Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Obraza, liczne prowokacje » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Obraza, liczne prowokacje 10 Ankieta - średnia ocena: 3,8010 Ankieta - średnia ocena: 3,80
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
cudak
Member


images/avatars/avatar-25723.jpg

Data rejestracji: 02-04-2008
Postów: 31
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Warszawa

Obraza, liczne prowokacje Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moje id: 4511
Id obrażającego i od kilku tygodni nagminnie próbującego mnie sprowokować: 706 + 214 (ta sama osoba).
Obecnie: najświeższe wiadomości z czatu publicznego od ok. 16:30 do 18:40, z naciskiem na 18:04, 18:38 w dn. 28.05.2023 r.
Czuję, że będzie więcej, bo w końcu przestanę przymykać oko na liczne prowokacje i obrazy w moim kierunku przez tego gracza, jeśli się nie uspokoi.

Na innym serwerze miał podobne historie z Carycą Katarzyną, jeśli dobrze pamiętam nick, brzmi jak recydywa.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez cudak: 28-05-2023 18:41.

28-05-2023 18:30 cudak jest offline Szukaj postów użytkownika: cudak Dodaj cudak do Listy kontaktów
Sezamek
Junior Member


Data rejestracji: 14-11-2022
Postów: 10
Klan: wataha
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

płaczki na forum adi poproszę +1
28-05-2023 19:52 Sezamek jest offline Strona domowa Sezamek Szukaj postów użytkownika: Sezamek Dodaj Sezamek do Listy kontaktów
UriBoyka_
Full Member


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 63
Klan: Kiedyś BD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wypowiem się zatem. ale prowukuję do czego ? po prostu stwierdzam brak sympatii Smile Niedługo nie będzie można wyrażać niezadowolenia bo będzie to odbierane za prowokacje Smile

Naprawdę polecam zluzować majtki i miec troche frajdy - a nie wczuwac się tak mocno we wszystko.

__________________
r14/18 MiToMan / J o r d a n

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez UriBoyka_: 28-05-2023 19:57.

28-05-2023 19:54 UriBoyka_ jest offline Szukaj postów użytkownika: UriBoyka_ Dodaj UriBoyka_ do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na chwilę obecną za mało na bana

__________________

29-05-2023 22:40 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
cudak
Member


images/avatars/avatar-25723.jpg

Data rejestracji: 02-04-2008
Postów: 31
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez cudak
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli jak ja zwrócę się tak do Ciebie lub innego gracza (oba epitety), to będzie ok i nikt nie może traktować tego jako obrazę? To przepraszam bardzo, ale zostałem wychowany zupełnie inaczej. Ale zapamiętam, jakich epitetów można bezkarnie używać, dzięki adagio!

PS. zwróć się tak do losowego gościa szerokiego w barach i zobacz, jaka i jak szybka będzie jego reakcja.
29-05-2023 23:15 cudak jest offline Szukaj postów użytkownika: cudak Dodaj cudak do Listy kontaktów
UriBoyka_
Full Member


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 63
Klan: Kiedyś BD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale to już grożenie w życiu prywatnym - ochłoń Pawełku - nie zawsze musisz mieć rację. Proszę o zamknięcie tematu skoro wszystko "wyjaśnione"

__________________
r14/18 MiToMan / J o r d a n
30-05-2023 06:18 UriBoyka_ jest offline Szukaj postów użytkownika: UriBoyka_ Dodaj UriBoyka_ do Listy kontaktów
cudak
Member


images/avatars/avatar-25723.jpg

Data rejestracji: 02-04-2008
Postów: 31
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez cudak
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gdzie groziłem? Groziłeś to Ty mi na jednym komunikatorze, kilkukrotnie. Gościu, odczep się w końcu ode mnie.
Adagio, jak chcesz, to zamykaj. Ja już wiem, jak mogę zwracać się do innych w tej grze i nie będzie to w żaden sposób karane, dzięki.
30-05-2023 07:07 cudak jest offline Szukaj postów użytkownika: cudak Dodaj cudak do Listy kontaktów
UriBoyka_
Full Member


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 63
Klan: Kiedyś BD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Już już. Na spokojnie. Nie ma co robić tylko się szarpać. Róbmy swoje grajmy i tyle. Proszę o zamknięcie tematu. Kanajewo jak chcesz podyskutować to na priv zapraszam. Miłego dnia wszystkim.

__________________
r14/18 MiToMan / J o r d a n
30-05-2023 08:22 UriBoyka_ jest offline Szukaj postów użytkownika: UriBoyka_ Dodaj UriBoyka_ do Listy kontaktów
Floras
Double Ace


images/avatars/avatar-25720.jpg

Data rejestracji: 23-03-2019
Postów: 106
Klan: Dżemikowe Dropswaggersy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI
Skąd: #TeamDżemik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Koła autobusu kręcą się, kręcą się, kręcą się...
^^

__________________
ʕ•ᴥ•ʔ PePe Pan Floras ʕ•ᴥ•ʔ
30-05-2023 08:35 Floras jest offline Szukaj postów użytkownika: Floras Dodaj Floras do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
cudak napisał(a)
Czyli jak ja zwrócę się tak do Ciebie lub innego gracza (oba epitety), to będzie ok i nikt nie może traktować tego jako obrazę? To przepraszam bardzo, ale zostałem wychowany zupełnie inaczej. Ale zapamiętam, jakich epitetów można bezkarnie używać, dzięki adagio!

PS. zwróć się tak do losowego gościa szerokiego w barach i zobacz, jaka i jak szybka będzie jego reakcja.


Tak jak napisałem wyżej, na chwilę obecną za mało na bana. Jeżeli będzie dalej się w ten sposób do Ciebie zwracał, to napisz posta w temacie

__________________

30-05-2023 09:39 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Obraza, liczne prowokacje

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH