Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Akt 4 / przedmioty epickie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Akt 4 / przedmioty epickie 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
MarcuSvs6
Newbie


Data rejestracji: 20-10-2019
Postów: 1
Klan: X
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: X

Akt 4 / przedmioty epickie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam serdecznie z góry proszę spokój w ewentualnej dyskusji A także o wyrozumiałość. Wróciłem po około 5 latach do BW odchodząc nie było wielu rzeczy które są obecnie w grze i cześć jest naprawdę ciekawie zrobiona cześć już mniej ale po 2 miesiącach od powrotu nasunęła mi się myśl czemu nie ma nic dalej typu akt 4 czemu przedmioty epickie służą w większości jako złom A w końcu twórcy nie to mieli na myśli tworząc i wprowadzając epickie przedmioty. Bo o ile leg .dsk xxx w każdej znalazionej ilości jesteś wstanie sprzedać tak znajdując np 3 x epicka orcha dwie z góry są przeznaczone jako złom. Ktoś zaraz powie A bo epickie mają być tyko dla tej osoby co znajdą i można się z tym śmiało zgodzić lecz można to też rozwiązać tak aby gracze dostali coś nowego niewielkim kosztem A mam tu na myśli akt 4
I np warunkami przystąpienia do aktu 4 było by wykonanie wszelkich zadań od aktu 1 do 3 ( jeśli jakieś zadanie jest niedostępne to przywrócić możliwość zaliczenia lub całkowicie zlikwidować)
Posiadanie np 120 lvl
Wykonanie wszystkich pielgrzymek
Zgromadzenia 100000000 złomu i oddanie w ofierze 10% jako przepustką do nowego świata

I w takim akcie 4 była by możliwość kupowania przedmiotów ełckich
Ale warto było by zrobić jedna rzecz iż każdy może sprzedać epicki przedmiot ale kupić/ założyć może tylko gracz będący w 4 akcie

Z jednej strony silny stanie się silniejszy ale za to osoba mająca słabo rozwinięta postać ale udało jej się dropnac coś fajnego sprzedaje za grube miliony i może trochę podgonic czołówkę stawki

Taka luźna myśl, oczywiście jeśli już było to poruszane były składane takie propozycje to proszę napisać że było i po temacie, nie było mnie sporo czasu także odrobina wyrozumiałość była by wskazana.

__________________
X
20-10-2019 11:01 MarcuSvs6 jest offline Szukaj postów użytkownika: MarcuSvs6 Dodaj MarcuSvs6 do Listy kontaktów YIM Account Name of MarcuSvs6: Tomasz
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

MarcuSvs6
+1 za spam. Mogłeś przez te 5 lat zapoznać się z regulaminem forum. Prościej mówiąc, to nie jest dział na Twoje pomysły tylko jak wskazuję nazwa "twórczość".
Sprzedaży epików nie ma, nie było i nie będzie.
Proszę Cię również o wyrozumiałość dla Moderatorów i zapoznaj się z regulaminem.


__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

20-10-2019 14:23 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Akt 4 / przedmioty epickie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH