Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia II (R3) » OBLĘŻENIE Pojedynek Gigantów - czyli tzw wojna » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2]
Przeskocz na dół strony Pojedynek Gigantów - czyli tzw wojna 75 Ankieta - średnia ocena: 7,9675 Ankieta - średnia ocena: 7,9675 Ankieta - średnia ocena: 7,96
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Adorise23
Forum Ace


Data rejestracji: 02-09-2008
Postów: 76

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ludano napisał(a)
Moje gratulacje dla GB jak narazie macie sporą przewagę. Jednak dalibyście spokój osobom, ktore chcą pomóc PSD. Wywieranie na nich presji żeby czasami nie wspomagali nas sprzetowo nie jest zbyt eleganckie. Spodziewałem sie po Was nieco więcej. Dajcie spokoj z tym asekuranctwem i dajcie nam powalczyc na maksa, zobaczymy co z tego wyjdzie. Miłej zabawy życze.
~K~



Kane .. to jakis zart? Big Grin
Mamy dopuscic by caly serwer Was wspomagal? I tak macie sporo sojusznikow z ktorych czerpiecie rozne smieszne postacie na oblegi ;D
My tylko uzbrajamy sie w kodexowatych czlonkow ;D ze tak to nazwe ;]

Po pierwszych 2 oblegach w ogole odechcialo mi sie wojowac.. nie widzialam najmiejszych szans dla Nas .. pozniej troche sie opusciliscie w kolejnych oblegach .. a po swietnej reorganizacji dzieki Xalenowi .. to juz w ogole .. cos kiepsko Wam idzie .. jak narazie idzie dku zwyciestwu .. ale ja wciaz licze , ze te Wasze zmiany ras na potepionych cos pomoga Jak i Nam .. w oblegu na wendigo poraz pierwszy dostalam na wojnie groze ;D

We wczesniejszym oblegu dostalam krytola .. ale to moja wina bo nie mialam czasu nocek sobie zalatwic ;D

Przeciez obydwie strony wiedza , ze jak WD sie wlaczy do WOjny to nie bedziemy mieli szans Wink

Mimo wielu poddanych oblegow wciaz oceniam ta zacieta rywalizacje na 10 Wink

__________________
r10 --AdorisE
23-05-2009 23:04 Adorise23 jest offline Szukaj postów użytkownika: Adorise23 Dodaj Adorise23 do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ludano napisał(a)
Moje gratulacje dla GB jak narazie macie sporą przewagę. Jednak dalibyście spokój osobom, ktore chcą pomóc PSD. Wywieranie na nich presji żeby czasami nie wspomagali nas sprzetowo nie jest zbyt eleganckie. Spodziewałem sie po Was nieco więcej. Dajcie spokoj z tym asekuranctwem i dajcie nam powalczyc na maksa, zobaczymy co z tego wyjdzie. Miłej zabawy życze.
~K~


Wywieranie presji nie jest zbyt eleganckie ? Pewnie do mnie pijesz Smile ?
Rozumiem, że zjaranie 1s to był szczyt kultury i uprzejmości? rotfl
Super, warto mieć tak pozytywne wzorce do naśladowania Smile
Nawet nie wiesz ile my się po was spodziewaliśmy Smile .
Ja również miłej imprezki życzę Smile

ocena oblegów coraz coraz lepiej Smile
100/10

Caen: +1 z Regulaminu PB

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Arius: 23-05-2009 23:28.

23-05-2009 23:24 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obleg na Wendigo rewelacja Big Grin , widac golym i ubranym okiem ze PSD ma zonka z frekwencja Smile zero dyscypliny Wink No bywa Smile
Atakowalem jako 1 w tym oblegu co nie zdazalo sie zbyt czesto ostatnio odkad Haur posluchal rad kolesia z r1 i sie potepil (sam nie byl w stanie na to wpasc) , Zdobylem repa i przezylem xD Palna to jednak potega Wink ble ble ble Wink Jestesmy lepsi w bialej i palnej - na tym oblegu , gorsi nie jestesmy w niczym ;P
Malo trupow po naszej stronie Smile komplet trupow u PSD. Miazdzaca przewaga ?
Srednia przewaga ? Mala przewaga ? Powiem tylko tyle ze to nie wszystko na co nas stac Smile Mamy niespodzianki w zanadrzu Tongue

Herosq - badzcie neutralni , nie zabierajcie dzieciom zabawek Wink



Nom , wogole fajnie mi sie pisze po pijaku posta o 2:17 nad ranem xD wrocilem z grilla Wink bylo fajnie xD zadna z laseczek nie wiedziala co to BW Smile
Kane - fajnego posta skrobles - chyba Ci sie bateryjki wyczerpaly Pleased O czym Ty wogole czlowieku piszesz ? ;] My mamy tylko kilka osob z KODEXU , a Wy z ilu klanow wsparcie ? 4? 5? Normalnie beka na maksa Smile Poprawiles mi humora Pleased
CHociaz w sumie nie , humor mam zajefajny od kilku lat Smile Wstyd , dorosly czlowiek i takie bzdury wypisuje Pleased Co Ty z choinki sie urwales ? To nie grudzien.
Sami nie oblegacie PERWERSOW (bo nie macie szans) tylko wyrywacie kloce slabego KODEXU (taka nowa moda - lac slabeusza) porozsiewane po serwerze Pleased
A ze zalozona guma na obleg ? Norma , nie jestesmy nowicjuszami Pleased Trzebabylo sie przygotowac na kontre podczas oblega na Wendigo Pleased Psikus na maksa Pleased Nie glupio Ci o tym pisac ? Bo Ja bym sie spalil ze wstydu Pleased Oblegac kloce w Malkavianie ? Klanie slabszym o 23k punktow ? (23 tysiace punktow) ? Zal , zenada , smiech , beka , wstyd Pleased No ale jaki klan takie oblegi Pleased I co ? peszek ? nie udalo sie ? Ojej xD
Za kilka dni zaczniecie oblegac klany ktore maja 5 000 pkt ? Bo jakis nie chcacy brac udzialu we wojnie Kodexiasz tam pojdzie ? My honorujemy te czesc MK ktora nie chciala sie bic i ich nie oblegamy - brak wam jaj ? brak honoru ? niemoc ?
Kane ? Ty prosisz o to zeby Wam dac powalczyc na maksa ? Serio ? Czy sie upiles ? A niby nie walczycie na maksa ? Ze niby na 80% ? Moze na 69 % ? Rozmawiam z czlonkami PSD - bez wsparcia zaden nie widzi wyjscia z sytuacji jak tylko sie poddac Pleased

KODEX to moje `dziecko` i dlatego ze tak postepujecie - obiecuje Wam ze spalimy Was do samego konca - w tej wojnie nie bedzie pokoju , rozejmu i tym podobnych bzdur - bedziemy Was palic i lac w nieskonczonosc. Zero dyplomacji. Mozecie sie kasowac. Evil

I tu piosenka dla 4jku , wykonywana przez Budke Sufleta , ups Suflera , a w zasadzie cytat z niej :

` ZNOWU W ZYCIU MI NIE WYSZLO tam , tam , tam , UCIEC PRAGNE W WIELKI SEN ` koniec ;]

ps. zabierajcie kloce niebioracym udzialu we wojnie czlonkom KODEXU nadal - na nic wiecej Was nie stac. Agatko - przyznasz ze nie zabieramy klocy EMERYTOM ? Prawda ?
Brak Wam jaj zeby nie oblegac moich Kodexikow , ktorzy nie chca sie bic i tyle , my sie nie znizymy do tego zeby neutralnych z klanow Was wspomagajacych oblegac - puki co Pleased Ale kto mieczem wojuje od miecza ginie. Apeluje do Spamera :
zostaw moich ludzi w spokoju - nic Wam nie zrobili , chca normalnie grac Smile To takie trudne ?

cytat:
udo napisał(a)
Do Nikt - jeden wielki lol xD co Ty wogole wypisujesz ? to nie simcity ani faraon - to gra wojenna , sprawdz w wiki co to znaczy , do klanowiczow Kodex - nie wstyd Wam za Nikt'a ?
[/color]


Viki ---> ironia , parodia , prowokacja , glomb i wszystko Pleased


cytat:
Pyskata_Kaśka napisał(a)
A patrząc na to co piszesz widze niestety tylko hipokryzję i wspomniana agresję niestety najbardziej wobec ludzi. I moglabym mnożyc przyklady hipokryzji jakie widzialam ze strony Kodeksu, chocby pustakowanie Plamy i niszczenie Kruków. Jakim prawem dyskutujesz nad slusznościa oblegów na Malkawian???????????


Bo mialem taki kaprys + komentarz do posta wyzej. Pleased
Tak Twoje dziecko PSD z ktorego Cie wyrzucono Pleased
Gdzie kropki ? Zresocjalizowalas juz je ? Tongue

__________________
gg : 10113142

Ten post był edytowany 11 raz(y), ostatnio edytowany przez Nikt: 26-05-2009 18:10.

24-05-2009 02:19 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
udo
Forum Ace


images/avatars/avatar-12715.gif

Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 99
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nikt napisał(a)

Nom , wogole fajnie mi sie pisze po pijaku posta o 2:17 nad ranem xD wrocilem z grilla Wink bylo fajnie xD zadna z laseczek nie wiedziala co to BW Smile
Kane - fajnego posta skrobles - chyba Ci sie bateryjki wyczerpaly Pleased O czym Ty wogole czlowieku piszesz ? ;] My mamy tylko kilka osob z KODEXU , a Wy z ilu klanow wsparcie ? 4? 5? Normalnie beka na maksa Smile Poprawiles mi humora Pleased
CHociaz w sumie nie , humor mam zajefajny od kilku lat Smile Wstyd , dorosly czlowiek i takie bzdury wypisuje Pleased Co Ty z choinki sie urwales ? To nie grudzien.
Sami nie oblegacie PERWERSOW (bo nie macie szans) tylko wyrywacie kloce slabego KODEXU (taka nowa moda - lac slabeusza) porozsiewane po serwerze Pleased
A ze zalozona guma na obleg ? Norma , nie jestesmy nowicjuszami Pleased Trzebabylo sie przygotowac na kontre podczas oblega na Wendigo Pleased Psikus na maksa Pleased Nie glupio Ci o tym pisac ? Bo Ja bym sie spalil ze wstydu Pleased Oblegac kloce w Malkavianie ? Klanie slabszym o 23k punktow ? (23 tysiace punktow) ? Zal , zenada , smiech , beka , wstyd Pleased No ale jaki klan takie oblegi Pleased I co ? peszek ? nie udalo sie ? Ojej xD
Za kilka dni zaczniecie oblegac klany ktore maja 5 000 pkt ? Bo jakis nie chcacy brac udzialu we wojnie Kodexiasz tam pojdzie ? My honorujemy te czesc MK ktora nie chciala sie bic i ich nie oblegamy - brak wam jaj ? brak honoru ? niemoc ?
Kane ? Ty prosisz o to zeby Wam dac powalczyc na maksa ? Serio ? Czy sie upiles ? A niby nie walczycie na maksa ? Ze niby na 80% ? Moze na 69 % ? Rozmawiam z czlonkami PSD - bez wsparcia zaden nie widzi wyjscia z sytuacji jak tylko sie poddac Pleased

KODEX to moje `dziecko` i dlatego ze tak postepujecie - obiecuje Wam ze spalimy Was do samego konca - w tej wojnie nie bedzie pokoju , rozejmu i tym podobnych bzdur - bedziemy Was palic i lac w nieskonczonosc. Zero dyplomacji. Mozecie sie kasowac. Evil

I tu piosenka dla 4jku , wykonywana przez Budke Sufleta , ups Suflera , a w zasadzie cytat z niej :

` ZNOWU W ZYCIU MI NIE WYSZLO tam , tam , tam , UCIEC PRAGNE W WIELKI SEN ` koniec ;]

ps. zabierajcie kloce niebioracym udzialu we wojnie czlonkom KODEXU nadal - na nic wiecej Was nie stac. Agatko - przyznasz ze nie zabieramy klocy EMERYTOM ? Prawda ?
Brak Wam jaj zeby nie oblegac moich Kodexikow , ktorzy nie chca sie bic i tyle , my sie nie znizymy do tego zeby neutralnych z klanow Was wspomagajacych oblegac - puki co Pleased Ale kto mieczem wojuje od miecza ginie. Apeluje do Spamera :
zostaw moich ludzi w spokoju - nic Wam nie zrobili , chca normalnie grac Smile To taie trudne ?


zmienie tekst Big Grin
Do Nikt - jeden wielki lol xD co Ty wogole wypisujesz ? to nie simcity ani faraon - to gra wojenna , sprawdz w wiki co to znaczy , do klanowiczow Kodex - nie wstyd Wam za Nikt'a ?

nie bede sie rozpisywał nie pieknem oblegów boi nie ma czego
wiem ze dostane warna i dziekuje za niego z góry

wilk_szary: Nie ma za co.

__________________


R3 Ravenge

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez wilk_szary: 24-05-2009 13:00.

24-05-2009 07:15 udo jest offline Szukaj postów użytkownika: udo Dodaj udo do Listy kontaktów
Ludano
Member


images/avatars/avatar-10204.jpg

Data rejestracji: 13-07-2008
Postów: 41
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nikt napisał(a)
Obleg na Wendigo rewelacja Big Grin , widac golym i ubranym okiem ze PSD ma zonka z frekwencja Smile zero dyscypliny Wink No bywa Smile
Atakowalem jako 1 w tym oblegu co nie zdazalo sie zbyt czesto ostatnio odkad Haur posluchal rad kolesia z r1 i sie potepil (sam nie byl w stanie na to wpasc) , Zdobylem repa i przezylem xD Palna to jednak potega Wink ble ble ble Wink Jestesmy lepsi w bialej i palnej - na tym oblegu , gorsi nie jestesmy w niczym ;P
Malo trupow po naszej stronie Smile komplet trupow u PSD. Miazdzaca przewaga ?
Srednia przewaga ? Mala przewaga ? Powiem tylko tyle ze to nie wszystko na co nas stac Smile Mamy niespodzianki w zanadrzu Tongue

Herosq - badzcie neutralni , nie zabierajcie dzieciom zabawek Wink



Nom , wogole fajnie mi sie pisze po pijaku posta o 2:17 nad ranem xD wrocilem z grilla Wink bylo fajnie xD zadna z laseczek nie wiedziala co to BW Smile
Kane - fajnego posta skrobles - chyba Ci sie bateryjki wyczerpaly Pleased O czym Ty wogole czlowieku piszesz ? ;] My mamy tylko kilka osob z KODEXU , a Wy z ilu klanow wsparcie ? 4? 5? Normalnie beka na maksa Smile Poprawiles mi humora Pleased
CHociaz w sumie nie , humor mam zajefajny od kilku lat Smile Wstyd , dorosly czlowiek i takie bzdury wypisuje Pleased Co Ty z choinki sie urwales ? To nie grudzien.
Sami nie oblegacie PERWERSOW (bo nie macie szans) tylko wyrywacie kloce slabego KODEXU (taka nowa moda - lac slabeusza) porozsiewane po serwerze Pleased
A ze zalozona guma na obleg ? Norma , nie jestesmy nowicjuszami Pleased Trzebabylo sie przygotowac na kontre podczas oblega na Wendigo Pleased Psikus na maksa Pleased Nie glupio Ci o tym pisac ? Bo Ja bym sie spalil ze wstydu Pleased Oblegac kloce w Malkavianie ? Klanie slabszym o 23k punktow ? (23 tysiace punktow) ? Zal , zenada , smiech , beka , wstyd Pleased No ale jaki klan takie oblegi Pleased I co ? peszek ? nie udalo sie ? Ojej xD
Za kilka dni zaczniecie oblegac klany ktore maja 5 000 pkt ? Bo jakis nie chcacy brac udzialu we wojnie Kodexiasz tam pojdzie ? My honorujemy te czesc MK ktora nie chciala sie bic i ich nie oblegamy - brak wam jaj ? brak honoru ? niemoc ?
Kane ? Ty prosisz o to zeby Wam dac powalczyc na maksa ? Serio ? Czy sie upiles ? A niby nie walczycie na maksa ? Ze niby na 80% ? Moze na 69 % ? Rozmawiam z czlonkami PSD - bez wsparcia zaden nie widzi wyjscia z sytuacji jak tylko sie poddac Pleased

KODEX to moje `dziecko` i dlatego ze tak postepujecie - obiecuje Wam ze spalimy Was do samego konca - w tej wojnie nie bedzie pokoju , rozejmu i tym podobnych bzdur - bedziemy Was palic i lac w nieskonczonosc. Zero dyplomacji. Mozecie sie kasowac. Evil

I tu piosenka dla 4jku , wykonywana przez Budke Sufleta , ups Suflera , a w zasadzie cytat z niej :

` ZNOWU W ZYCIU MI NIE WYSZLO tam , tam , tam , UCIEC PRAGNE W WIELKI SEN ` koniec ;]

ps. zabierajcie kloce niebioracym udzialu we wojnie czlonkom KODEXU nadal - na nic wiecej Was nie stac. Agatko - przyznasz ze nie zabieramy klocy EMERYTOM ? Prawda ?
Brak Wam jaj zeby nie oblegac moich Kodexikow , ktorzy nie chca sie bic i tyle , my sie nie znizymy do tego zeby neutralnych z klanow Was wspomagajacych oblegac - puki co Pleased Ale kto mieczem wojuje od miecza ginie. Apeluje do Spamera :
zostaw moich ludzi w spokoju - nic Wam nie zrobili , chca normalnie grac Smile To taie trudne ?


Nie trafiłes Panie Nikt z tymi procentami dzisiaj walczyliśmy na 17% i jakos sie udalo Pleased . Po przeczytaniu Twojego postu odnosze wrażenie, że chyba promienie sloneczne troche Ci jednak zaszkodziły, proponuje zebys sie napił herbaty z cytryną i usiadl gdzieś w cieniu Smile Serdecznie pozdrawiam Smile
~K~


wilk_szary: Warn za spam. Ciesz się, że tylko jeden, bo za poprzedni post też być powinien.

__________________
r3 : Kane
gg: 10685017

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wilk_szary: 24-05-2009 13:03.

24-05-2009 12:44 Ludano jest offline Szukaj postów użytkownika: Ludano Dodaj Ludano do Listy kontaktów
Pyskata_Kaśka
Full Member


Data rejestracji: 24-03-2008
Postów: 59
Kraina: Necropolia
Skąd: Ze świętego miasta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Arek ja Cie nie będę cytowac teraz, chociaż musisz przyznać ze juz mi sie to zdarzylo. Wiesz że zawsze Cie lubilam, lubie obiekty mojej resocjalizacji. Roll Eyes Cenilam też jako przeciwnika i nazwijmy to wroga Big Grin .
Ja Cie znam Arku i wiem o Tobie tyle że nie umiesz i nawet nie chcesz wyladować pokladów agresji jaka w Tobie drzemie w inny sposób jak tylko tu w grze.

I dopóki to tylko gra i palenie klocków uważam że to calkiem niezly sposób jak sie nie zna innego. Ale Ty chcial nie chcial dotykasz tez ludzi, bo cokolwiek powiedzą na to moi wielbiciele uznając że nie widzę świata poza grą za każdym nickiem kryje sie czlowiek Nie zawsze czlowiek brzmi dumnie niestety. Ty sam dedykując piosenkę dla Ajku pisales o życiu. I o ile dla ciebie i dla wielu innych ta gra jest niczym więcej jak próbą zaistnienia w życiu, bo na więcej nie pozwalaja im ani okolicznośći ani mozliwości o tyle dla mnie najwazniejsi są od zawsze ludzie i oni powoduja że tu jestem.
A patrząc na to co piszesz widze niestety tylko hipokryzję i wspomniana agresję niestety najbardziej wobec ludzi. I moglabym mnożyc przyklady hipokryzji jakie widzialam ze strony Kodeksu, chocby pustakowanie Plamy i niszczenie Kruków. Jakim prawem dyskutujesz nad slusznościa oblegów na Malkawian???????????


Piszesz o dziecku- Kodeksie. Moim dzieckiem jest PSD Każde z nas w inny sposób dba o dzieci. Ty palisz i niszczysz wszystko co widzisz u przeciwnika albo dajesz slabszym klanom marchewki czyli kwadraty w zamian za wierność. Niestety nie wszystkich można kupić i cena nie gra tu roli !!!
Ja daję mojemu dziecku wiarę i nadzieję i najlepszego stratega na BW- Okrutnika- mojego przyjaciela.
Prawdziwa cnota obroni sie sama Roll Eyes


A teraz do pana panie Tomku -Ariusie. Palenie kwadratów uważam za barbarzyństwo i wandalizm. O ile dla pana wielką stratą bylo spalenie 1 o tyle dla nupa zaczynającego grę moze to byc równie dobrze spalenie 4 czy 5. Apetyt i mozliwości robia swoje. Prosze nie plakać !!!!!
To tylko kwadrat który pobudowal pan wielkim wyrzeczeniem !!! ( pan Tomek zrozumie , bo inteligentny, ale to niestety ironia).

Pozdrawiam wszystkich czytających zwlaszcza pana Raziela.


Kaśka- niestety pazurzasta i pyskata.




p.s nie wstydżcie się Nikta- resocjalizujcie go Roll Eyes


p.s oblegów nie skomentuję, jestem tylko gupia baba, zresztą od tego mam facetów rotfl .

Dziekuje za warana. Też go spróbuję wychować.

ps. Pisze bez kropek - chyba sie ewidentnie starzeję.


wilk_szary: Jak nie skomentujesz oblegów, to należy się warn za spam.


edit 1 : panie Wilku pana tez zawsze lubilam, to chyba intuicja do ludzi.

edit 2 : Do Arka: Próbujesz strzelać celnie i szukasz pięty Achillesa, tyle że ja jej nie mam, pójdę do nieba w butach na wysokim obcasie Tongue i z pazurami pomalowanymi na krwisty czerwony kolor. rotfl

__________________
r1 pazurzasta
r3 pazurzasta
....walczę z komercyjnymi botami..... o prawa czlowieka ...w grze dla wampirów...

Ten post był edytowany 7 raz(y), ostatnio edytowany przez Pyskata_Kaśka: 24-05-2009 17:39.

24-05-2009 12:59 Pyskata_Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Pyskata_Kaśka Dodaj Pyskata_Kaśka do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Raziel_Garet
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oblężenie na Pimp. (24.05.2009) PRZEGRANY <-KLIK


Klan PERWERS - suma zadanych obrażeń 34248
Klan PERWERS - suma otrzymanych obrażeń 46760
Klan POSSESSED - suma zadanych obrażeń 46760
Klan POSSESSED - suma otrzymanych obrażeń 34248


Oblężenie na Rafaell. (25.05.2009) PRZEGRANY <-KLIK


Klan PERWERS - suma zadanych obrażeń 42604
Klan PERWERS - suma otrzymanych obrażeń 49158
Klan POSSESSED - suma zadanych obrażeń 49158
Klan POSSESSED - suma otrzymanych obrażeń 42604




Oblężenie na Cerbin. (26.05.2009) WYGRANY <-KLIK

Klan POSSESSED - suma zadanych obrażeń 35164
Klan POSSESSED - suma otrzymanych obrażeń 44889
Klan PERWERS - suma zadanych obrażeń 44889
Klan PERWERS - suma otrzymanych obrażeń 35164


Oblężenie na Tagtsher. (26.05.2009) WYGRANY <-KLIK

Klan PERWERS - suma zadanych obrażeń 43419
Klan PERWERS - suma otrzymanych obrażeń 46192
Klan POSSESSED - suma zadanych obrażeń 46192
Klan POSSESSED - suma otrzymanych obrażeń 43419

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Raziel_Garet: 26-05-2009 07:16.

24-05-2009 17:08 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Adorise23
Forum Ace


Data rejestracji: 02-09-2008
Postów: 76

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ludano napisał(a)
Moje gratulacje dla GB jak narazie macie sporą przewagę. Jednak dalibyście spokój osobom, ktore chcą pomóc PSD. Wywieranie na nich presji żeby czasami nie wspomagali nas sprzetowo nie jest zbyt eleganckie. Spodziewałem sie po Was nieco więcej. Dajcie spokoj z tym asekuranctwem i dajcie nam powalczyc na maksa, zobaczymy co z tego wyjdzie. Miłej zabawy życze.
~K~


Dac Wam powalczyc na maxa? Wy juz maxa pokazaliscie ..

Powinienes napisac "dajcie r3 powalczyc na maxa przeciwko Wam" ...

Gosh .. 4 klany macie w sobie i jesczze Wam malo? W biedronce nawet nie ma takich promocji .. 4 w 1 ;D
A wiadomo .. kazda promocja to kicha ;D Wszystko wlicza sie w cene ;D

A oblegi coraz bardziej mi sie podobaja .. szkoda tylko ze na ostatnich cos ciagle padam ;D PSD nie da repka zlapac Crying
Mowa tu o 2 porannych z dzisiaj .. co do wczesniejszych naszych porazek .. ciezko powiedziec... ale ostatnio zaczeli ludzie olewac ... a wojna sie jesczze nie skonczyla.. nawet widac w ataku ze coraz ciezej Nam to idzie...

Czas pokaze jakie beda nastepne

EDIT : Literówki

__________________
r10 --AdorisE

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Adorise23: 26-05-2009 15:22.

26-05-2009 08:12 Adorise23 jest offline Szukaj postów użytkownika: Adorise23 Dodaj Adorise23 do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Raziel_Garet
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oblężenie na McNab. (29.05.2009) WYGRANY <-KLIK

Klan PERWERS - suma zadanych obrażeń 48649
Klan PERWERS - suma otrzymanych obrażeń 32214
Klan POSSESSED - suma zadanych obrażeń 32214
Klan POSSESSED - suma otrzymanych obrażeń 48649

Oblężenie na Evo. (28.05.2009) WYGRANY <-KLIK

Klan PERWERS - suma zadanych obrażeń 48845
Klan PERWERS - suma otrzymanych obrażeń 35328
Klan POSSESSED - suma zadanych obrażeń 35328
Klan POSSESSED - suma otrzymanych obrażeń 48845


Oblężenie na mama. (27.05.2009) WYGRANY <-KLIK

Klan PERWERS - suma zadanych obrażeń 47157
Klan PERWERS - suma otrzymanych obrażeń 40524
Klan POSSESSED - suma zadanych obrażeń 40524
Klan POSSESSED - suma otrzymanych obrażeń 47157

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Raziel_Garet: 29-05-2009 07:49.

27-05-2009 08:04 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
H-E-R-O-S
Ex-Team


images/avatars/avatar-25609.png

Data rejestracji: 11-01-2009
Postów: 1.840
Klan: Forever White Dragon
Kraina: Necropolia II
Skąd: KOSZALIN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oblężenia na szczycie jak zwykle interesujące i pouczająceBig Grin
To ostatnie pokazało jak przydają się bunkry,pomysł przedni i sprawdzonyWink

cytat:
Hellia zadaje cios krytyczny z broni Doskonały Antyczny Korbacz, hellfrogg zostaje zraniony za 4 PKT ŻYCIA.

No i zaskakująca ilość sposta pana Razjela Happy Happy Happy ponad 100 na ŁM Happy Happy ,ciekawe,ciekawe Tongue
Warto dodać,że wcześniejsze oblężenia były bardziej wyrównane niż to ostatnie, ale to pewnie przez to iż Hauru wcześniej padł Frown
Tak czy siak,życzę powodzenia obu stronom Wink


__________________

29-05-2009 08:28 H-E-R-O-S jest offline Szukaj postów użytkownika: H-E-R-O-S Dodaj H-E-R-O-S do Listy kontaktów
Darkmanx
Double Ace


images/avatars/avatar-22.jpg

Data rejestracji: 10-09-2006
Postów: 121
Klan: Perwy
Kraina: Necropolia II
Skąd: Piaseczno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale mnie czaszka boli.... a co do oblegów są ładne, wreszcie mozna palną poszalec na równi z białasamiTongue

wilk_szary: Warn za spam.

__________________


R3, R7 - Dead_on_arrival



Kali ukraść krowę to dobrze, Kaliemu ukraść krowę to źle...
Asta upoważniona jest do upowania moich tematów

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez wilk_szary: 30-05-2009 10:13.

29-05-2009 20:44 Darkmanx jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkmanx Dodaj Darkmanx do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Raziel_Garet
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oblężenie na Pimp. (1.06.2009) WYGRANY <-KLIK


Klan PERWERS - suma zadanych obrażeń 48483
Klan PERWERS - suma otrzymanych obrażeń 36607
Klan POSSESSED - suma zadanych obrażeń 36607
Klan POSSESSED - suma otrzymanych obrażeń 48483



Oblężenie na kontek. (31.05.2009) WYGRANY <-KLIK



Mała statystyka
Klan PERWERS - suma zadanych obrażeń 43021
Klan PERWERS - suma otrzymanych obrażeń 28072
Klan POSSESSED - suma zadanych obrażeń 28072
Klan POSSESSED - suma otrzymanych obrażeń 43021




Oblężenie na pazurzasta. (30.05.2009) WYGRANY <-KLIK

Klan PERWERS - suma zadanych obrażeń 42986
Klan PERWERS - suma otrzymanych obrażeń 24410
Klan POSSESSED - suma zadanych obrażeń 24410
Klan POSSESSED - suma otrzymanych obrażeń 42986



lipne oblężenie bo mały Dmg miałem.

Fajnie Hauru nie dołączył mimo że był online, szkoda repa co.

Spadam dalej na maraton filmowy

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Raziel_Garet: 01-06-2009 08:46.

30-05-2009 02:02 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
ZbanowanyKoX
Forum Ace


images/avatars/avatar-15669.jpg

Data rejestracji: 23-01-2009
Postów: 82
Klan: PERWERS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Wyspy Czarnej Maści

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=73ec7c82d3

Niestety z rana usunąłem linka jak dostałem baty od PSD..



PSD = Żal pe el + śmiech na sali

=x



10/10 za to, że dostajecie porządne baty od Perwów.


i mam nadzieje, ze bedziecie dostawac do konca wojny az wszyscy skonczycie na pustakach ;]




Więcej zażaleń w MISZMASZ

wilk_szary: Warn za spam.

__________________
NICK: SerwatkowyKoX
ID: 66259


---> !!! KONKURS !!! <---


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wilk_szary: 01-06-2009 18:32.

01-06-2009 10:25 ZbanowanyKoX jest offline Szukaj postów użytkownika: ZbanowanyKoX Dodaj ZbanowanyKoX do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Raziel_Garet
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oblężenie na Lopezzo. (5.06.2009) WYGRANY <-KLIK

Klan PERWERS - suma zadanych obrażeń 37074
Klan PERWERS - suma otrzymanych obrażeń 12627
Klan POSSESSED - suma zadanych obrażeń 12627
Klan POSSESSED - suma otrzymanych obrażeń 37074

Oblężenie na Igutek. (4.06.2009) WYGRANY <-KLIK

Klan PERWERS - suma zadanych obrażeń 35582
Klan PERWERS - suma otrzymanych obrażeń 19316
Klan POSSESSED - suma zadanych obrażeń 19316
Klan POSSESSED - suma otrzymanych obrażeń 35582


Oblężenie na Zamur. (3.06.2009) WYGRANY <-KLIK


Klan PERWERS - suma zadanych obrażeń 45464
Klan PERWERS - suma otrzymanych obrażeń 20775
Klan POSSESSED - suma zadanych obrażeń 20775
Klan POSSESSED - suma otrzymanych obrażeń 45464




Oblężenie na Hauru. (2.06.2009) WYGRANY <-KLIK


Klan PERWERS - suma zadanych obrażeń 22846
Klan PERWERS - suma otrzymanych obrażeń 9113
Klan POSSESSED - suma zadanych obrażeń 9113
Klan POSSESSED - suma otrzymanych obrażeń 22846

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Raziel_Garet: 05-06-2009 00:31.

02-06-2009 08:25 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Ice Wolf
Double Ace


images/avatars/avatar-10343.gif

Data rejestracji: 10-09-2007
Postów: 128
Klan: KoDeX
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cóż oblężenia coraz "słabsze" ze względu na postawę PSD.

Perwersi 10/10 za postawę i walkę
PSD 0/10 za tchórzostwo i brak umiejętności wsparcia siebie nawzajem.

Same oblężenia 9/10, ale obawiam się, że gdyby nie to, że "walczą" ( to zbyt mocno napisałem chyba ) dwa najmocniejsze klany to takie oblężenia nawet nie trafiały by do pól bitew.

__________________
R3 - Cacao Boy

05-06-2009 19:19 Ice Wolf jest offline Strona domowa Ice Wolf Szukaj postów użytkownika: Ice Wolf Dodaj Ice Wolf do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oblezenie na Lopezzo nie bylo rewelacyjne pod wzgledem frekwencji.
Stad tez wynik. Zabili nam tylko 1 czlonka Wink . Ladny spost u Raziela , Dracko mimo ze nie sa potepieni. Natomiast w oblezeniu na Igutek nie wiem jakim cudem ale zadalem najwiecej obrazen , ale podobalo mi sie to Tongue 3 osoby z PSD padly na pyszczki bez walki (pozdro Agacia :*) ale tak czasem bywa Tongue
Arius tradycyjnie niezle wypadl , zabil 3 PSDowcow.
Instynkt drapiezcy wsrod czlonkow PSD najwyrazniej z dnia na dzien zamienia sie w nagi instynkt Wink
Zdobylem na tym oblezeniu klocka : 2/1/8
Byl fajny bo dzis przyjechal Gienek Piroman , oblal benzyna i bezczelnie podpali Frown

2/1/8 - wolny Wink


Postanowiłeś odmienić swoje życie i zacząć nowe wyzwanie.
Przejąłeś kwadrat 5/6/1.


Si , Gienek ostatnio odwiedzal mnie 4 razy Frown raz na 2jce , raz na 4rce i dwa razy na 3jce.
Najwyrazniej Gienkowi znudzilo sie oddychanie prostym nosem Wink

__________________
gg : 10113142
05-06-2009 22:39 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Raziel_Garet
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oblężenie na Maciupa. (6.06.2009) WYGRANY <-KLIK


Klan PERWERS - suma zadanych obrażeń 24246
Klan PERWERS - suma otrzymanych obrażeń 6293
Klan POSSESSED - suma zadanych obrażeń 6293
Klan POSSESSED - suma otrzymanych obrażeń 24246

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

06-06-2009 06:15 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Zorzaforever
Triple Ace


images/avatars/avatar-18289.jpg

Data rejestracji: 11-02-2009
Postów: 193
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ogolnie oblezenia poczatkowe ladne Smile walka pomiedzy dwoma klanami wyrownana a teraz totalna dominacja GB w obecnej chwili PSD nie ma, co mozna zauwazyc na wyzej wymienionych oblegach . oblegi juz troche nudne jak PSD nawet nie postawi sie do walki - to wynik widoczny np 25 K obrazen wiecej po 1 stronie
a co do palenia s3 to tylko odbije sie na slabszych klanach lecz to jest wojna i ktos musi byc poszkodowany Smile w calych tych oblegach Sercem i Duchem z Perwerami
tak trzymac Panowie&Panie
10/10 caloksztalt dla GB
6/10 dla PSD za odpuszczenie walki z Przeciwnikami
pozdro
ZT
edyta:
literki

__________________
Zorza_forever

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Zorzaforever: 06-06-2009 12:33.

06-06-2009 12:31 Zorzaforever jest offline Szukaj postów użytkownika: Zorzaforever Dodaj Zorzaforever do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Raziel_Garet
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oblężenie na Gabriel. (6.06.2009) WYGRANY <-KLIK


Mała statystyka
Klan POSSESSED - suma zadanych obrażeń 4673
Klan POSSESSED - suma otrzymanych obrażeń 21234
Klan PERWERS - suma zadanych obrażeń 21234
Klan PERWERS - suma otrzymanych obrażeń 4673


Oblężenie na Spamer. (6.06.2009) WYGRANY <-KLIK

Klan PERWERS - suma zadanych obrażeń 21064
Klan PERWERS - suma otrzymanych obrażeń 4374
Klan POSSESSED - suma zadanych obrażeń 4374
Klan POSSESSED - suma otrzymanych obrażeń 21064



Temat będę uzupełniał wszystkimi oblężeniami do końca PSD

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Raziel_Garet: 08-06-2009 12:30.

06-06-2009 21:14 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Mruwek
Member


Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 45
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to na sam koniec się wypowiem.
1. Początek piękny to prawda choć PSD nie stawało na wysokości zadania tylko hmm asekurancko podchodziło do oblegów ale 10 na 10 za pierwsze kilka oblegów.
2. Środek PSD zaczyna tracić wsparcie zaczyna się poddawać tracić morale i rezygnować hmm 8 na 10 bo nadal miło się oblegi oglądało (jestem stronniczy bo jestem perwem czy jakoś tak.)
3. Końcówka (no chyba że coś się zmieni) 1 na 10 a ten temat się powinno zamknąć bo PSD już nawet nie jest pośmiewiskiem te oblegi są obrazą dobrego smaku moje słowa do was perwy oszczędźcie wstydu nie wiem nawet komu bo PSD już nawet nie ma cvo się wstydzić a to co się dzieje jest żenujące.

Na zakończenie do modów oko temat siedzi długo ale czy powinien dalej siedzieć przecie teraz najzagorzalsi nawet oglądacze są znudzeni tym co jest w temacie ja osobiście zaglądam dziś ostatni raz a z początku oglądałem z zapartym tchem i sprawdzałem po kilka razy dziennie by zobaczyć nowe nowinki mimo iż wiedziałem że kończę grę było fajnie i ciekawie a teraz jest jak już to napisałem żenująco i nudno a chyba nie takie tematy mają być na polach bitew.

__________________
R10 Nick Mruwka
10-06-2009 14:22 Mruwek jest offline Szukaj postów użytkownika: Mruwek Dodaj Mruwek do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Raziel_Garet
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę o zamknięcie tematu Smile nie ma już pojedynku.

Dziękuje wszystkim za dobrą zabawę.

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

13-06-2009 13:50 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia II (R3) » OBLĘŻENIE Pojedynek Gigantów - czyli tzw wojna

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH