Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Wasal i Premium lub inne benefity » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Wasal i Premium lub inne benefity 4 Ankieta - średnia ocena: 3,254 Ankieta - średnia ocena: 3,254 Ankieta - średnia ocena: 3,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kwinto
Double Ace


images/avatars/avatar-25510.jpg

Data rejestracji: 02-07-2014
Postów: 135
Klan: AK LA Revolution
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Chorzów

Wasal i Premium lub inne benefity Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

Czy nadal jest tak, ze jak mój wasal doładuje Premium to ja dostaje jakiś bonus lub procent z jego Premium?
Jakie są obecnie benefity z wasala który będzie aktywnie grał?

Szukałem w tutorialu, ale nie znalazłem żadnej informacji na ten temat.
10-10-2019 20:20 Kwinto jest offline Szukaj postów użytkownika: Kwinto Dodaj Kwinto do Listy kontaktów
Tandaradei
Double Ace


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 136
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ta informacja jest dostępna w grze - w Sali tronowej obok linku referencyjnego jest znak zapytania, jak na niego najedziesz to zobaczysz wszystkie informacje. Jeżeli chodzi o bonusy z posiadania wasala to:
cytat:
Jeżeli Twój podopieczny uzyska 10 poziom dostaniesz dodatkowo 500 l krwi.

I najważniejsze, za każdym razem, gdy Twój wasal przedłuży konto premium, Ty dostaniesz dodatkowe dni EXTRA!

premium 1-44 dni doda Ci 1 dzień gratis
premium 45-89 dni doda Ci 2 dni gratis
premium 90-119 dni doda Ci 4 dni gratis
premium 120-179 dni doda Ci 5 dni gratis
premium 180-269 dni doda Ci 9 dni gratis
premium 270-359 dni doda Ci 13 dni gratis
premium 360+ dni doda Ci 15 dni gratis
11-10-2019 18:54 Tandaradei jest offline Szukaj postów użytkownika: Tandaradei Dodaj Tandaradei do Listy kontaktów
Kwinto
Double Ace


images/avatars/avatar-25510.jpg

Data rejestracji: 02-07-2014
Postów: 135
Klan: AK LA Revolution
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Chorzów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kwinto
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie zauważyłem, szukałem wszędzie a tam nie spojrzałem...

Dziękuję! Smile


P.S.
Miło, że jedna osoba pokusiła się pomóc.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kwinto: 13-10-2019 08:27.

13-10-2019 08:26 Kwinto jest offline Szukaj postów użytkownika: Kwinto Dodaj Kwinto do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Wasal i Premium lub inne benefity

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH