Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Runy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Runy 9 Ankieta - średnia ocena: 8,009 Ankieta - średnia ocena: 8,009 Ankieta - średnia ocena: 8,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
DevilThorn
Junior Member


Data rejestracji: 17-05-2012
Postów: 17

Runy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wartosc runy +4 na czwartym poziomie to jakas kpina w tych czasach. Proponuje zeby zwiekszyc te wartosci do 40 ( max wartosc ). Oczywiscie mozna tez pomyslaec o jakims rozwinieciu i np po zlozeniu 4 poziomu mozna wbic w nie rune z mnoznikiem x5, x10, x50, x100. Dodatkow runa moze byc zdobywana .... np na nowej mapie albo w jakis inny sposob.

Mozna tez wprowadzic wbijania tych run np w zapowiedziane w sredniowieczu buty, pasy zwierzaki towarzyszy co daje mozliwosc nowej mapy nowych wyzwan i ogolnie poprawe grywalnosci. Wiecej mozliwosci rozwijania sprzetu to rozwiazany problem z grywalnoscia roznych dystansow palnej.
Pomysl jest rozwojowy i mozna go wykozystac na wszystkich rodzajach serwerow i oczywiscie modyfikowac.

Pozdrawiam wampirki i czekam na komentarze.
26-01-2023 16:43 DevilThorn jest offline Szukaj postów użytkownika: DevilThorn Dodaj DevilThorn do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wbijanie run 4. poziomu dla uzyskania wyższych wartości bonusu?
Może być ale zastanawiam się co się stanie gdy kilku cwaniaczków wbije sobie żółte na +100 lucka... Widzisz ten problem jaki się zrobi w pvp?

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
26-01-2023 19:24 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
alter-ego
Lord


images/avatars/avatar-12237.jpg

Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 311
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł fajny, zwiększy możliwości zabawy.
Niestety obawiam się, że wprowadzenie tego zajmie jakieś 5 do 7 lat...



cytat:
A Jednak Arrt napisał(a)
Wbijanie run 4. poziomu dla uzyskania wyższych wartości bonusu?
Może być ale zastanawiam się co się stanie gdy kilku cwaniaczków wbije sobie żółte na +100 lucka... Widzisz ten problem jaki się zrobi w pvp?


Hola, hola, kolego...
Czy @MoP nie napisał, że wszystko z luckiem jest w porządku? chytry
27-01-2023 11:37 alter-ego jest offline Szukaj postów użytkownika: alter-ego Dodaj alter-ego do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
alter-ego napisał(a)

Hola, hola, kolego...
Czy @MoP nie napisał, że wszystko z luckiem jest w porządku? chytry


No napisał...
MoP wiele rzeczy pisał...
Jednakowoż pozwolę sobie pozostać przy swoim zdaniu jako że moje zdolności kognitywne są na tyle duże, że DOSKONALE wiem co piszę Wink
Zrobi się taki dysbalans, że wszyscy się popłaczą z rozpaczy

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
27-01-2023 15:51 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
Grizzly
Forum Ace


Data rejestracji: 24-10-2018
Postów: 90
Kraina: Necropolia; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Będą mogli to zamknąć. Spełnia cel: zamknąć po kolei wszystkie serwery


Łuck dalej psuje i tak nudne rozgrywki PvP

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Grizzly: 28-01-2023 10:38.

28-01-2023 10:38 Grizzly jest offline Szukaj postów użytkownika: Grizzly Dodaj Grizzly do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
A Jednak Arrt napisał(a)
Wbijanie run 4. poziomu dla uzyskania wyższych wartości bonusu?
Może być ale zastanawiam się co się stanie gdy kilku cwaniaczków wbije sobie żółte na +100 lucka... Widzisz ten problem jaki się zrobi w pvp?


Jaki gdy obrońcy też wbiją tak samo runy?
29-01-2023 17:50 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
GreatXX napisał(a)
cytat:
A Jednak Arrt napisał(a)
Wbijanie run 4. poziomu dla uzyskania wyższych wartości bonusu?
Może być ale zastanawiam się co się stanie gdy kilku cwaniaczków wbije sobie żółte na +100 lucka... Widzisz ten problem jaki się zrobi w pvp?


Jaki gdy obrońcy też wbiją tak samo runy?

Ano taki, że na midlewelach bardak się zrobi. Będziesz mógł zaatakować np białą białasa który ma 300 zwiny więcej niż ty, bo on jeszcze nie uskrobał żółtych na +100 lucka Smile
Tak trochę bez sensu
Do tego dochodzą ekspy i kw mając byle jakie staty będziesz w stanie wysolować w zasadzie dowolnego mobka i niby fajnie, tylko po kiego tuska wtedy te expy robić?
Po kiego kombinować z buildem, statami skoro wszystko ci runki załatwią?
Edit: literówka

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez A Jednak Arrt: 29-01-2023 21:16.

29-01-2023 21:14 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Runy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH