Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Graczu! R15 Cię potrzebuje! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Graczu! R15 Cię potrzebuje! 22 Ankieta - średnia ocena: 8,3622 Ankieta - średnia ocena: 8,3622 Ankieta - średnia ocena: 8,36
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Magico
Tap płacz 2014


images/avatars/avatar-20295.png

Data rejestracji: 21-03-2008
Postów: 887
Kraina: Moria V
Skąd: mam wiedzieć czego chcesz?

Graczu! R15 Cię potrzebuje! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W imieniu klanu Rabidus Moria z R15 ogłaszam inicjatywę "R15 Cię potrzebuje Graczu!". Zapraszamy wszystkich chętnych do rozpoczęcia (bądź też wznowienia) gry na Morii.

Zapewniamy:

* pomoc w rozwoju
* dostęp do s3
* pomoc na bieżąco w rozwijaniu postaci
* zrozumienia zawiłej dla niektórych mechaniki Morii

Uwierzcie - nie taki diabeł straszny jak się umaluje Wink

W postach niżej mogą się zgłaszać klany zainteresowane przystąpieniem do inicjatywy - tzn. zapewniamy "młodym" dobry start i aktywną pomoc Smile

Klany uczestniczące w inicjatywie:

* Born to Kill [BTK] - osoba kontaktowa: Moskvicz

Informacja dla tych co trafią z tego tematu
Piszecie w grze do wybranego lidera jednego z klanów powyżej pisząc w wiadomości, że jesteście z Inicjatywy z forum. Dalej każdy z liderów już was poprowadzi przez meandry tej mrocznej krainy. Powodzenia! Smile

Informacja dla tych co trafią z tego tematu - kompletnie nowych graczy w świecie BloodWars
Wchodzicie na stronę www.bloodwars.com.pl, klikacie "Rejestracja", wybieracie serwer R15. Przechodzicie dosyć krótki, ale treściwy samouczek, a potem mechanika jest ta sama - piszecie w grze do wybranego lidera jednego z klanów powyżej pisząc w wiadomości, że jesteście z Inicjatywy z forum. Dalej każdy z liderów już was poprowadzi przez meandry tej mrocznej krainy. Powodzenia! Smile

Ten post był edytowany 13 raz(y), ostatnio edytowany przez Magico: 20-09-2014 11:06.

07-01-2014 23:48 Magico jest offline Szukaj postów użytkownika: Magico Dodaj Magico do Listy kontaktów
janeo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Night Shadows ze mną na czele przybija się do tej propozycji wszystkimi wystającymi częściami Smile
Zapraszamy wszystkich chętnych

Ze swojej strony zapewniam pomoc w ogarnięciu tabeli łączeń + garść pomocnych rad Smile
No i oczywiście miejsce w klanie + stały, szybki rozwój ^^
07-01-2014 23:56
przechinek
Full Member


Data rejestracji: 20-04-2009
Postów: 73
Kraina: Necropolia III; Moria II; Moria III; Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jako lider klanu keep trollin rowniez przylaczam sie do inicjatywy
07-01-2014 23:59 przechinek jest offline Szukaj postów użytkownika: przechinek Dodaj przechinek do Listy kontaktów
rikitiki
Lord


Data rejestracji: 17-09-2013
Postów: 278
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Krwawy Zwierzyniec z Milo Minderbinder na czele również się deklaruje się z pomocą dla nowych graczy Big Grin

Stałe ekspy porady, dostęp do S3, S2 i pomoc w rozbudowie kwadratów oraz postaci Big Grin

Gwarantujemy świetną atmosferę, poczucie humoru i pomoc

Edit: Nie jestem liderem jak coś

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez rikitiki: 08-01-2014 00:04.

08-01-2014 00:02 rikitiki jest offline Szukaj postów użytkownika: rikitiki Dodaj rikitiki do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Operatora R15 również cieszy taka inicjatywa Wink

Dla autora tematu: http://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=140

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

08-01-2014 00:23 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Magico
Tap płacz 2014


images/avatars/avatar-20295.png

Data rejestracji: 21-03-2008
Postów: 887
Kraina: Moria V
Skąd: mam wiedzieć czego chcesz?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Magico
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję Buc, ale wiesz że tam mało kto zagląda Tongue a tu jednak "docieralność" jest sporo większa Wink
08-01-2014 00:27 Magico jest offline Szukaj postów użytkownika: Magico Dodaj Magico do Listy kontaktów
Hurrin
Triple Ace


images/avatars/avatar-8512.jpg

Data rejestracji: 21-04-2008
Postów: 197
Klan: Szwendacz...
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V

RE: Graczu! R15 Cię potrzebuje! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Magico napisał(a)
W imieniu klanu Rabidus Moria z R15 ogłaszam inicjatywę "R15 Cię potrzebuje Graczu!". Zapraszamy wszystkich chętnych do rozpoczęcia (bądź też wznowienia) gry na Morii.

Zapewniamy:

* pomoc w rozwoju
* dostęp do s3
* pomoc na bieżąco w rozwijaniu postaci
* zrozumienia zawiłej dla niektórych mechaniki Morii

Uwierzcie - nie taki diabeł straszny jak się umaluje Wink

W postach niżej mogą się zgłaszać klany zainteresowane przystąpieniem do inicjatywy - tzn. zapewniamy "młodym" dobry start i aktywną pomoc Smile

Klany uczestniczące w inicjatywie:

* Rabidus Moria - lider: Moskvicz
* Keep Trollin - lider: przechinek
* Krwawy Zwierzyniec - lider: Milo Minderbinder
* Night Shadows - lider: Virion, piszcie do szczerbatypszczelarz Wink

Informacja dla tych co trafią z tego tematu
Piszecie w grze do wybranego lidera jednego z klanów powyżej pisząc w wiadomości, że jesteście z Inicjatywy z forum. Dalej każdy z liderów już was poprowadzi przez meandry tej mrocznej krainy. Powodzenia! Smile

Informacja dla tych co trafią z tego tematu - kompletnie nowych graczy w świecie BloodWars
Wchodzicie na stronę www.bloodwars.interia.pl, klikacie "Rejestracja", wybieracie serwer R15. Przechodzicie dosyć krótki, ale treściwy samouczek, a potem mechanika jest ta sama - piszecie w grze do wybranego lidera jednego z klanów powyżej pisząc w wiadomości, że jesteście z Inicjatywy z forum. Dalej każdy z liderów już was poprowadzi przez meandry tej mrocznej krainy. Powodzenia! Smile


BrawoSmile

__________________
R5 - się grało: Pzdr dla DT & KATY.
R9 - się grało: Pzdr dla Black Hand 2.
R13 - się grało...
R15 - grało się...
R17 - "postny urlop - 40 dni bana" (smuteczek)
08-01-2014 20:45 Hurrin jest offline Szukaj postów użytkownika: Hurrin Dodaj Hurrin do Listy kontaktów
H4iL
Member


Data rejestracji: 05-12-2013
Postów: 34
Klan: Lithium
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako nowo zrekrutowany dodam od siebie - zacząłem wczoraj grę na r15 na nowym koncie. Moskvicz przygarnął mnie w ramach "Inicjatywy" do swojego klanu, i muszę przyznać, że jest super Wink Świetne warunki, jest z kim pogadać i pożartować. Co do pomocy to też można na chłopaków liczyć Tongue Polecam, jak ktoś ma ochotę zacząć grę na Morii Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez H4iL: 09-01-2014 21:19.

09-01-2014 21:18 H4iL jest offline Szukaj postów użytkownika: H4iL Dodaj H4iL do Listy kontaktów
GreSs
Ex-Team


images/avatars/avatar-23133.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 851
Klan: Team
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia IV
Skąd: mam wiedzieć xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat przeniosłem do ważnych.

__________________
|SYSTEM GRY|ZGŁOSZENIA|WYCENY|

15-01-2014 17:18 GreSs jest offline Szukaj postów użytkownika: GreSs Dodaj GreSs do Listy kontaktów
Ciasteczko223
Full Member


Data rejestracji: 10-12-2012
Postów: 54
Klan: RaVeN2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Strefa4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

MedyKosAntos się zgłasza i wybieram klan Keep Trollin

Pozdrawiam

__________________
Dzjingwajs
15-01-2014 20:44 Ciasteczko223 jest offline Strona domowa Ciasteczko223 Szukaj postów użytkownika: Ciasteczko223 Dodaj Ciasteczko223 do Listy kontaktów Dodaj Ciasteczko223 do twojej listy kontaktowej AIM Screen Name of Ciasteczko223: brak YIM Account Name of Ciasteczko223: brak Zobacz profil MSN Ciasteczko223
Fylkirk
Lord


images/avatars/avatar-8584.jpg

Data rejestracji: 15-02-2007
Postów: 300
Kraina: Moria
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak wyglada na r15 sprawa ze sprzetem leg 2h dla berkow?

__________________
1
15-01-2014 21:00 Fylkirk jest offline Szukaj postów użytkownika: Fylkirk Dodaj Fylkirk do Listy kontaktów
pablosek
Lord


images/avatars/avatar-14831.jpg

Data rejestracji: 24-04-2009
Postów: 387
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Fylkirk napisał(a)
jak wyglada na r15 sprawa ze sprzetem leg 2h dla berkow?


berków w top 100 jest może 4, kupić broń zawsze można, gorzej sprzedać bo komu? sam gram berkiem i wolałbym cr'a ogólnie dużo łatwiej cr'em wydaje mi się że by było.

__________________
chytry
15-01-2014 21:14 pablosek jest offline Szukaj postów użytkownika: pablosek Dodaj pablosek do Listy kontaktów
rikitiki
Lord


Data rejestracji: 17-09-2013
Postów: 278
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Fylkirk napisał(a)
jak wyglada na r15 sprawa ze sprzetem leg 2h dla berkow?


Troche czasu i wszystko się znajdzie Big Grin

__________________

15-01-2014 21:41 rikitiki jest offline Szukaj postów użytkownika: rikitiki Dodaj rikitiki do Listy kontaktów
Elderion
King


Data rejestracji: 16-02-2009
Postów: 951
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Fylkirk napisał(a)
jak wyglada na r15 sprawa ze sprzetem leg 2h dla berkow?


Wygląda tak, że mamy szaloną ilość 4 berków w top100, z czego trzech ma napro kosę zemsty, a jeden zwinną katanę zemsty.
15-01-2014 22:22 Elderion jest offline Szukaj postów użytkownika: Elderion Dodaj Elderion do Listy kontaktów
-Ryszarrd-
Newbie


Data rejestracji: 11-11-2013
Postów: 6
Kraina: Necropolia VII
Skąd: ---

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właśnie założyłem konto, zostałem przyjęty do Rabidus Moria. Świetna atmosfera, pomocne rady od samego początku, aż chce się poznawać morię ^^
16-01-2014 16:13 -Ryszarrd- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Ryszarrd- Dodaj -Ryszarrd- do Listy kontaktów
Amithiell
Junior Member


Data rejestracji: 26-09-2010
Postów: 23

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tez wlasnie zaczalem w lanie Rabidus Moria i jak narazie jest dobrzeSmile prosze o pomoc nowych chetych:
http://r15.bloodwars.interia.pl/r.php?r=21325

__________________
R15
17-01-2014 11:30 Amithiell jest offline Szukaj postów użytkownika: Amithiell Dodaj Amithiell do Listy kontaktów
Hurrin
Triple Ace


images/avatars/avatar-8512.jpg

Data rejestracji: 21-04-2008
Postów: 197
Klan: Szwendacz...
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V

Attention Klan Seaside Haven Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Również dołącza sie do tejże zacnej akcyji.

Kontaktować się z kolegą CzwartaRP i Adramelech.http://r15.bloodwars.interia.pl/?a=aliance&do=view&cid=44

__________________
R5 - się grało: Pzdr dla DT & KATY.
R9 - się grało: Pzdr dla Black Hand 2.
R13 - się grało...
R15 - grało się...
R17 - "postny urlop - 40 dni bana" (smuteczek)

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Hurrin: 18-01-2014 16:45.

18-01-2014 16:43 Hurrin jest offline Szukaj postów użytkownika: Hurrin Dodaj Hurrin do Listy kontaktów
RaXor
Triple Ace


images/avatars/avatar-18438.jpg

Data rejestracji: 30-12-2009
Postów: 195
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Gliwice/Żarki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ja też napisze. od tygodnia jestem w klanie Rabidus Mori panuje tam wspaniała atmosfera. A inicjatywa jak dla mnie jest świetna. Jestem graczem który od dawna myślał o powrocie do BW ale jakoś nie mogłem się zdecydować, aż tu nagle na fejsie ujrzałem link do forum i tak to się zaczęło .

__________________
_______________________

RaXXXor gram od 29-06-2007


23-01-2014 10:29 RaXor jest offline Szukaj postów użytkownika: RaXor Dodaj RaXor do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zeby za kolorowo nie bylo
wymienilem konta i dostalem r15 mialo dostep do wlasnego s3
pomagalem w expach itp
niestety studia praca treningi
napisalem liderowi ze mnie troche nie bedzie bo nie ogarne wszystkich serwerow
wracam po tygodniu moze ciut wiecej
z klanu wywalony s3 zabrane wiec pisze co jest to dostalem odpowiedz ze mam wracac to budowa klanowa ruszy
wbilem do budowy s3 nie odzyskalem po 3 dniacj prob zrezygnowalem
nie wiem co jest z kontem pewnie oddam je bo jak tak ktos na forum pisze ze graczy przyjmie chce pomoc a potem taki cyrk robi to sorka xd

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

24-01-2014 20:58 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Magico
Tap płacz 2014


images/avatars/avatar-20295.png

Data rejestracji: 21-03-2008
Postów: 887
Kraina: Moria V
Skąd: mam wiedzieć czego chcesz?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Magico
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sabio napisał(a)
zeby za kolorowo nie bylo
wymienilem konta i dostalem r15 mialo dostep do wlasnego s3
pomagalem w expach itp
niestety studia praca treningi
napisalem liderowi ze mnie troche nie bedzie bo nie ogarne wszystkich serwerow
wracam po tygodniu moze ciut wiecej
z klanu wywalony s3 zabrane wiec pisze co jest to dostalem odpowiedz ze mam wracac to budowa klanowa ruszy
wbilem do budowy s3 nie odzyskalem po 3 dniacj prob zrezygnowalem
nie wiem co jest z kontem pewnie oddam je bo jak tak ktos na forum pisze ze graczy przyjmie chce pomoc a potem taki cyrk robi to sorka xd


O takich sprawach proszę mi pisać na PW, jeśli taki klan bierze udział w Inicjatywie to będzie upomniany, w skrajnych przypadkach - wykluczony z niej. Pisałeś w klanie, że jesteś z Inicjatywy? + poleciało pytanie na PW Smile
24-01-2014 21:40 Magico jest offline Szukaj postów użytkownika: Magico Dodaj Magico do Listy kontaktów
Amithiell
Junior Member


Data rejestracji: 26-09-2010
Postów: 23

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm cóż mogę powiedzieć po dwóch miesiącach gry...
Nadal siedzę w klanie Rabidus Moria, atmosfera wspaniała SB cały czas zasypany spamem;p ludzie zgrani i dobre się wszyscy dogadują, każdy skłonny do pomocy.
Ogólnie jestem zadowolony że skorzystałem z inicjatywy, jest to moja pierwsza Moria i myślę że idzie mi całkiem dobrzeWink

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości że nie ogarnie morii albo coś to niech już ich nie ma u nas każdy służy pomocąSmile

Pozdrawiam Amithiell

__________________
R15
20-03-2014 23:19 Amithiell jest offline Szukaj postów użytkownika: Amithiell Dodaj Amithiell do Listy kontaktów
Magico
Tap płacz 2014


images/avatars/avatar-20295.png

Data rejestracji: 21-03-2008
Postów: 887
Kraina: Moria V
Skąd: mam wiedzieć czego chcesz?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Magico
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to ja dodam od siebie, że Inicjatywa cały czas działa - nie poddajemy się! Smile
20-03-2014 23:30 Magico jest offline Szukaj postów użytkownika: Magico Dodaj Magico do Listy kontaktów
karq123
Full Member


Data rejestracji: 03-12-2009
Postów: 54
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ja też dodam coś od siebie. Grając na innych moriach obił mi się o oczy ten oto temat, mówię sobie spróbuje zagrać na r15, tam mnie jeszcze nie było, więc przypominam sobie konto tuturututtu i składam podanko do Rabidus Moria, chwila moment puff jestem w klanie i tak siedzę do tej pory. Rabidus zapewniają szybki rozwój postaci, miłą atmosferę aż przyjemnie się gra, jako sam skorzystałem z tej inicjatywy to w moim imieniu zachęcam innych graczy do zrobienia tego samego czynu Smile )

__________________
R13-Own3d
R15-Szluger
20-03-2014 23:35 karq123 jest offline Szukaj postów użytkownika: karq123 Dodaj karq123 do Listy kontaktów
groszekZpuszki
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to może i ja bym spróbowała swoich sił na morii Big Grin
no nic - spróbujemy Big Grin
22-04-2014 13:44
draco29a
Emperor


Data rejestracji: 29-01-2009
Postów: 1.446
Kraina: Moria; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A jesteście w stanie napisać coś o rozkładzie tatuazy w top100, myslę by zaglądnąc, ale nie wiem czy koncepcyjnie tatuaz wpasuje się cenowo, bo już mam dośc płacic wiecej za cos po patchu, a po kolejnym sprzedawac za ułamek cenySmile

__________________
R2-Dener
R3-brak, kiedys deneroth, a wczesniej drake29aWink
14-05-2014 06:53 draco29a jest offline Szukaj postów użytkownika: draco29a Dodaj draco29a do Listy kontaktów
Magico
Tap płacz 2014


images/avatars/avatar-20295.png

Data rejestracji: 21-03-2008
Postów: 887
Kraina: Moria V
Skąd: mam wiedzieć czego chcesz?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Magico
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wznawiamy akcję rekrutacyjną!

Ktoś chętny na wspólną grę? Big Grin
20-09-2014 11:07 Magico jest offline Szukaj postów użytkownika: Magico Dodaj Magico do Listy kontaktów
HrB
King


images/avatars/avatar-10435.gif

Data rejestracji: 26-02-2008
Postów: 924
Rasa w grze: Kultysta

RE: Graczu! R15 Cię potrzebuje! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Magico napisał(a)
"R15 Cię potrzebuje Graczu!"


Mnie moria nigdy nie potrzebowała Wink

__________________
r6: breH (oddane)
r11: Herberto (oddane - Shadow Warrior)
r14: breH

Przecież to jest kpina z tymi epikami
Sushi: Nie zamierzamy tego zmieniać. Na chwilę obecna drop jest rzadki
20-09-2014 15:32 HrB jest offline Strona domowa HrB Szukaj postów użytkownika: HrB Dodaj HrB do Listy kontaktów
Lantin
Member


Data rejestracji: 06-01-2011
Postów: 31
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Znajdzie się jeszcze miejsce ?

Do kogo pisać po zarejestrowaniu Smile

__________________
R15 - Madara
23-09-2014 12:04 Lantin jest offline Szukaj postów użytkownika: Lantin Dodaj Lantin do Listy kontaktów
groszekZpuszki
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lantin napisał(a)
Znajdzie się jeszcze miejsce ?

Do kogo pisać po zarejestrowaniu Smile


miejsca są zawsze Big Grin

wbijaj do Nas do Seaside Haven, a pisać możesz w sumie też do mnie Tongue
jak grasz pierwszy raz na morii mogę coś doradzić, bo jestem "na świeżo" w temacie Big Grin
23-09-2014 12:26
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Graczu! R15 Cię potrzebuje!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH