Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R4 Item nie schodzi z aukcji mimo zakończenia » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Item nie schodzi z aukcji mimo zakończenia
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kwachu
Lord


Data rejestracji: 04-05-2009
Postów: 414
Kraina: Necropolia IV

Item nie schodzi z aukcji mimo zakończenia Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: RoOzPi
Przeglądarka internetowa: Mozilla Firefox

Opis problemu: Wystawiłem 2 itemy na aukcje... Problem polega na tym że ofka za jednego spłyneła mi 10h po zakończeniu aukcji a drugi item dalej kwitnie na aukcjach mimo iż ta sie już dawno zakończyła... ani itemu ani pr


Wystawione przedmioty
Przedmiot Cena min Wystawiony Koniec Działania
Doskonały Pajęczy Pierścień Celności 450 000 2013-05-27 22:46:59 2013-05-28 23:00:00
28-05-2013 11:26 kwachu jest offline Szukaj postów użytkownika: kwachu Dodaj kwachu do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Koniec Działania
2013-05-28 23:00:00

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


28-05-2013 11:40 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
kwachu
Lord


Data rejestracji: 04-05-2009
Postów: 414
Kraina: Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kwachu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sorki wielkie widocznie naj.... bylem jak to wystawiałem Frown )

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez kwachu: 28-05-2013 13:45.

28-05-2013 13:44 kwachu jest offline Szukaj postów użytkownika: kwachu Dodaj kwachu do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R4 Item nie schodzi z aukcji mimo zakończenia

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH