie dzwonię i nie odbierasz? Ty jesteś jakiś dziwny trochę. Skoro chcesz żeby ktoś zadzwonił i piszesz wyraźnie dzwoń.. to trzeba się spodziewać że ktoś zadzwoni.

I przypomnę że sam wczoraj dzwoniłes.
01-12-2022 19:59 Krzysztoff jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzysztoff Dodaj Krzysztoff do Listy kontaktów
tok2
Full Member


Data rejestracji: 28-03-2014
Postów: 71

Autor tematu Temat rozpoczęty przez tok2
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Srałem w gacie nie dzwonilem

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez tok2: 01-12-2022 20:02.

01-12-2022 20:01 tok2 jest offline Szukaj postów użytkownika: tok2 Dodaj tok2 do Listy kontaktów
Gugu
Newbie


Data rejestracji: 15-04-2020
Postów: 8
Klan: ,
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII
Skąd: ,

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Halo czy jest tutaj policja?? Odklejony Krzysztof potrzebuje porady!!

__________________
r20
01-12-2022 20:02 Gugu jest offline Szukaj postów użytkownika: Gugu Dodaj Gugu do Listy kontaktów
Krzysztoff
Zbanowany

Data rejestracji: 14-11-2022
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolego sympatyczny Panie oblegard

Tu masz swoje wypowiedzi które były zgłoszone do opa
https://imgur.com/a/xKEYcWq

Jak widać po danych które sam udostępniasz inni gracze bez problemu mogą znaleźć moj nr tel.

Więc skoro sam go posiadasz i moje dane i każesz dzwonić do siebie na czacie publicznym to dlaczego wycieczki na forum?

Czy ty chłopie jesteś odpowiedzialny za swoje czyny?

Wrzucasz moje dane, dzwonisz do mnie a teraz ta telenowela?

To nie są wszystkie twoje wypowiedzi oczywiście bo nazwisko było ciut wcześniej podane

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Krzysztoff: 01-12-2022 20:15.

01-12-2022 20:14 Krzysztoff jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzysztoff Dodaj Krzysztoff do Listy kontaktów
tok2
Full Member


Data rejestracji: 28-03-2014
Postów: 71

Autor tematu Temat rozpoczęty przez tok2
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niech operator sprawdzi SB czy coś udostepnilem żadnych numerów ani danych nie udostepnilem zmień czerwone tabletki na niebieski po niebieskich może ci fajka odpali chociaż...
01-12-2022 20:26 tok2 jest offline Szukaj postów użytkownika: tok2 Dodaj tok2 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zamykam, bo to nie jest temat od kłótni.

__________________

01-12-2022 20:27 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY prowokacje

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH