Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R21S Nie dostałem itemow z ekspy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nie dostałem itemow z ekspy
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Shizz
Newbie


Data rejestracji: 05-02-2023
Postów: 2
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria V

Nie dostałem itemow z ekspy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak jak w tytule.
Nie dostałem przedmiotów z wygranej ekspedycji.

Patrzyłem każdą półkę w plecaku , sklep ze sprzedanymi itemami ( mimo że nic nie sprzedawałem) , zajrzałem nawet do studni dusz ze zniszczonymi rzeczami , ale też tego tak nie ma. Po za tym nic nie niszczyłem.

https://r21.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=9e268dcd02

Żadnego wydropionego itemka nie ma w plecaku.

Można liczyć na jakąś pomoc ?
Pozdrawiam
05-02-2023 17:25 Shizz jest offline Szukaj postów użytkownika: Shizz Dodaj Shizz do Listy kontaktów
Shizz
Newbie


Data rejestracji: 05-02-2023
Postów: 2
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Shizz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Itemki przyszły wraz z jakąś jakaś kilkusekundowa przerwą. Smile Można zamknąć
05-02-2023 17:37 Shizz jest offline Szukaj postów użytkownika: Shizz Dodaj Shizz do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R21S Nie dostałem itemow z ekspy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH