Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » SPAM / E-REKLAMA codzienne szpiegi z 2 kont » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony codzienne szpiegi z 2 kont
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Loginuzytkownik
Newbie


Data rejestracji: 07-02-2023
Postów: 3

codzienne szpiegi z 2 kont Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Id zglaszającego: 4328

Id zgłaszanego: 1221 - Spirol

oraz jego drugie konto: 2236 - Spirol34

Witam.

Od dluzszego czasu dostaje dzienny spam szpiegow. Zaczelo sie od momentu gdy gracz zaatakowal mnie przegrywajac, po czym ja zaczalem go atakowac i atakuje do dzis po ewo. Zbulwersowany zaistniala sytuacja, gracz postanowil szpiegowac z zamiarem wylapania mnie bedacego na wypkach czy tez w nie obronnym zestawieniu. Wszystko okej, ale w momencie gdy jego drugie konto zaczelo obrywac, ten zaczal szpiegowac rowniez z drugiego. I tak z 2 szpiegow dziennie zrobilo sie 4-6, po 2-3 z kazdego konta.

Napisalem do owego uzytkownika z zapytaniem czy nie moglby zaprzestac swoich szpiegow, ktore na jego korzysc nie wniosly nic po dzien dzisiejszy, na co ten odpisal ze nie kazdy prowadzi postac pod PVP i ze skupia sie na ekspach, do tego stwierdzil ze leje mnie w obronie... Fakt, przed jego dzienna dawka szpiegow nie potrafie sie bronic.

Od momentu tej wiadomosci gosc polecial na calosc, i z 4 szpiegow dziennie zrobilo sie az 7, na zmiane z 2 kont co mozna zobaczyc na linku ponizej.

https://i.postimg.cc/5NJ1zj8C/szpiegi.png

Prosze zwrocic uwage tam gdzie zaznaczylem 2 okienka, a dokladniej date:

2023-02-02 19:27:22 (szpieg z pierwszego konta)
2023-02-02 19:32:25 (szpieg z drugiego konta, dokladnie 5 minut po ostatnim szpiegu, ale po co?)


Wlasnie z czyms takim uzeram sie na co dzien. Mozna sobie wyobrazic jak bardzo irytujace by to bylo gdybym nie gral z premka. On juz nawet nie szpieguje zeby mnie zaatakowac, po prostu celowo zasmieca mi skrzynke od dluzszego czasu.

Chcialbym zaznaczyc ze ten link ktory wkleilem ze szpiegami to tylko kontynuacja zabawy Spirola. Szpiegi zaczalem zapisywac dopiero po napisaniu do niego wiadomosci, natomiast ten szpiegowal juz dawno przed.
07-02-2023 17:09 Loginuzytkownik jest offline Szukaj postów użytkownika: Loginuzytkownik Dodaj Loginuzytkownik do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poproszę admina o zreferowanie tej częstotliwości

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

07-02-2023 18:01 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Loginuzytkownik
Newbie


Data rejestracji: 07-02-2023
Postów: 3

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Loginuzytkownik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak na koniec dnia chcialbym tylko dodac ze juz dzisiaj liczba szpiegow wzrosla do 10 w ciagu jednego dnia Smile Ta rekordowa suma ewidentnie podchodzi pod spam jako iz po zadnym szpiegu nie dostalem ataku.

Akcja szpiegowska wykryta. - 2023-02-07 23:38:52
Akcja szpiegowska wykryta. - 2023-02-07 23:00:06
Akcja szpiegowska wykryta. - 2023-02-07 21:48:20
Akcja szpiegowska wykryta. - 2023-02-07 21:21:57
Akcja szpiegowska wykryta. - 2023-02-07 20:00:40
Akcja szpiegowska wykryta. - 2023-02-07 15:35:09
Akcja szpiegowska wykryta. - 2023-02-07 11:57:20
Akcja szpiegowska wykryta. - 2023-02-07 09:32:28
Akcja szpiegowska wykryta. - 2023-02-07 09:17:22
Akcja szpiegowska wykryta. - 2023-02-07 01:20:34

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Loginuzytkownik: 08-02-2023 00:07.

08-02-2023 00:06 Loginuzytkownik jest offline Szukaj postów użytkownika: Loginuzytkownik Dodaj Loginuzytkownik do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czekam na info od admina

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

09-02-2023 10:19 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
kopnijkota
Full Member


Data rejestracji: 13-07-2011
Postów: 64

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zróbcie tak, że za wykrytego szpiega dostaje się dodatkowy atak na szpiegującego.
09-02-2023 12:38 kopnijkota jest offline Szukaj postów użytkownika: kopnijkota Dodaj kopnijkota do Listy kontaktów
Asimof
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2021
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Płakać o szpiegi w grze XD gdyby nie można było wysyłać więcej niż dwa na jedną postać to by tak zrobili a skoro nie to znaczy że można, już kilka lat temu była podobna akcja i nic z tego nie wyszło bo nie jest zabronione Big Grin
09-02-2023 12:58 Asimof jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimof Dodaj Asimof do Listy kontaktów
Spirol34
Newbie


Data rejestracji: 09-02-2023
Postów: 4

RE: codzienne szpiegi z 2 kont Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szkoda, ze nikt mnie wczesniej nie powiadomil, to juz 2 dni temu bym sie odniosl do tego.

cytat:
Originally posted by Loginuzytkownik
Zaczelo sie od momentu gdy gracz zaatakowal mnie przegrywajac, po czym ja zaczalem go atakowac i atakuje do dzis po ewo. Zbulwersowany zaistniala sytuacja, gracz postanowil szpiegowac z zamiarem wylapania mnie bedacego na wypkach czy tez w nie obronnym zestawieniu.

I na tym mozna by temat zamknac.
Szpiegowanie zeby lpac gdy jestes w eq wyprawkowym czy na ataki (masz 24k hp) jest dobrym momentem pod ataki, wiec nie widze nic zlego w tym ze jestes szpiegowany majac aktualnie 450kk ludzi.
Gwoli formalnosci, ten pierwszy raz wbilem wlasnie po ludzi i mialem 11lvli mniej. Widocznie zabolalo ze az zaczales farmic od wtedy 2 postacie 10+ lvli nizej.


cytat:
Originally posted by Loginuzytkownik
Napisalem do owego uzytkownika z zapytaniem czy nie moglby zaprzestac swoich szpiegow, ktore na jego korzysc nie wniosly nic po dzien dzisiejszy, na co ten odpisal ze nie kazdy prowadzi postac pod PVP i ze skupia sie na ekspach, do tego stwierdzil ze leje mnie w obronie...

Pamietam ta "prosbe" az sobie zapisalem, pozwole sobie ja wkleic ponizej (przy okazji ciekawa roznica w sposobie pisania tam i tu na forum).

cytat:

Nadawca: CI3N SZ4RNOBYLA
Tytuł wiadomości: gosciu ograniesz sie z tymi szpiegami?
Data wysłania: 2023-01-28 15:30:26
Zrob cos z postacia, wygraj ze mna w obronie. Nie wiem, zmien cos i sie lejemy a nie spamisz mi po 2 szpiegi dziennie czekajac jak lamus zebym wyprawki robil bo tylko wtedy umiesz wygrac :>

Tak, taka prosba, ze kazdy od razu by przestal czekac na odpowiednie eq przeciwnika i zaprzestalby wszelkich dzialan (w dodatku ta prosba byla podpisana atakami na oba konta). Prawda?

cytat:
Originally posted by Loginuzytkownik
2023-02-02 19:27:22 (szpieg z pierwszego konta)
2023-02-02 19:32:25 (szpieg z drugiego konta, dokladnie 5 minut po ostatnim szpiegu, ale po co?)

Drugi szpieg z drugiego konta polecial przed atakiem, bo potrafiles po szpiegu byc przebrany w 30sec i byc w eq obronnym jak wchodzilem.

cytat:
Originally posted by Loginuzytkownik
On juz nawet nie szpieguje zeby mnie zaatakowac, po prostu celowo zasmieca mi skrzynke od dluzszego czasu.

No zdecyduj sie, szpieguje Cie zeby zlapac Cie w eq wyprawkowym czy nie?

cytat:
Originally posted by Loginuzytkownik
Tak na koniec dnia chcialbym tylko dodac ze juz dzisiaj liczba szpiegow wzrosla do 10 w ciagu jednego dnia Smile Ta rekordowa suma ewidentnie podchodzi pod spam jako iz po zadnym szpiegu nie dostalem ataku.

Logujesz sie wielokrotnie w ciagu dnia i nocy, w dodatku nie ma mozliwosci okreslenia jak dlugo jestes aktywny, wiec masz duza mozliwosc przebierania sie pomiedzy szpiegami, stad taka czestotliwosc (w koncu wyprawki musisz robic, expy i kw zakladac, ataki robic).
Nie, nie jest to spam (jak sam wczesniej zauwazyles), po prostu jestem wytrwaly w czekaniu. Nie bede wbijal skoro siedze na duzo slabszym domku, a Ty jestes ubrany pod obronke, takie cos nie mialoby sensu.
Ludzie mi sie przydadza, bo dzieki Twoim atakom nie mam ich za duzo, a rozbudowuje pustaka, co kosztuje...

Edit:

Wlasnie po kolejnym jego ataku dostalem wiadomosc:
cytat:

Nadawca: CI3N SZ4RNOBYLA
Tytuł wiadomości: A gdzie sa ludziki? Frown
Data wysłania: 2023-02-10 01:07:52
Chcialbys pewnie troche nie?? :>


Ocene zostawiam Wam Wink
Ludziki mam z kw, nie przejmuj sie, po prostu rozbudowa bedzie powolniejsza, mi sie nie spieszy.

Edit2:
Jako ze nie chce dublowac, to dorzucam tu w ramach ciekawostki i pokazania czy szpiegowanie ma sens:
https://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=187fc61e14

Podobaja mi sie godziny "odpowiedzi":
cytat:

CI3N SZ4RNOBYLA urządził na Ciebie zasadzkę! - 2023-02-11 01:11:01
CI3N SZ4RNOBYLA urządził na Ciebie zasadzkę! - 2023-02-11 00:11:01

Wyczyn ze tak idealnie trafil 60min i 0 sec gdy ochronka trwa wlasnie te 60 minut Wink

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Spirol34: 11-02-2023 22:04.

09-02-2023 23:59 Spirol34 jest offline Szukaj postów użytkownika: Spirol34 Dodaj Spirol34 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Info od admina:
w ciągu ostatnich 30 dni gracz 1221 rozpoczął 93 akcje szpiegowskie na gracza 4328
natomiast gracz 2236 rozpoczął ich 62.

Nie wygląda to na uporczywy spam, nawet jeśli w określonych dniach wydawał się mocno wzmożony. Jeśli sytuacja się powtórzy, to proszę o info.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

15-02-2023 22:08 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Spirol34
Newbie


Data rejestracji: 09-02-2023
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Buc
w ciągu ostatnich 30 dni gracz 1221 rozpoczął 93 akcje szpiegowskie na gracza 4328
natomiast gracz 2236 rozpoczął ich 62.


3,1 szpiegowan na dzien i ban na 3 dni?
Skoro dany gracz mnie od kulku miesiecy atakuje 4 razy dziennie (po 2 na kazde konto) to na ile czasu on dostanie bana?

ps. czemu dostalem +1 za spam na forum za wypowiedz w temacie na moj temat?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Spirol34: 15-02-2023 22:15.

15-02-2023 22:13 Spirol34 jest offline Szukaj postów użytkownika: Spirol34 Dodaj Spirol34 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

konto nie jest zablokowane...

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

15-02-2023 22:14 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Spirol34
Newbie


Data rejestracji: 09-02-2023
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Buc
konto nie jest zablokowane...


Przez chwile mialem informacje mowiaca cos innego.

Nie ukrywam, ze szpiegowac nadal bede, ludzie zawsze sie przydadza, a on ich ma zawsze duzo przez ataki na aktywnych (np. na mnie ;P).
A ze max szansa na udane szpiegowanie to 65%, to nadal bedzie dostawal raporty szpiegow, ktore nie wejda...
15-02-2023 22:31 Spirol34 jest offline Szukaj postów użytkownika: Spirol34 Dodaj Spirol34 do Listy kontaktów
Loginuzytkownik
Newbie


Data rejestracji: 07-02-2023
Postów: 3

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Loginuzytkownik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Buc
Info od admina:
w ciągu ostatnich 30 dni gracz 1221 rozpoczął 93 akcje szpiegowskie na gracza 4328
natomiast gracz 2236 rozpoczął ich 62.

Nie wygląda to na uporczywy spam, nawet jeśli w określonych dniach wydawał się mocno wzmożony. Jeśli sytuacja się powtórzy, to proszę o info.


Nie wiem dokladnie od kiedy te ostanie 30 dni bylo brane pod uwage, ale po zalozeniu tej skargi bylem notorycznie szpiegowany dzien w dzien. Dzisiaj od godziny 12 do teraz dostalem juz 11 szpiegow i tak jest codziennie. To wlasnie jest uporczywe bo gracz zamiast sie uspokoic to szpieguje jeszcze wiecej niz dotychczas.

Gra polega na atakowaniu wiec nie wiem o co on tam wyje. Sam zaczepia, dostaje 3 pkt evo wiec atakuje.

Prosze jeszcze raz sprawdzic ile razy bylem szpiegowany po dzien dzisiejszy. Uwazam jednak ze jakis odpoczynek by sie przydal poniewaz zamiast wziac ta skarge pod uwage i sie uspokoic, ten jeszcze bardziej zasmieca mi skrzynke, dzien w dzien...

Edit:

Ludzi mam 120kk a nie 400kk tak jak przed skarga i praktycznie nie rosna. Jest tego swiadom a dalej zasmieca mnie szpiegami (11) Smile

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Loginuzytkownik: 15-02-2023 23:20.

15-02-2023 22:32 Loginuzytkownik jest offline Szukaj postów użytkownika: Loginuzytkownik Dodaj Loginuzytkownik do Listy kontaktów
Spirol34
Newbie


Data rejestracji: 09-02-2023
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Loginuzytkownik
Gra polega na atakowaniu wiec nie wiem o co on tam wyje. Sam zaczepia, dostaje 3 pkt evo wiec atakuje.


Gra polega rowniez na szpiegowaniu.
Co do "wycia" widze, ze ironii nie wylapales.


cytat:
Originally posted by Loginuzytkownik
Ludzi mam 120kk a nie 400kk tak jak przed skarga i praktycznie nie rosna. Jest tego swiadom a dalej zasmieca mnie szpiegami (11) Smile

Swego czasu miales wiecej ale wydales na budynki:
https://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=dedbe472e2

A 30kk ktore teraz z atakow wchodza tez sie przyda.

Edit:
Garnizon:
Koszty: 48 148 248 PLN, 4 814 824 ludzi

HB:
Koszty: 8 818 629 PLN, 1 940 098 ludzi

30kk Ludzi, to ladnie kilka lvli wiec nie jest to "zasmiecanie pomimo ze nie masz ludzi"

Edit2:
cytat:
Nie wiem dokladnie od kiedy te ostanie 30 dni bylo brane pod uwage


To duzo tlumaczy...

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Spirol34: 15-02-2023 23:02.

15-02-2023 22:46 Spirol34 jest offline Szukaj postów użytkownika: Spirol34 Dodaj Spirol34 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostrzeżenia rozdane. Skargi to nie miejsce na dyskusje - możecie sobie omówić sprawę na PW.

Prośba ode mnie, abyście tak działali, aby sobie nie robić wzajemnie na złość.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

15-02-2023 23:15 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » SPAM / E-REKLAMA codzienne szpiegi z 2 kont

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH