Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Skąd się dowiedziałem(am) o BloodWars... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (27): « pierwszy ... « poprzednie 25 26 [27] Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Skąd się dowiedziałem(am) o BloodWars... 49 Ankieta - średnia ocena: 9,2449 Ankieta - średnia ocena: 9,2449 Ankieta - średnia ocena: 9,2449 Ankieta - średnia ocena: 9,24
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Misterius28
Member


images/avatars/avatar-24355.gif

Data rejestracji: 16-02-2010
Postów: 49
Klan: Klan Cienia
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja dowiedziałem się z reklamy, gdzie dokładnie nie pamiętam bo trochę czasu już minęło Tongue

__________________
R4:Mefisto
09-08-2012 20:07 Misterius28 jest offline Szukaj postów użytkownika: Misterius28 Dodaj Misterius28 do Listy kontaktów
amarello
Double Ace


Data rejestracji: 12-06-2011
Postów: 127
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mnie brat nakrecil .. i tak siedze pare lat ;p

__________________
Aukcje trwaja 48 h od podania CM


27-10-2012 11:53 amarello jest offline Szukaj postów użytkownika: amarello Dodaj amarello do Listy kontaktów
FearOfTheDark
Junior Member


images/avatars/avatar-24910.jpg

Data rejestracji: 14-08-2012
Postów: 22
Klan: BRONX
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi o BW powiedział wujek z Anglii..
Zacząłem z nim grać, a on kupował mi premium Big Grin
Więc czemu nie grać w grę w której ma się premium od wujka cały czas Wink

I tak leci od dwóch lat...

__________________
R14- FearOfTheDark

15-12-2012 21:48 FearOfTheDark jest offline Szukaj postów użytkownika: FearOfTheDark Dodaj FearOfTheDark do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mnie kolega pokazał grę, grał kultystą i szpiegował każdego przeciwnika, bo nie chciał przegrać żadnej walki. Narzekał, że trzeba było wziąć Władcę Zwierząt.

Potem z nudów u innego kolegi założyłem konto. Właśnie WZ, wtedy minął miesiąc od startu R1.

I Wztem gram ciągle Smile

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

07-02-2013 23:19 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Nomado
Newbie


Data rejestracji: 08-04-2014
Postów: 1
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dowiedziałem się o BW od znajomego, który polecił mi tę grę, argumentując swoje słowa tym, że bezgranicznie ona uzależnia.. Wink
15-04-2014 23:58 Nomado jest offline Szukaj postów użytkownika: Nomado Dodaj Nomado do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zabłądziłem w internecie

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

29-04-2014 21:52 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
ameniasty
Double Ace


Data rejestracji: 30-09-2010
Postów: 119
Kraina: Moria IV
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przypadkowo kliknieta reklama spowodowala ze siedze tu juz kilka lat Frown

__________________
r13 Melis
r19 Melis
29-09-2014 17:39 ameniasty jest offline Szukaj postów użytkownika: ameniasty Dodaj ameniasty do Listy kontaktów
SayN0
Member


images/avatars/avatar-25236.jpg

Data rejestracji: 27-05-2014
Postów: 40
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spiewali o tym w radiu. Wink
a na poważnie kumpel mnie zaciągnął na r1 dawno dawno temu i od tamtego czasu gram z kilkoma przerwami.

__________________
r3 - Ciri // r14 - Groove
03-11-2014 11:01 SayN0 jest offline Szukaj postów użytkownika: SayN0 Dodaj SayN0 do Listy kontaktów
PEPIS
Junior Member


Data rejestracji: 15-11-2007
Postów: 15
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Gizycko

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gdzie ta ankieta Tongue

od kumpla Big Grin
18-02-2015 18:06 PEPIS jest offline Szukaj postów użytkownika: PEPIS Dodaj PEPIS do Listy kontaktów
Dociak
Newbie


Data rejestracji: 11-02-2013
Postów: 3
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od kolezanki bo wasala potrzebowala. Ale to bylo daaaawno temu :-)
03-03-2015 19:15 Dociak jest offline Szukaj postów użytkownika: Dociak Dodaj Dociak do Listy kontaktów
HC-milotek
Double Ace


images/avatars/avatar-23050.jpg

Data rejestracji: 02-01-2009
Postów: 137
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Kostrzyn n/O

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolega z pracy prosił mnie często , bym mu wyprawki kliknął w międzyczasie .
Póżniej upolować chciał expa , i też kilka razy przypilnowałem ..
Pózniej dał mi jakąś postać i klkałem już swoje wyprawki Smile
ech
i tak sobie klkam te durne wyprawki .
A to jest drop Smile
https://pl.wikipedia.org/wiki/Drop_zwyczajny

__________________
Bubusrotfl
27-07-2015 17:08 HC-milotek jest offline Strona domowa HC-milotek Szukaj postów użytkownika: HC-milotek Dodaj HC-milotek do Listy kontaktów Dodaj HC-milotek do twojej listy kontaktowej AIM Screen Name of HC-milotek: 11 YIM Account Name of HC-milotek: 11 Zobacz profil MSN HC-milotek
revean
Member


images/avatars/avatar-25538.jpg

Data rejestracji: 30-08-2015
Postów: 35
Klan: Old years ago (PARADOX)
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria

RE: Skąd się dowiedziałem(am) o BloodWars... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sąsiad z sąsiadką grali....i tak się też stało że gram i Ja. Big Grin
06-12-2015 14:22 revean jest offline Szukaj postów użytkownika: revean Dodaj revean do Listy kontaktów
niki09
Newbie


Data rejestracji: 19-09-2018
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mój najlepszy kolega mnie zaraził Smile
19-09-2018 11:01 niki09 jest offline Szukaj postów użytkownika: niki09 Dodaj niki09 do Listy kontaktów
lajk123
Newbie


Data rejestracji: 21-09-2018
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

od mojego chłopaka Smile
21-09-2018 08:42 lajk123 jest offline Szukaj postów użytkownika: lajk123 Dodaj lajk123 do Listy kontaktów
Immort
Kuchorz


images/avatars/avatar-748.jpg

Data rejestracji: 31-10-2006
Postów: 411
Klan: Wojownik Khorna
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z... wielu miejsc...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z internetów.......... Interia chyba.....

__________________

23-07-2021 02:43 Immort jest offline Szukaj postów użytkownika: Immort Dodaj Immort do Listy kontaktów
Mikato
Newbie


images/avatars/avatar-25738.jpg

Data rejestracji: 12-03-2023
Postów: 2
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zajawka po pewnym serialu poprowadziła mnie do Google, gdzie szukałem podobnej gry. No i jestem Smile

__________________

Aktualnie czekam na: Solo Leveling
12-03-2023 17:02 Mikato jest offline Strona domowa Mikato Szukaj postów użytkownika: Mikato Dodaj Mikato do Listy kontaktów
Strony (27): « pierwszy ... « poprzednie 25 26 [27] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Skąd się dowiedziałem(am) o BloodWars...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH