Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R1 R1 potezne chyba zdechlo » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony R1 potezne chyba zdechlo 4 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

R1 potezne chyba zdechlo Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Kedul
Przeglądarka internetowa: Chrome

Opis problemu: Jak w temacie , problem z serwerem , wg strony ze statusem serwerow pokazuje czerwonom kropke

__________________
Nick na R1: Kedul
28-04-2023 17:28 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
Demini
Newbie


Data rejestracji: 18-03-2023
Postów: 3
Skąd: Ziemiomorze

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dokładnie umarło Frown
28-04-2023 17:34 Demini jest offline Szukaj postów użytkownika: Demini Dodaj Demini do Listy kontaktów
Vuorinen
Member


Data rejestracji: 10-09-2009
Postów: 29

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: SunNex
Przeglądarka internetowa: Android


Potwierdzam, czyżby R1 było nie wypłacalne i zamknięte?
A może wkoncu jakiś patch po 3 latach i się skrzaczylo cus chytry
28-04-2023 17:36 Vuorinen jest offline Szukaj postów użytkownika: Vuorinen Dodaj Vuorinen do Listy kontaktów
slash3r
Viking


images/avatars/avatar-19398.jpg

Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 542
Klan: SIEGE-TEAM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Słupsk/Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z tego co widzę nawet forum zdycha. Nastolatkowie to już boomerzy a autorzy emeryci chytry
gdzie te stare rurzowe czasy...

__________________

28-05-2023 17:33 slash3r jest offline Szukaj postów użytkownika: slash3r Dodaj slash3r do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R1 R1 potezne chyba zdechlo

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH