Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Ujemny bonus za różnicę szczęścia do trafienia krytycznego? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Ujemny bonus za różnicę szczęścia do trafienia krytycznego?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Vincent_S
Newbie


Data rejestracji: 24-05-2023
Postów: 4

Ujemny bonus za różnicę szczęścia do trafienia krytycznego? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przykładowo jeśli mam 0 szczęścia i broń która daje mi 30% szans na trafienie krytyczne a mój przeciwnik ma 20 szczęścia, to jaka jest moja szansa na trafienie krytyczne?

Przeczytałem tę stronę:
https://wiki.bloodwars.interia.pl/index.php?title=Trafienie
Ze wpisu moim zdaniem wynika, że wtedy bazowa wartość trafienia krytycznego wynosi (nasze szczęście - szczęście przeciwnika)/5 = (0 - 20) / 5 = -4%.

Moja "REALNA" szansa na trafienie krytyczne wynosi więc teoretycznie 30% - 4% = 26%. Ograniczenia max / min są zapisane tylko dla "REALNEJ" szansy, więc niby wszystko się zgadza... Ale z drugiej strony mowa jest o "bonusach" ze szczęścia i generalnie jakoś nie mam pewności czy dobrze to rozumiem Smile

Może ktoś potwierdzić albo zaprzeczyć że tak to działa?
24-05-2023 17:10 Vincent_S jest offline Szukaj postów użytkownika: Vincent_S Dodaj Vincent_S do Listy kontaktów
hypson
Forum Ace


Data rejestracji: 27-08-2012
Postów: 77
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie traci się szansy na trafienie krytyczne mając mniej szczęścia.
24-05-2023 18:00 hypson jest offline Szukaj postów użytkownika: hypson Dodaj hypson do Listy kontaktów
reallny
Lord


Data rejestracji: 23-08-2018
Postów: 335
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja uwazam, ze sie traci szanse na kryta majac mniej lucka niz przeciwnik

__________________
'Wełen ale anubis zawsze wygrywal więc co za roznica. No chyba taka że dobija szybciej.' xD - SPFY
30-05-2023 18:48 reallny jest offline Szukaj postów użytkownika: reallny Dodaj reallny do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Ujemny bonus za różnicę szczęścia do trafienia krytycznego?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH