Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R13+R15 Polowanie - brak evo które są aurami » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Polowanie - brak evo które są aurami 8 Ankieta - średnia ocena: 7,758 Ankieta - średnia ocena: 7,758 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Polowanie - brak evo które są aurami Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: 4848
Przeglądarka internetowa: Chrome

Opis problemu:

https://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=e73a8584c1

Na polowaniu brakuje evo które są aurami, nie ma krwi demona, dodatkowej komory.



edit: tu link od Gumis52 który zauważył problem:
https://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=4a1f3b53c5

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Riper_Angel: 16-04-2024 20:52.

16-04-2024 16:28 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
STR
Member


Data rejestracji: 28-02-2012
Postów: 29
Kraina: Moria II

ciach Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo mi się wydaje,ze na polowaniu maja przewage gracze palna 1h,duzo atakow i spost,tak samo jak admini sobie wymyslili bonus do ekspa za moba z ostatniej mapy,raczej to chyba pomysł jak wiecej zarobić,wiecej ludzi sie przerobi na rewo,wiec mimo woli wykupi premke na zmiane tego i tego,powiem tak,bardzo cienki chwyt materkingowy ,sry za błedy ale jestem juz po alko i mi sie ciach na klawiaturze,ja osobiscie nie dam sie namówić na zmiane tatka i dalej bede grał dystansem i dalej bede duetowal malfasa,ciach

wulgaryzmy,spam ostrzeżenie Kylin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 23-04-2024 07:52.

22-04-2024 09:03 STR jest offline Szukaj postów użytkownika: STR Dodaj STR do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.087
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki za zgłoszenie, ewolucje powinny już działać.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


25-04-2024 08:03 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R13+R15 Polowanie - brak evo które są aurami

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH