Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » R1 niechciane zgniłe jajo. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony R1 niechciane zgniłe jajo. 9 Ankieta - średnia ocena: 7,009 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Exhume
Triple Ace


Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 223
Klan: DATE

R1 niechciane zgniłe jajo. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam wszystkich.
Temat umieszczam tu bo w systemie gry zamkną go po minucie. Administracji nie zapraszam do dyskusji idźcie w/w zakładkę i odblokujcie temat. Sytuacja na dzisiaj jest taka:
Patch dla R1 nie istnieje no bo nikt mi nie powie że nowe eventy to coś czym mam się zachwycać. Podczas gdy na innych serwerach ewolucję są już na poziomie 15 to R1 ma 5 poziomów. Co na to administracja? Przez tydzień nie raczyli odpisać na post Grizzlego a jak patch na r1 się nie pojawił dostaliśmy taką odpowiedź i zamknięcie tematu Smile .

"MasterOfPuppets:
dawidmen, z tego co mi wiadomo na R1 nie ma ścieżek ewolucji które można rozwinąć na 10 poziom.
Co do pytania autora - jeśli czas pozwoli i nie będzie przeszkód technicznych, to bardzo możliwe na R1 że w przyszłości zostaną dodane kolejne poziomy ewolucji."


Pozwólcie że przetłumaczę: Nie chce nam się zajmować R1, jesteście na liście priorytetowej zaraz za odświeżeniem toturiala i wymiany piasku na pustyni, a najchętniej byśmy was zamknęli tylko że wizerunkowo to słabo będzie wyglądało.


Czy administracja nie mówiła że po sezonach zmiany miały być wprowadzane na serwery? Była jakaś gwiazdka nie dotyczy R1?
Jesteśmy traktowani jak gracze drugiej kategorii. Jak myślicie zostaliśmy tylko opluci czy wrzucili nas do kibla tylko przyznać się nie chcą? Ja jak ta bita żona ciągle chciałbym wierzyć że zostaliśmy tylko opluci. I to jest pytanie do was co wy o tym sądzicie?

Co do opisu patcha proponuje optymalizację w ilości znaków:
[Wszystkie serwery] Dodano kolejne 5 poziomów ewolucji do ścieżek prócz R1 na które plujemy.

__________________
Jesli cos wygram prosze o info w grze lub na PW.

w profilu lista przedmiotow na sprzedaz:

Exhume
20-06-2023 21:56 Exhume jest offline Szukaj postów użytkownika: Exhume Dodaj Exhume do Listy kontaktów
Grizzly
Forum Ace


Data rejestracji: 24-10-2018
Postów: 90
Kraina: Necropolia; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tu masz powód:
Balans patch - Necro v1


MOP się obraził na nas że wyraziliśmy niezadowolenie że kluczowe patche nas omijają a dostajemy jedynie rebalans broni. Uznał że skoro mówimy że było coś nie tak to tego nie potrzeba itd itp. Od tego momentu R1 zostało jeszcze bardziej zapomniane.
A że on jest jedyną osoba która może rozmawiać z BWT (nawet operatorzy nie mają za bardzo z nimi kontaktu z tego co słyszałem od dwóch OP.


Osobiście planuje podjąć próbe rzucenia wyzwania MOPowi aby podjął się dyskusji z graczami R1 na temat przyszłości naszego serwera. Jesli boi się że będziemy wylewać frustracje w wulgrany sposób osobiście jestem w stanie zaproponować aby obrazy (nie offence) były równe 3 warnom czyli ban na forum.
20-06-2023 22:12 Grizzly jest offline Szukaj postów użytkownika: Grizzly Dodaj Grizzly do Listy kontaktów
Exhume
Triple Ace


Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 223
Klan: DATE

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Exhume
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Grizzly nie sądzę że to jest kwestia dyskusji. Mogliby wprowadzić zmiany tak jak na innych serwerach zbalansowane do realiów r1 ale tak jak napisałem na liście priorytetów jesteśmy zaraz po wymianie piasku na pustyni. Wolą pieścić sezonówki a na r1 brak czasu.
jeśli czas pozwoli i nie będzie przeszkód technicznych - czytaj nie interesowaliśmy się jeszcze tą kwestią za jakiś czas powiemy że się nie da.

__________________
Jesli cos wygram prosze o info w grze lub na PW.

w profilu lista przedmiotow na sprzedaz:

Exhume
20-06-2023 22:54 Exhume jest offline Szukaj postów użytkownika: Exhume Dodaj Exhume do Listy kontaktów
Grizzly
Forum Ace


Data rejestracji: 24-10-2018
Postów: 90
Kraina: Necropolia; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chodzi mi o dyskusje czy mają jakieś plany które zaspokoją potrzeby graczy. Bo zmiana interfejsu czy dodanie czegoś stricte pod sezonowki ma wpływ na r1.

Tak jak było pisane na SB eventy są spoko tyle że totalnie nic nie zmieniają na r1 w kontekście dynamiki czy kontentu.


Obecnie jedyna atrakcją jest albo drzewo Duo albo duma. Wyprawy nic nie zmieniają mając kuźnię, ataki nic nie dają, areny w sumie chyba też się znudziły bo na r1 sporo osób ma nadwyżkę monet, budować ciężko bo powoli brakuje stat lub budynki są za drogie względem pr jakie mamy z eksp, aukcje można by zmienić na "handel złomem".
21-06-2023 07:17 Grizzly jest offline Szukaj postów użytkownika: Grizzly Dodaj Grizzly do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » R1 niechciane zgniłe jajo.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH