Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING Kazuyas ; Chandra ; ghostintheshell666 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Kazuyas ; Chandra ; ghostintheshell666 6 Ankieta - średnia ocena: 7,006 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Kazuyas ; Chandra ; ghostintheshell666 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kazuyas
Postać Kazuyas
Chandra
Postać Chandra - 60 dni
ghostintheshell666
Postać ghostintheshell666 - ban stały

pushing, rozdanie punktów osobom grającym z tego samego IP

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
31-01-2009 12:57 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Jabco
Full Member


images/avatars/avatar-11078.gif

Data rejestracji: 22-03-2007
Postów: 59

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hahahahahahhahahahhahah nie no jaja jakieś Big Grin Jaki to pech grać w BW mając znajomych ktorzy mają kablówke i neta z tym samym IP w mieście ;DBig Grin Big Grin hehehe Całe szczescie ze juz nie gram Pleased


Ludzie ! Skoro gracie w BW i macie takie samo IP jak znajomi z osiedla/miasta albo na zajęciach informatycznych sie logujecie na BW to nie namawiajcie nikogo do grania w tą gre chyba ze chcecie bana dostać Big Grin ... No ale lepiej samamu sie usunąć niż bana mieć za darmo xD


Pozdrawiam baaardzo serdecznie Wink




Edit: jeszcze pytanie mam Big Grin Czemu mam bana na 60 dni Big Grin ?? Powinienem mieć stałke bo to ja rozdalem te 500k i założylem nowa postać na koncie na którym nie powinienem robić postaci Big Grin

Wnosze więc o stałke Big Grin

Echhhh a mialem juz 2 lvl i logowalem sie co kilka dni <załamka> rotfl



Edit 2: A tak poważnie.... to ja przestalem już grać wiec może dałoby rade żeby chociaż ghostintheshell666 mial czasowego bana a ja stałke... Sprawdzic ze gralismy z jednego IP ale z innych kompów chyba możecie bo mieszkamy nawet w innych końcach miasta a to ze graliśmy kiedys razem na infach albo na imprezkach domowych sie logowalismy z jednego ip bylo zglaszane. wiec nie powinno być to uznane za nielegalne multikonto... a dalej to niech sie dzieje wola nieba z nią sie zawsze zgadzać trzeba Tongue

__________________

"Największy legalny oszust BW" - Znienawidzony za to ze nie dał sie wyru**ać rotfl
r11- Kazuyas

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Jabco: 31-01-2009 13:47.

31-01-2009 13:36 Jabco jest offline Szukaj postów użytkownika: Jabco Dodaj Jabco do Listy kontaktów
ghostintheshell
Junior Member


Data rejestracji: 17-02-2008
Postów: 13

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie rozumiem czemu dostalem bana stalego...
po 1: To prawda, gralismy na jednym IP ale tylko w szkole (co zostalo zgloszone) a po szkole gralismy juz z zupelnie innych komputerow, wystarczy tylko sprawdzic.

po 2: rozdanie punktow bylo zgodne z regulaminem. Kazuyas oddal mi maksymalna ilosc pkt jaka mogl mi w owm czasie oddac. Przekazal mi punkty ze SWOJEGO komputera, a ja odebralem je przez SWOJ komputer, wiec wszystko przebieglo regulaminowo.


Dlatego tez nie rozumiem za co ban staly, uwazam ze nie powinienem go wogole dostac. Dlatego prosze o zniesienia bana, bo jest on CALKOWICIE niezaluzony.


edit: w regulaminie jest pewna niescislosc. Napisane jest: "punktów nie można przekazać osobie grającej z tego samego IP" A co jezeli nasz dostawca internetu ( w tym wypadku jest to firma ARKUS) nadaje kazdemu to samo IP?? Wtedy przekazanie punktow tez nie jest mozliwe?? Moim zdaniem jest to niescislosc ktora nalezy poprawic, bo jezeli zostanie tak jak jest to zaczna sie sypac nowe niezasluzone bany. pozdrawiam i czekam na odpowiedz

__________________
r11: Germański_Oprawca

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez ghostintheshell: 31-01-2009 14:10.

31-01-2009 13:50 ghostintheshell jest offline Szukaj postów użytkownika: ghostintheshell Dodaj ghostintheshell do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ghostintheshell napisał(a)
2: rozdanie punktow bylo zgodne z regulaminem. Kazuyas oddal mi maksymalna ilosc pkt jaka mogl mi w owm czasie oddac.

maksymalna ilość punktów które mógł ci przekazać wynosiła 0 (słownie: zero)

cytat:
A co jezeli nasz dostawca internetu ( w tym wypadku jest to firma ARKUS) nadaje kazdemu to samo IP?? Wtedy przekazanie punktow tez nie jest mozliwe??


tak, jest niemożliwe, a raczej nieregulaminowe
tak jak teraz

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
31-01-2009 14:36 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
ghostintheshell
Junior Member


Data rejestracji: 17-02-2008
Postów: 13

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
cytat:
ghostintheshell napisał(a)
2: rozdanie punktow bylo zgodne z regulaminem. Kazuyas oddal mi maksymalna ilosc pkt jaka mogl mi w owm czasie oddac.

maksymalna ilość punktów które mógł ci przekazać wynosiła 0 (słownie: zero)

cytat:
A co jezeli nasz dostawca internetu ( w tym wypadku jest to firma ARKUS) nadaje kazdemu to samo IP?? Wtedy przekazanie punktow tez nie jest mozliwe??


tak, jest niemożliwe, a raczej nieregulaminowe
tak jak teraz




no i co teraz?? sprawa zamknieta?? Czy pan nie rozumie tego ze nie mialem zamiaru celowo zlamac regulaminu?? i ze to nie moja wina iz wszyscy uzytkownicy firmy ARKUS maja takie same, niezmienne IP?? Nadal uwazam ze w regulaminie wystepuje niescislosc i ze trzeba to poprawic. Rozumiem, gdybym z premedytacją chcial zlamac regulamin, ale tak nie bylo... Nie pomyslalem tylko ze przez to iz kolega konczy gre i ze odda mi prki moge zlamac regulamin a zarazem dostane bana na stale, tylko dlatego ze te nieszczesne IP mamy takie same, pomimo iz wszystko odbylo sie na na zupelnie innych komputerach ... Jest mozliwosc ze zmieni pan bana stalego na bana czasowego??

__________________
r11: Germański_Oprawca

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ghostintheshell: 31-01-2009 15:32.

31-01-2009 14:56 ghostintheshell jest offline Szukaj postów użytkownika: ghostintheshell Dodaj ghostintheshell do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

logowanie z tego samego komputera też się wzięło przez firmą arkus? ;]

odwołanie możliwe po 30 dniach

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
31-01-2009 17:12 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
ghostintheshell
Junior Member


Data rejestracji: 17-02-2008
Postów: 13

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

logowanie z tego samego komputera?? moglo odbyc sie to tylko, (tak jak Kazuyas wyzej napisal) na imprezkach ale zawsze bylo to zglaszane. Zas przekazanie punktow odbylo sie z dwoch roznych komputerow szanowny panie Smile

__________________
r11: Germański_Oprawca
31-01-2009 17:21 ghostintheshell jest offline Szukaj postów użytkownika: ghostintheshell Dodaj ghostintheshell do Listy kontaktów
tymitu2
Member


Data rejestracji: 21-01-2009
Postów: 30

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ce odbanuj ich do cholery...


Nie powinieneś banować ludzi za takie coś Frown
02-02-2009 15:58 tymitu2 jest offline Szukaj postów użytkownika: tymitu2 Dodaj tymitu2 do Listy kontaktów
ghostintheshell
Junior Member


Data rejestracji: 17-02-2008
Postów: 13

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dolaczam sie do powyzszej prosby Smile

__________________
r11: Germański_Oprawca
02-02-2009 16:02 ghostintheshell jest offline Szukaj postów użytkownika: ghostintheshell Dodaj ghostintheshell do Listy kontaktów
Artemis_Fowl123
Lord


Data rejestracji: 21-10-2008
Postów: 338

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

c47 każ im przekazać pkt na administracyjne i daj bana na 2 miechy a nie z powodu niewiedzy bany dajesz

__________________
r6:Shitake

21-02-2009 08:05 Artemis_Fowl123 jest offline Szukaj postów użytkownika: Artemis_Fowl123 Dodaj Artemis_Fowl123 do Listy kontaktów
ghostintheshell
Junior Member


Data rejestracji: 17-02-2008
Postów: 13

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

echhhh... gdybym jeszcze mial te prki i bylaby taka mozliwosc, to oddalbym je natychmiastowo, ale niestety juz ich nie posiadam... Frown

__________________
r11: Germański_Oprawca
22-02-2009 15:29 ghostintheshell jest offline Szukaj postów użytkownika: ghostintheshell Dodaj ghostintheshell do Listy kontaktów
ghostintheshell
Junior Member


Data rejestracji: 17-02-2008
Postów: 13

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam szanownego administratora C-47 Smile

minelo juz 30 dni od czasu gdy dostalem bana stalego i pisze tego posta z wielka prosba i nadzieja o odblokowanie mojego konta Smile

Teraz, gdy po czasie patrze na chlodno na moja sprawe, rozumiem ze moj ban jest w pelni zasluzony... Regulamin zabrania oddania punktow z tego samego IP. Zlamanie tego podpunktu regulaminu wyniknelo jednak z mojej niewiedzy w tym temacie. Fakt, moj blad...
Przez caly ten czas brakowalo mi tej wspanialej gry oraz przyjaciol ktorych w niej poznalem i z WIELKA checia powrocilbym do niej spowrotem... Dlatego tez bardzo prosze o wyrozumialosc i o odbanowanie mojego konta, ludzie popelniaja bledy, ale potrafia sie na nich takze uczyc Big Grin Smile

Jeszcze raz bardzo prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby Smile Pozdrawiam serdecznie Smile

__________________
r11: Germański_Oprawca
02-03-2009 16:10 ghostintheshell jest offline Szukaj postów użytkownika: ghostintheshell Dodaj ghostintheshell do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

za 10 dni możliwe odblokowanie jeżeli 80k pr zostanie przesłane na konto administracyjne

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
02-03-2009 17:07 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING Kazuyas ; Chandra ; ghostintheshell666

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH