Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R7+R11 Czy podróż można rozciągnąc na dwa dni ? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Czy podróż można rozciągnąc na dwa dni ?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Vadlez
Wojownik z Grunwaldu


images/avatars/avatar-6553.jpg

Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 563
Klan: Wojownicy Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Rozpucie /\ Kaszczor

Czy podróż można rozciągnąc na dwa dni ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Keyser
Przeglądarka internetowa: Edge

Opis problemu:
Wczoraj zacząłem podróz, skończyły mi sie statystyki a co za tym idzie możliwoś pójścia dalej.
po połnocy statystyki mi sie odnowiły ale nie moge iśc dalej
czy tak ma byc czy to jakis bug ?

bo na moje wczesniej można bylo robic jedna podróż przez kilka dni

__________________
Były Moderator działu Pola Bitew Moria

TYLKO R1 oraz R7 aktywnie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vadlez: 04-12-2022 17:07.

04-12-2022 17:06 Vadlez jest offline Szukaj postów użytkownika: Vadlez Dodaj Vadlez do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Statystyki się nie odnowią, jeśli nie klikniesz "odpoczywaj".

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
04-12-2022 22:38 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
Vadlez
Wojownik z Grunwaldu


images/avatars/avatar-6553.jpg

Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 563
Klan: Wojownicy Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Rozpucie /\ Kaszczor

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Vadlez
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ma takiej opcji.
Jedyna aktywna to : uciekaj
Drugi dzień zresztą

__________________
Były Moderator działu Pola Bitew Moria

TYLKO R1 oraz R7 aktywnie

05-12-2022 13:51 Vadlez jest offline Szukaj postów użytkownika: Vadlez Dodaj Vadlez do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przed każdym przeciwnikiem masz dwie opcje - walcz lub odpoczywaj. Jeśli wybierzesz odpoczynek, to następnego dnia będziesz mógł kontynuować ze zregenerowanymi statystykami. Jeśli wybierzesz walkę i zostawisz podróż w takim stanie, to statystyki się nie zregenerują (w dalszym ciągu możesz je podnieść odbierając np. nagrodę za zadanie dzienne).

https://wiki.bloodwars.interia.pl/index.php?title=Podróż

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


05-12-2022 14:01 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Vadlez
Wojownik z Grunwaldu


images/avatars/avatar-6553.jpg

Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 563
Klan: Wojownicy Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Rozpucie /\ Kaszczor

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Vadlez
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

głupie to troche bo na bossie nie wiadomo jakie statystyki będą potrzebne i można utknąć.

No nic jest jak jest i trzeba z tym żyć.


Dzieki za odpowiedź.

Zamknijta przy okazyji.

__________________
Były Moderator działu Pola Bitew Moria

TYLKO R1 oraz R7 aktywnie

05-12-2022 17:41 Vadlez jest offline Szukaj postów użytkownika: Vadlez Dodaj Vadlez do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R7+R11 Czy podróż można rozciągnąc na dwa dni ?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH