Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING 59981; 53274 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 59981; 53274 20 Ankieta - średnia ocena: 3,7020 Ankieta - średnia ocena: 3,70
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

59981; 53274 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 59981
Postać Mykaa
Login myka

ID 53274
Postać sanders
Login maniekk_37

Push i ban stały - Złom sztuk: 100 za 200k PR

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

04-05-2014 18:11 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
sanders_rav
Junior Member


Data rejestracji: 03-07-2011
Postów: 22
Klan: RAVEN
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

[cenz.] kogos solidnie???
ja zlom tylko aukcjami kupuje ;/
widze teraz jak sie ludzi z serwa pozbywa

__________________
.......r4 - sanders......
.......r6 - sanders........
......r17 - sanders......


04-05-2014 20:03 sanders_rav jest offline Szukaj postów użytkownika: sanders_rav Dodaj sanders_rav do Listy kontaktów
DragonNS
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sanders musiałeś nie zauważyć że zalicytowałeś 100 paczek złomu za 200 K a nie za 20 Smile

kiedyś też tak się łapłem przez fona tylko szybko się zreflektowałem i zgłosiłem o anulowanie transakcji
04-05-2014 20:29
FasJasola
Double Ace


Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 132
Klan: RAVEN
Kraina: Necropolia III
Skąd: Czaplinek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiem, wiem +1, ale chłopak po prostu się pierdyknął i kupił zamiast za 20k to za 200k złom. Szeszeju push na taką sumę nie jest wart bana stałego, jakaś określona liczba dni ale stały to przesada, a skoro to aukcja była to prościej było cofnąć niż dawać bana jednej z 50 aktywnych osób na UPADŁYM SERWERZE, w takim tempie to zostanie nas 20-10 grających...

__________________
NICK R4: FaSiU


04-05-2014 20:53 FasJasola jest offline Szukaj postów użytkownika: FasJasola Dodaj FasJasola do Listy kontaktów
sanders_rav
Junior Member


Data rejestracji: 03-07-2011
Postów: 22
Klan: RAVEN
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie no jesli sie walnalem o "0" i to na swoja niekorzysc do tego to lepiej bana dac odrazu ;/
gdzie tu logika?

__________________
.......r4 - sanders......
.......r6 - sanders........
......r17 - sanders......


04-05-2014 21:09 sanders_rav jest offline Szukaj postów użytkownika: sanders_rav Dodaj sanders_rav do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i to na dodatek na aukcji taki zapis - gdzie tu zamiary ukrycia i zatuszowanie niecnego czynu - kupy sie to nie trzyma

gram na aukcyjnym serwerze od wielu lat i nawet nie zagladam w info o zakupionym zlomie - kupilem i juz, kasuje bez czytania

sanders pewnie tez tak zrobil, aukcja byla tez od razu zglaszana, dziwne ze dopiero teraz reagujesz Smile

odpusc chlopowi bo to przeciez ewidentna pomylka byla


Edit: zapytasz zapewne - no jak nie zauwazyles znikniecia z konta 200k pr? - sanders ma zapewne kilka mln, jak sie nic nie kupuje i klepie caly czas roboty to na prawde latwo rachube stracic

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Nosferek: 04-05-2014 23:57.

04-05-2014 21:12 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
kato1001
Member


images/avatars/avatar-14595.jpg

Data rejestracji: 30-01-2009
Postów: 47
Kraina: Necropolia III; Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

...widziałem tą aukcję - często klikam w dziale złom "z automatu" podbijajac oferty, gdyż za wiele tego na co dzień nie ma do kupienia, o mały włos przez moja rutynę sam kliknąłbym ten zakup, dlatego uważam iż banowane i tępione powinny być osoby, które w taki sposób chcą np.zarobic pr (nie wnikam w inne przyczyny i pobudki osób wrzucające na aukcje tego typu sprzedaże)...dlatego w takim przypadku i tylko takim wytępić osoby, które nazwałbym wyłudzaczami, krętaczami czy też parówkami nie znającymi innych sposobów do życia...pan wystawiający tą aukcję ban ban i jeszcze raz ban dozywotni - kupujący co najwyżj dobę, aby zapamiętał sobie iż kupując rzeczy powinien zwrocic wieksza uwage...bez warna proszę i dziekuje

__________________
r4: Katobójca - Kato
r10: Joker6
04-05-2014 21:30 kato1001 jest offline Szukaj postów użytkownika: kato1001 Dodaj kato1001 do Listy kontaktów
sanders_rav
Junior Member


Data rejestracji: 03-07-2011
Postów: 22
Klan: RAVEN
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jedna i pierwsza pomylka i ban staly? i to zebym cus na tym zarobil ale stracilem pyrki przeciez ;/

__________________
.......r4 - sanders......
.......r6 - sanders........
......r17 - sanders......


04-05-2014 21:36 sanders_rav jest offline Szukaj postów użytkownika: sanders_rav Dodaj sanders_rav do Listy kontaktów
mamusiek
Member


Data rejestracji: 23-06-2010
Postów: 32

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to jakies jaja sa i bolivara po 2 latach odblokowali-admini mogliby ruszyc muzgownicami a nie posmiewisko z siebie robic

__________________
r4-mamuska
05-05-2014 21:02 mamusiek jest offline Szukaj postów użytkownika: mamusiek Dodaj mamusiek do Listy kontaktów
takisobiegracz
Newbie


Data rejestracji: 05-09-2013
Postów: 6
Kraina: Necropolia IV
Skąd: z Mamy

Re: 59981; 53274 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i co Szeszej nawet się nie wypowiesz? Z tego co pamiętam to za większe kwoty blokowaliście na 7-30 dni... a nie ban stały... Taka sprawiedliwosc w kraju Tongue Sanders pewnie premium nie wykupywał systematycznie Big Grin Wiec i mnie to czeka...

__________________
--> r4 - Shagrath

--> r12- shagrath
05-05-2014 23:22 takisobiegracz jest offline Szukaj postów użytkownika: takisobiegracz Dodaj takisobiegracz do Listy kontaktów
Deliv
Double Ace


Data rejestracji: 24-11-2007
Postów: 134
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szeszej chyba jeszcze nie doszedl do siebie po majówce XD Człowieku, wez sie tam ogarnij i moze zacznij choc troche uzywac tego czegos co ludzie nazywaja mózgiem Big Grin push na 180k na aukcji... to juz pomylic sie normalnie nie mozna? nie mozna sie zapytac w grze o co chodzi albo inaczej zalatwic sprawy tylko odrazu stalka? SZESZEJ, SCHODZISZ NA PSY I TYLE!!!!!!

Moze by tak napisac prosbe o odwolanie szeszeja bo to co robi to juz nawet nie jest smieszne.... kto jest za? Smile

__________________
r4-Ill

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Deliv: 05-05-2014 23:27.

05-05-2014 23:26 Deliv jest offline Szukaj postów użytkownika: Deliv Dodaj Deliv do Listy kontaktów
bobi_x
Junior Member


Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 10
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aukcja czyli kij wie kto daje i kij wie kto zabiera tu nie bardzo mozna sie umówic na jakies tam zachcianki...... oddajcie mi jedynego faceta w klanie który jeszcze mnie trzyma przy tym r4....

z góry wielkie THX Pleased

POzdrawiam całą administracje bw Tongue

zeby nie bylo:

nicek r4 gosia72

__________________

06-05-2014 13:35 bobi_x jest offline Szukaj postów użytkownika: bobi_x Dodaj bobi_x do Listy kontaktów
Kontrolka
Junior Member


Data rejestracji: 22-03-2013
Postów: 17
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ktokolwiek rozdał te banany grubo przesadził. Jestem zniesmaczona. O!

__________________
R1 Kontrola

R4 Kontrola
06-05-2014 16:22 Kontrolka jest offline Szukaj postów użytkownika: Kontrolka Dodaj Kontrolka do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od aukcji minęło już dużo czasu i przez ten czas nie skontaktował się ze mną ani sprzedający ani kupujący, aby tę aukcję anulować. Dla mnie jest jasne, że ktoś ma nadzieję, że operator nie zauważy/zapomni o sprawie. Za push karane są jednakowo osoby pushujące i pushowane.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

06-05-2014 21:23 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
sanders_rav
Junior Member


Data rejestracji: 03-07-2011
Postów: 22
Klan: RAVEN
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak sie mialem zalogowac jak mam bana??? ;/
nie logowalem sie bo swieta byly jakby ktos zauwazyl a tu surprise, ani be ani me, nie odczytalem zadnego info bo nie mialem ku temu okazji

specjalnie sie nie skontaktowalem??? no tak przeciez ja bardzo chetnie trace 180k, litosci ludzie zebym kupil za tanio to oki ale to jest nonsens, jawne szukanie pretekstu do bana komus kto nigdy przewinien nie mial i banow

a ze tak spytam prosty przyklad, pewno nie 1 oosoba pamieta aukcje dsk przekletej korby, jakos byl jawny push i nie bylo najmniejszego problemu z cofnieciem aukcji, nikt nie zostal zbanowany, a tu wyraznie widac pomylke o 1 zero

skoro za 1 pomylke ma sie dostawac stalke to jaki sens wogole ciagnac ta gre i was wspierac finansowo? nie wspominac juz o osobach ktore notorycznie pushuja i graja ;/

__________________
.......r4 - sanders......
.......r6 - sanders........
......r17 - sanders......


06-05-2014 21:32 sanders_rav jest offline Szukaj postów użytkownika: sanders_rav Dodaj sanders_rav do Listy kontaktów
Deliv
Double Ace


Data rejestracji: 24-11-2007
Postów: 134
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli fakt, że aukcja zakończyła się w wielką sobotę (SWIETA) nie ma znaczenia? chyba wtedy rodzina jest wazniejsza niz gra i moglo się zdarzyc ze sie tego nie zauwazylo, prawda?
Serio, takim czyms zniechecacie ludzi do siebie i do tj gry. zero logicznego myslenia tylko banowanie wszystkich za pierdloy jak leci.... GRATULUJE SKUTECZNEGO WYKANCZANIA TEJ GRY, MOZESZ BYC Z SIEBIE ZADOWOLONY Smile mam nadzieje, ze wiecej ludzi zobaczy co tu sie dzieje i przestanie kupowiac prenke bo to nie ma sensu

__________________
r4-Ill
06-05-2014 21:37 Deliv jest offline Szukaj postów użytkownika: Deliv Dodaj Deliv do Listy kontaktów
Kontrolka
Junior Member


Data rejestracji: 22-03-2013
Postów: 17
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sanders mógł nie zauważyć, że się pomylił o to jedno "0", prawda? Jak czegoś nie wiesz, to jak masz to zgłosić?
Czy bierzesz pod uwagę, że jeśli nigdy wcześniej mu się to nie zdarzyło to i tym razem zamierzone to nie było?
W związku z czym nasuwa się pytanie, czy naprawdę uważasz, że kara dla sandersa jest adekwatna do przewinienia?

__________________
R1 Kontrola

R4 Kontrola
06-05-2014 21:42 Kontrolka jest offline Szukaj postów użytkownika: Kontrolka Dodaj Kontrolka do Listy kontaktów
mamusiek
Member


Data rejestracji: 23-06-2010
Postów: 32

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szeszej czy cie chlopie do konca porabalo poto aukcje wymysliliscie zeby puszu uniknac i jaki tu moze byc pusz skoro nawet nie wiedzial sanders i pewnie mial to gdzies od kogo zlom kupuje-to nie jego wina ze aukcje sa niedopracowane-WLASNE NIEDOPATRZENIA NA GRACZY ZWALACIE

__________________
r4-mamuska
06-05-2014 22:01 mamusiek jest offline Szukaj postów użytkownika: mamusiek Dodaj mamusiek do Listy kontaktów
LOKY12
Double Ace


images/avatars/avatar-20998.jpg

Data rejestracji: 06-02-2009
Postów: 135
Klan: 3Misie Raven
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szeszeju ban stały to chyba lekka przesada.
To ewidentnie była pomyłka, a swoje już odsiedział za ślepote Big Grin

__________________
R4 LOKY
08-05-2014 07:23 LOKY12 jest offline Szukaj postów użytkownika: LOKY12 Dodaj LOKY12 do Listy kontaktów
sleep
Forum Ace


Data rejestracji: 25-12-2007
Postów: 76
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szeszeju przemyśl to na spokojnie jeszcze raz bo to paranoja jakaś jest, widać wyraźnie że się sanowi klikneło jedno zero za dużo i ma stałke dostać za to? W głowie się nie mieści. Może lepiej dopracujcie aukcje żeby nie było możliwości na niej pushu. Nie , raczej za dużo wymagam chyba Big Grin
08-05-2014 22:08 sleep jest offline Szukaj postów użytkownika: sleep Dodaj sleep do Listy kontaktów
Fiku
Member


Data rejestracji: 01-02-2013
Postów: 27
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to i ja swoje 3 grosze dorzucę. Do tej pory uważałem Szeszeja za jednego z bardziej sprawidliwych Op-ów na tym serwie. No ale czasy widać się zmieniają. Ja rozumiem, kupić złom od kogoś przez handel i zapłacić 10 razy tyle, to nazwałbym pushem, ale licytacja na forum w sytuacji, kiedy mamy sobote wielkanocną i mozliwe ze sanders wchodzil z komorki i mogl sie o jedno zero machnać nazywac pushem i dawac stalke za cos takiego to lekkie nieporozumienie i żenada... Nie bylo to zgloszone, no sory ale w sytuacji kiedy chodzi sie na roboty dzien w dzien, na koncie ma sie pare mln prkow to mozna nie zauwazyc braku tych 200k.

Po za tym innych, tzn w sumie jedna osoba przychodzi mi do głowy, rozgrzeszaliscie za wielokrotne przewinienia, dużo poważniejsze od tego sandersa... Tu znalezione 3 przyklady stalek, pewnie by sie wiecej znalazlo tematów o tej osobie gdybym bardziej poszukal:

44585; 434
39937 ; 26696
leon zawodowiec i jego przekrety

wiec prosze o naprawdę racjonalne podejscie do calej sprawy, bo chlopak sobie nie zasluzyl na tak surowa kare...

__________________
r 14 : Fiku


r 4 : Ficek

09-05-2014 01:53 Fiku jest offline Szukaj postów użytkownika: Fiku Dodaj Fiku do Listy kontaktów
sanders_rav
Junior Member


Data rejestracji: 03-07-2011
Postów: 22
Klan: RAVEN
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobra na pw juz mi szeszej wyrazil swoje zdanie, niepowazny czlowiek wiec jednynie przychodzi mi sie pożegnac z r4

niech moj przypadek bedzie dla was przestroga bo i ty loky, i ty fasiu czy sleep i inni kazdy z was sie moze pomylic i tez wylapecie stałke, nie ma lekko...

tak czy siak, moja "wielka kradziez" znaczy push i sprawiedliwy osąd szeszeja opublikuje na innych serwach i na fb nie omieszkam sytuacje naswietlic bo zostalem potraktowany jak zlodziej...

przeciez to logiczne ze chcialem wydac o 180kpr wiecej za 100szt zlomu prawda? ;p

trzymcie sie czubusie moje pozdrawiam was Wink

__________________
.......r4 - sanders......
.......r6 - sanders........
......r17 - sanders......


09-05-2014 18:36 sanders_rav jest offline Szukaj postów użytkownika: sanders_rav Dodaj sanders_rav do Listy kontaktów
DEFON
Member


Data rejestracji: 21-10-2010
Postów: 30
Kraina: Necropolia III
Skąd: CZe-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

durny ban

pilnowałbyś trochę aukcji to by do tego nie doszło od kilku dni gram też na r3 (ok 2 miesiące) i tam chyba (operatorka) ale napewno sonszajn pilnowała aukcji widziałem ile razy komuś ucieła aukcję ze złomem bo uważała że za drogo szedł przed wejściem aren. Logiczne że 2k za pakę to dużo to trzeba było przyciąść i by było po sprawie. Jak nie radzisz sobie to może odpuść.

Nie takie bany odwoływałeś, a z tym masz problem ?

Do Sandersa nic nie mam zrobił błąd którego nie zauważył. Może kara powinna być ale nie ban stały.

Przemyśl to

dzięki +1 się należy

__________________
R4
R7
09-05-2014 23:35 DEFON jest offline Szukaj postów użytkownika: DEFON Dodaj DEFON do Listy kontaktów
Kobial
Member


images/avatars/avatar-10650.jpg

Data rejestracji: 23-11-2007
Postów: 38

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chyba nie oplaca sie tego serwera utrzymywac i OP robi wszystko zeby nikt tu juz nie gral i zeby go zamknac... i po nastrojach widze ze to sie chyba udaje

__________________
R4: Kobial
----
aukcje trwaja 24h od cm
10-05-2014 23:10 Kobial jest offline Szukaj postów użytkownika: Kobial Dodaj Kobial do Listy kontaktów
Runejczyk
Triple Ace


images/avatars/avatar-19263.jpg

Data rejestracji: 14-09-2010
Postów: 215
Klan: RUNE
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

623 ; 1616

polecam dialog od 21.12.2011 g. 20.16 do 02.01.2012 g. 2.28

nikt mi nie wmówi, że wszyscy są traktowani równo....



ponad to zachęcam do lektury:

1616

__________________
CoeN



moje aukcje trwają 24h od pierwszej ważnej oferty

EMERYT
10-05-2014 23:56 Runejczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Runejczyk Dodaj Runejczyk do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING 59981; 53274

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH