Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R6+R10 Wylogowanie po wcisnięciu wiadomości » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wylogowanie po wcisnięciu wiadomości
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Marky
Member


images/avatars/avatar-16793.jpg

Data rejestracji: 01-01-2008
Postów: 28
Kraina: Necropolia III

Shocked Wylogowanie po wcisnięciu wiadomości Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: KiraX - byłe r10
Przeglądarka internetowa: Firefox

Opis problemu:

Witam,

w dniu dzisiejszym (wczoraj było wszytko ok) pojawił się problem a mianowicie po wciśnięciu zakładki - wiadomości, zostaję natychmiast wylogowany i uraczony napisem że nastąpiło wylogowanie po zbyt długiej bezczynności i dzieje się tak za każdym razem.

Powoduje to spory problem i uniemożliwia odczytywanie wiadomości.

Od razu napiszę też że problem ten nie występuje na Operze, niemniej preferuje liska i na tej przeglądarce chciałbym grać.

Pozdrawiam

Edit - na innych serwerach problem nie występuje tylko na R3+R6+R10

- swoją drogą dlaczego na stronie logowania serwer nazywa się R3+R6? Czyżby R10 się nie zmieściło

__________________
r10 -> KiraX
r14 -> Drake Dragonborn
r16 -> MarkyZ

coś kupiłem? coś sprzedałem? napisz w grze i najlepiej złóż offe tak będzie szybciej
jeśli za drogo? to zawsze można negocjować.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Marky: 12-09-2020 20:59.

12-09-2020 20:47 Marky jest offline Szukaj postów użytkownika: Marky Dodaj Marky do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sprobuj wyczyscic ciastka.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
12-09-2020 20:58 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Marky
Member


images/avatars/avatar-16793.jpg

Data rejestracji: 01-01-2008
Postów: 28
Kraina: Necropolia III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Marky
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
Sprobuj wyczyscic ciastka.



Wyczyściłem, próbowałem też różnych ustawień ciasteczek (wyrażonych zgód)

i nic to nie dało dalej po wciśnięciu wiadomości wylogowuje mnie.

I napiszę raz jeszcze że problem jest tylko na R3+R4+R6+R10 coby użyć pełnej nazwy i to od dzisiejszego wieczora ok 2 w nocy wszytko działało jeszcze bez problemu.

__________________
r10 -> KiraX
r14 -> Drake Dragonborn
r16 -> MarkyZ

coś kupiłem? coś sprzedałem? napisz w grze i najlepiej złóż offe tak będzie szybciej
jeśli za drogo? to zawsze można negocjować.
12-09-2020 21:12 Marky jest offline Szukaj postów użytkownika: Marky Dodaj Marky do Listy kontaktów
TopGear
Junior Member


Data rejestracji: 01-12-2010
Postów: 12
Kraina: Necropolia III

Witam Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam dokładnie ten sam problem i staje się to dosyć irytujące już.

Silent Hill FWP
13-09-2020 14:53 TopGear jest offline Szukaj postów użytkownika: TopGear Dodaj TopGear do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdarza się również wylogowanie przy wystawianiu przedmiotów na aukcji, ktoś też tak miał?

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

14-09-2020 09:32 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
TopGear
Junior Member


Data rejestracji: 01-12-2010
Postów: 12
Kraina: Necropolia III

Witam Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

U mnie pomogła zmiana przeglądarki tylko na potrzeby gry z FF na G.CH.
Nawet zainstalowanie od nowa FF i czyszczenie ciasteczek nie pomogły.


Silent Hill FWP
14-09-2020 10:01 TopGear jest offline Szukaj postów użytkownika: TopGear Dodaj TopGear do Listy kontaktów
Marky
Member


images/avatars/avatar-16793.jpg

Data rejestracji: 01-01-2008
Postów: 28
Kraina: Necropolia III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Marky
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli chodzi o wystawianie przedmiotów na aukcji to nie ma żadnego problemu, nawet parę itemów wystawiłem próbnie Smile

Co więcej, mogę pisać nawet wiadomości klanowe i robić wszystko inne ale jak tylko kliknę w zakładkę wiadomości to mnie wywala.

Jak już pisałem i co jest zabawne na innych serwerach problem z firefoxem dalej nie występuje, wiec zapewne ktoś coś zamotał i namieszał na r4-r10 (w skrócie)

Tak mogę grać na innej przeglądarce ale jak pisałem preferuje liska i jakoś słabo mi się widzi stałe granie tylko dla/na r4-r10 na operze czy chromie.


Także zwracam się fromalnie z prośbą o naprawienie tego błędu Smile

__________________
r10 -> KiraX
r14 -> Drake Dragonborn
r16 -> MarkyZ

coś kupiłem? coś sprzedałem? napisz w grze i najlepiej złóż offe tak będzie szybciej
jeśli za drogo? to zawsze można negocjować.
14-09-2020 11:01 Marky jest offline Szukaj postów użytkownika: Marky Dodaj Marky do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję za zgłoszenia, administracja została powiadomiona o problemie i już się nim zajmuje.

Osoby które mają ten problem - proszę o sprawdzenie, czy w adresie jest interia.pl - jeśli nie, proszę się wylogować i zalogować ponownie przez portal i sprawdzić czy problem nadal występuje.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


14-09-2020 11:02 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam to samo Smile Nick w grze Arrt serwer też ten sam W dodatku wyczyściło mi ustawienia AI w obronie, ekspedycji i KW...

edit:
Oczywiście wylogowałem się i zalogowałem ponownie i nic się nie zmieniło problem dalej jest

edit2
Długo jeszcze będziecie się z tym grzebać?? dlaczego dostarczacie półprodukt nie pozwalający korzystać z niektórych teoretycznie obecnych funkcjonalności?

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez A Jednak Arrt: 15-09-2020 00:11.

14-09-2020 12:33 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
Marky
Member


images/avatars/avatar-16793.jpg

Data rejestracji: 01-01-2008
Postów: 28
Kraina: Necropolia III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Marky
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właśnie wróciłem z urlopu, chytry

i z przyjemnością napiszę że, problem został rozwiązany, mogę już czytać wiadomości na Firefoxie, bez problemów klikając w wiadomości Smile

Pozdrawiam

__________________
r10 -> KiraX
r14 -> Drake Dragonborn
r16 -> MarkyZ

coś kupiłem? coś sprzedałem? napisz w grze i najlepiej złóż offe tak będzie szybciej
jeśli za drogo? to zawsze można negocjować.
19-09-2020 22:48 Marky jest offline Szukaj postów użytkownika: Marky Dodaj Marky do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R6+R10 Wylogowanie po wcisnięciu wiadomości

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH