Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE R2 - upadło? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony R2 - upadło? 3 Ankieta - średnia ocena: 4,003 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
AFM
Newbie


Data rejestracji: 14-08-2013
Postów: 9

R2 - upadło? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: all
Przeglądarka internetowa: all

Opis problemu:
Dzień dobry,
Zwracam się do Was z ogromną prośbą weryfikacji serwera angielskiego r2.bloodwars.net.
Od dnia dzisiejszego, po wylogowaniu z konta, nie ma możliwości powrotu do gry.
Gra działa na PC/telefonach z już zalogowanymi postaciami.

Proszę o informację czy to oznaka wyłączenia serwera, czy jakaś usterka techniczna.

Piszę tą wiadomość na polskim forum, gdyż mogę niedożyć aktywacji na angielskim :X
07-05-2023 10:07 AFM jest offline Szukaj postów użytkownika: AFM Dodaj AFM do Listy kontaktów
AFM
Newbie


Data rejestracji: 14-08-2013
Postów: 9

Autor tematu Temat rozpoczęty przez AFM
RE: R2 - upadło? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzień dobry,
Chyba awaria została naprawiona.
Już działa.

Do zamknięcia.
07-05-2023 11:12 AFM jest offline Szukaj postów użytkownika: AFM Dodaj AFM do Listy kontaktów
slash3r
Viking


images/avatars/avatar-19398.jpg

Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 542
Klan: SIEGE-TEAM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Słupsk/Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgadzam się, serwer działa. Co innego że jest niestety nie grywalny Smile wczoraj zarejestrowałem się po 10 latach Tongue namawiając dwóch znajomych. Bliżej mi do angielskiego niż im do Polskiego. Inna sprawa że po rozmowie z topką okazuje się że aktywnie gra ledwie 10 osób! Nie wiedziałem że BW upadnie po naszym zerwaniu, inaczej bym nie odchodził rotfl
Tak poważnie czy twórcy mają jakiś pomysł na reaktywację tej stypy? (all due respect of course). Kumpel którego namówiłem na BW mówił mi nawet że reklama wyskakiwała mu na FB, a jest Grekiem, więc coś tam pracuje. Tylko dlaczego nikt nie gra? Może jakiś kickstarter i przeniesienie gry do app store i android?

__________________

28-05-2023 17:32 slash3r jest offline Szukaj postów użytkownika: slash3r Dodaj slash3r do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE R2 - upadło?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH