Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO [R1] Filozof - działanie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony [R1] Filozof - działanie 3 Ankieta - średnia ocena: 7,003 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

[R1] Filozof - działanie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szybko i na temat.

Filozof - bonus za złote monety.

Czy działa on tylko przy atakch?

Ciężko wyczuć te 10% przy ekspach, nie mniej jednak na R1 nie zauważyliśmy boostu pr przy zabiciu moba - kilka podejść i jako założyciel i jako asysta.

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

23-03-2023 16:26 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To nie jest 10% do koncowego doswiadczenia, sumuje sie z innymi bonusami.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
23-03-2023 17:33 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Rutrr
Triple Ace


images/avatars/avatar-25408.jpg

Data rejestracji: 23-11-2011
Postów: 210
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria S
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czyli 1,4 na nekro i 1,52 na morii?

__________________
"Uuur Ahhhrrr Uhrrr Ahhhrrr Aaarhg" - Chewbacca
23-03-2023 19:38 Rutrr jest offline Szukaj postów użytkownika: Rutrr Dodaj Rutrr do Listy kontaktów
Grizzly
Forum Ace


Data rejestracji: 24-10-2018
Postów: 90
Kraina: Necropolia; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli jak dobrze liczę to:
Gdy za asystę na drzewku 4* dostawałem 2,5kk czyli 250% PR (100% bazowe, 100% za gwiazdki, 50% za erudytę)
To nowy bonus da mi tylko 100k PR?

Ja rozumiem że na speed serwerach te 10% to może dużo ale no jak dobrze rozumuje to u nas to wciąż niewiele. Nie zmieni to praktycznie nic dla topki która musi już pewnie około rok robić ekspy (Duo drzewo lub dumę w 15)


Czy jest jakaś opcja to skorygować pod r1 aby korzysc była odczuwalna względem kosztu i przewagi nad tymi którzy tego nie mają
24-03-2023 06:07 Grizzly jest offline Szukaj postów użytkownika: Grizzly Dodaj Grizzly do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Grizzly napisał(a)
Czyli jak dobrze liczę to:
Gdy za asystę na drzewku 4* dostawałem 2,5kk czyli 250% PR (100% bazowe, 100% za gwiazdki, 50% za erudytę)
To nowy bonus da mi tylko 100k PR?


Tak na oko to blizej 150k pr

Bo nie mnozysz przez 1,1 tylko dodajesz 0,1 do 1,5 (z erudyty).

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 24-03-2023 13:02.

24-03-2023 12:22 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO [R1] Filozof - działanie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH