Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Nowości BW TEAM – Premiera aplikacji! Nowe serwery! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Nowości BW TEAM – Premiera aplikacji! Nowe serwery! 25 Ankieta - średnia ocena: 5,68
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Nowości BW TEAM – Premiera aplikacji! Nowe serwery! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest nam bardzo miło poinformować o nadchodzących nowościach! Oto czego możecie spodziewać się w najbliższych dniach:

Patch 2.4.2!

We wtorek 21.04.2020 r. na serwery został wgrany patch 2.4.2, który jest niezbędny do wydania aplikacji. Między innymi dodaliśmy wbudowany w grę tutorial umożliwiający zapoznanie się z podstawami BW. Przemodelowaliśmy również opcję “Zgłoś do operatora”, przez którą możecie zgłaszać błędy i uwagi. W patchu zawarty jest również szereg mniejszych usprawnień oraz poprawek błędów znalezionych przez Graczy.

Nowe serwery sezonowe!

We wtorek 05.05.2020 zostaną uruchomione nowe serwery sezonowe! Pierwsze trzy serwery (PL, EN, FR) będą na silniku Necropolia 2. Po trzech miesiącach zostaną uruchomione serwery typu Moria. Sezony będą trwały 6 miesięcy, po których serwer zostanie zresetowany. Gracze rozpoczynający kolejny sezon otrzymają bonusy na start zależne od zajętego miejsca w rankingu. Ponadto gra na serwerach sezonowych zostanie znacznie przyspieszona, więc walka o pierwsze miejsce będzie jeszcze bardziej intensywna niż dotychczas!

Więcej o serwerach sezonowych możecie przeczytać tutaj.

Aplikacja mobilna!

Kilka dni po otwarciu nowych serwerów nastąpi premiera aplikacji na Androida. Będziecie mogli pobrać ją bezpośrednio ze sklepu Google Play. Umożliwi ona rozgrywkę bez konieczności wchodzenia na BW przez przeglądarkę, dzięki czemu gra będzie wyświetlana na pełnym ekranie. Dodatkowo pojawi się w niej przyjazny ekran logowania, który ułatwi przełączanie się między kontami.
Już teraz możecie zapisać się na premierę aplikacji klikając w poniższy link

lub wyszukując naszą aplikację w sklepie Google Play.
Aplikacja będzie dostępna do pobrania po jej zatwierdzeniu przez Google.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


30-04-2020 18:14 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Crosss
Lord


Data rejestracji: 18-01-2009
Postów: 448
Klan: Legion Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozumiem, że IOS w Polsce jest mniej popularny niż Android, ale czy można się na niego spodziewać czy jest to nie wiadome?

__________________
R14
30-04-2020 21:13 Crosss jest offline Szukaj postów użytkownika: Crosss Dodaj Crosss do Listy kontaktów
heike_
Triple Ace


Data rejestracji: 17-01-2008
Postów: 151
Kraina: Necropolia IV
Skąd: r3, MaN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest nam niezmiernie miło, że po latach, bo już nie miesiącach, prawie udało się wreszcie ukończyć aplikację. Szkoda że przez ten smutny czas oczekiwania masa ludzi odeszła na zawsze.
Żeby nie spamowac, zapytam czy na inne systemy aplikacja też wyjdzie w przeciągu kilku dni czy jednak za rok, może dwa?
Te kilka dni to 2, 3 czy raczej miesiąc?
Pozdrawiam cieplutko.
30-04-2020 21:33 heike_ jest offline Szukaj postów użytkownika: heike_ Dodaj heike_ do Listy kontaktów
Kwinto
Double Ace


images/avatars/avatar-25510.jpg

Data rejestracji: 02-07-2014
Postów: 135
Klan: AK LA Revolution
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Chorzów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aplikacja na screenach wygląda genialnie, kawał świetnej roboty. Warto poczekać na efekt końcowy.

Ludzie narzekali, że długo ale za to zapewne wszystko dopieszczone, sprawdzone itd.
Oczywiście wszystko może jeszcze wyjść "w praniu", ale jest to wiadomą rzeczą na dużych projektach.
30-04-2020 23:41 Kwinto jest offline Szukaj postów użytkownika: Kwinto Dodaj Kwinto do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Crosss napisał(a)
Rozumiem, że IOS w Polsce jest mniej popularny niż Android, ale czy można się na niego spodziewać czy jest to nie wiadome?

Jeśli robili to jak należy, że nie powinno to długo potrwać. Trochę poprawek no i Apple ma o wiele dłuższy proces akceptacji od Googla.
01-05-2020 10:52 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Kilka dni po otwarciu nowych serwerów nastąpi premiera aplikacji na Androida."

Wypuszczacie aplikacje PO otworzeniu nowego serwera? I kto tam będzie grał z nowych graczy jak będą kilka dni do tyłu?

Coraz większe dno tutaj widzę, szkoda, taka fajna gra była.

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
01-05-2020 15:50 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moim zdaniem, aplikacji na iOS nie ma co się spodziewać.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

01-05-2020 15:55 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
Moim zdaniem, aplikacji na iOS nie ma co się spodziewać.

Bez jaj, przecież to się robi niemal równocześnie : O
01-05-2020 23:26 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
_Gniew_
Double Ace


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 126
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z tymi uprawnieniami to chyba jakieś jaja.

BloodWars - Wojny Krwi
BWTeam Studio
Pokazuję uprawnienia wszystkich wersji tej aplikacji
Aplikacja ma pozwolenie na:

Zdjęcia, multimedia i pliki

modify or delete the contents of your USB storage
read the contents of your USB storage

Pamięć

modify or delete the contents of your USB storage
read the contents of your USB storage

Inny problem

view network connections
full network access
02-05-2020 00:21 _Gniew_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Gniew_ Dodaj _Gniew_ do Listy kontaktów
CRUZ123
Member


Data rejestracji: 21-01-2009
Postów: 46
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Człowiek się napalił, że z apką wyjdzie nowy serwer, będzie nowa rywalizacja. A tu jakieś sezonowe guano. Tfu.
02-05-2020 06:27 CRUZ123 jest offline Szukaj postów użytkownika: CRUZ123 Dodaj CRUZ123 do Listy kontaktów
Lotekx
Newbie


Data rejestracji: 12-04-2019
Postów: 9

RE: Nowości BW TEAM – Premiera aplikacji! Nowe serwery! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by MasterOfPuppets
Patch 2.4.3!

We wtorek 21.04.2020 r. na serwery został wgrany patch 2.4.2, który jest niezbędny do wydania aplikacji. Między innymi dodaliśmy wbudowany w grę tutorial umożliwiający zapoznanie się z podstawami BW. Przemodelowaliśmy również opcję “Zgłoś do operatora”, przez którą możecie zgłaszać błędy i uwagi. W patchu zawarty jest również szereg mniejszych usprawnień oraz poprawek błędów znalezionych przez Graczy.


Hej, tutaj sie pomyliles. Natomiast moje pytanko to, czy pomyliles sie w tytule czy w tresci? Czy to mialo byc po prostu "Patch 2.4.2!" bo 2.4.3 to kolejne 6 miesiecy ciezkiego developmentu, czy to tresc odnosi sie do nie tego patcha?
03-05-2020 12:51 Lotekx jest offline Szukaj postów użytkownika: Lotekx Dodaj Lotekx do Listy kontaktów
Gader
Zbanowany

Data rejestracji: 29-04-2008
Postów: 117
Klan: 105; DROP TABLE Users
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
Moim zdaniem, aplikacji na iOS nie ma co się spodziewać.


Mam nadzieję, że znów piszesz głupoty. Smile
04-05-2020 10:34 Gader jest offline Szukaj postów użytkownika: Gader Dodaj Gader do Listy kontaktów
Ambu
Member


Data rejestracji: 21-08-2015
Postów: 46
Kraina: Necropolia XI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
sil123 napisał(a)
"Kilka dni po otwarciu nowych serwerów nastąpi premiera aplikacji na Androida."

Wypuszczacie aplikacje PO otworzeniu nowego serwera? I kto tam będzie grał z nowych graczy jak będą kilka dni do tyłu?

Coraz większe dno tutaj widzę, szkoda, taka fajna gra była.


A co za różnica czy nowy gracz zacznie równo z innymi czy kilka dni później?
1. Nie każdy ma potrzebę rywalizacji i bycia top1. To raczej dotyczy małego odsetka graczy. Większość graczy chce sobie "po prostu popykać" jako przerywnik.
2. I tak nowy gracz nie ma co rywalizować ze starymi wyjadaczami, którzy znają grę od lat. A stary wyjadacz wie o starcie serwera choćby stąd czy z fb i zacznie na równi ze wszystkimi na przeglądarce.
3. Jakby zrobili tak jak Ty sugerujesz i odwrócili kolejność (bo jednocześnie się nie da), to musieli by wypuścić grę do Google Playa bez serwerów. No świetny pomysł! Nowa gra która oczywiście wyświetla się w "najnowszych" ze starymi serwerami Smile i zgarnięcie na dzień dobry 1312312498234 negatywnych recenzji.


Co do samego posta głównego. Kurcze. Patch - konkretna data, serwery - konkretna data, apka - za kilka dni Roll Eyes
No ja rozumiem, ze to nie zależy od BW Team, tylko od akceptacji Google itd, ale chyba każdy starszy gracz BW jest już wyczulony na "drugie dno" tych słów, choćby po grudniowym poście zapowiadającym apkę "....chwilę po tym na początku roku...." które materializuje się teraz, po 5 miesiącach, w maju Tongue
Ciekaw jestem ile te "kilka dni" będzie trwać Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ambu: 04-05-2020 15:02.

04-05-2020 15:01 Ambu jest offline Szukaj postów użytkownika: Ambu Dodaj Ambu do Listy kontaktów
Matan
Newbie


Data rejestracji: 18-01-2020
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A nie można jednego serwera otworzyć nie sezonowego tylko normalnego??
Jakoś nie specjalnie chce mi się po pół roku zaczynać od nowa...

I co z tą postacią po pół roku? Trzeba od nowa się rejestrować itp?
05-05-2020 16:11 Matan jest offline Szukaj postów użytkownika: Matan Dodaj Matan do Listy kontaktów
Darc
Full Member


Data rejestracji: 21-07-2007
Postów: 56
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Popieram, zamiast otwierać kolejny serwer sezonowy, zróbcie normalną Morię, ewentualnie może czas już połączyć kolejne serwery, póki jeszcze ktoś na nich gra,
bo ostatnio sporo osób ubyło np. nr r17. Część przeszła na r19, ale część odpuściła do czasu otworzenia nowej morii.

A sezonowy niech działa, sam spróbowałem, ale nie mam czasu na taką ilość ataków, szczególnie, że non stop wszyscy pozajmowani.

Pozdrawiam
D.
07-05-2020 23:24 Darc jest offline Szukaj postów użytkownika: Darc Dodaj Darc do Listy kontaktów
Kakamistrz
Triple Ace


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 150

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Apka się pojawiła i już mam pierwszy punkt do rozwoju.
Dla grających na kilku serwerach nie widzę opcji zalogowania na obu serwerach na raz.

W tej chwili, nawet grając z telefonu mam otwarte obie zakładki gdzie na zmianę puszczam ataki / wyprawki. Bez tego, aplikacja jest nieużyteczna dla mnie.

Chyba, że jest ta opcja w apce gdzieś, ale przeoczyłem?



EDIT: orto

__________________
R3: TeddyPicker

LastFm

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kakamistrz: 08-05-2020 14:04.

08-05-2020 14:03 Kakamistrz jest offline Szukaj postów użytkownika: Kakamistrz Dodaj Kakamistrz do Listy kontaktów
Siostra E.
Forum Ace


Data rejestracji: 01-03-2013
Postów: 79
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W okienku aukcji obowiazkowo trzeba dodac zegar, tak jak mialo to miejsce na zwyklych layoutach.
08-05-2020 14:40 Siostra E. jest offline Szukaj postów użytkownika: Siostra E. Dodaj Siostra E. do Listy kontaktów
Kika
Member


Data rejestracji: 02-09-2019
Postów: 27
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jaka tam aplikacja... layout "awakening" wgrany jako aplikacja.
Wielki mega kosmos dla innych, dla mnie totalne dno. Aplikacja dla gry czytanej....syf

__________________
Kika
08-05-2020 14:42 Kika jest offline Szukaj postów użytkownika: Kika Dodaj Kika do Listy kontaktów
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kakamistrz napisał(a)
Apka się pojawiła i już mam pierwszy punkt do rozwoju.
Dla grających na kilku serwerach nie widzę opcji zalogowania na obu serwerach na raz.

W tej chwili, nawet grając z telefonu mam otwarte obie zakładki gdzie na zmianę puszczam ataki / wyprawki. Bez tego, aplikacja jest nieużyteczna dla mnie.

Chyba, że jest ta opcja w apce gdzieś, ale przeoczyłem?



EDIT: orto

Jako obejście niektóre androidy pozwalają na stworzenie appki lustrzanej, gdzie mógłbyś być zalogowany na drugie konto
08-05-2020 15:25 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
lib66
Lord


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiec piszecie... że własnie to zajeło 4 lata?


rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

Podszedłem do tego z entuzjazmem - pobrałem, zalogowałem się, zrobilem 3 wyprawy, aplikacje odinstalowałem. Jest bezuzyteczna, skoro dokladnie to samo jest w przeglądarce, ba - nawet w przeglo jest bardziej bw czytelne; i zabawne, layout "awakening" jedyne co wniosł, to.. jakieś zmulenie rozgrywki, inaczej tego okreslić sie nie da, a brzmi irracjonalnie. Gracze wchodzą zrobić to co muszą, czasem popiszą na sb, ale prawdopodobnie nikt nie siedzi tu dla przyjemnosci. A to, jedyne co wnioslo, to fakt, ze trzeba poswiecic na to więcej czasu, stare layouty są szybsze w obsludze

__________________
ZosiA

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez lib66: 08-05-2020 16:51.

08-05-2020 16:46 lib66 jest offline Szukaj postów użytkownika: lib66 Dodaj lib66 do Listy kontaktów
_Gniew_
Double Ace


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 126
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może być Smile

Z błędów:

Po wejściu w zbrojownie i przełączeniu listy eq na tekstową nie działa przycisk "zdejmij zaznaczone".
08-05-2020 19:29 _Gniew_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Gniew_ Dodaj _Gniew_ do Listy kontaktów
CHuCKy
Member


images/avatars/avatar-25482.jpg

Data rejestracji: 09-12-2015
Postów: 44
Kraina: Necropolia XI

Arrow Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
_Gniew_ napisał(a)
Może być Smile

Z błędów:

Po wejściu w zbrojownie i przełączeniu listy eq na tekstową nie działa przycisk "zdejmij zaznaczone".


Poza tym po wejściu w jakąś zakladke/opcje lista eq wraca na "tryb graficzny", nie da się zmienić na stałe na tekstowy

Edit : w trybie poziomym, gdy pojawia się to boczne, wysuwane menu, dalej trzeba po kilka razy klikać żeby się pokazało

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez CHuCKy: 08-05-2020 20:03.

08-05-2020 19:58 CHuCKy jest offline Szukaj postów użytkownika: CHuCKy Dodaj CHuCKy do Listy kontaktów
wachoscil
Member


Data rejestracji: 06-06-2019
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
lib66 napisał(a)
wiec piszecie... że własnie to zajeło 4 lata?


rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

Podszedłem do tego z entuzjazmem - pobrałem, zalogowałem się, zrobilem 3 wyprawy, aplikacje odinstalowałem. Jest bezuzyteczna, skoro dokladnie to samo jest w przeglądarce, ba - nawet w przeglo jest bardziej bw czytelne; i zabawne, layout "awakening" jedyne co wniosł, to.. jakieś zmulenie rozgrywki, inaczej tego okreslić sie nie da, a brzmi irracjonalnie. Gracze wchodzą zrobić to co muszą, czasem popiszą na sb, ale prawdopodobnie nikt nie siedzi tu dla przyjemnosci. A to, jedyne co wnioslo, to fakt, ze trzeba poswiecic na to więcej czasu, stare layouty są szybsze w obsludze


dokładnie to samo zrobiłem.. jak dla mnie w ogóle to jest nieporęczne i wolę przeglądarkę Smile
09-05-2020 16:06 wachoscil jest offline Szukaj postów użytkownika: wachoscil Dodaj wachoscil do Listy kontaktów
Ambu
Member


Data rejestracji: 21-08-2015
Postów: 46
Kraina: Necropolia XI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Super, że jest apka. W końcu nie trzeba pobierać całej zawartości przy każdym przełączeniu i walić się w telefonie przez przeglądarkę. Jak dla mnie great job, ale zmagam się z 2 trudnościami:
1. jak odświeżyć stronę? Niezbędne np. na aukcji
2. puściłem atak przez apkę, zminimalizowałem ją, atak się skończył - nie dsotałem żadnego notification/pusha o zakończeniu ataku. KW mi się skończyło i też nic. Brak obsługi push czy u mnie coś źle skonfigurowane?
09-05-2020 18:34 Ambu jest offline Szukaj postów użytkownika: Ambu Dodaj Ambu do Listy kontaktów
biggie87
Triple Ace


Data rejestracji: 06-02-2011
Postów: 183
Klan: Siła i Honor
Kraina: Necropolia
Skąd: brać na winyle?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aplikacja spoko Smile taka retro jak granie w Fallout 1 na PC'cie z tego roku. Takie apki widziałem na androidzie w 2012 roku Smile no ale i tak BW się postarało, opinia już poleciała Smile

__________________
R3: adek008
09-05-2020 23:42 biggie87 jest offline Szukaj postów użytkownika: biggie87 Dodaj biggie87 do Listy kontaktów
Mysterio
Viking


images/avatars/avatar-25694.jpg

Data rejestracji: 25-01-2010
Postów: 710
Klan: ¤ The Citizens ¤
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia S
Skąd: MilkyWay

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy Aplikacji mobilnej rzeczywiście nie ma się co spodziewać na iOS??
Prosiłbym o oficjalne potwierdzenie.

__________________
"Gęsty mrok..i żywej duszy nie ma wokół..
przyśpieszony puls, powoli narasta niepokój..."

R20s: Marynarz Bilbo
¡Que Mala Suerte!

20-07-2020 16:08 Mysterio jest offline Strona domowa Mysterio Szukaj postów użytkownika: Mysterio Dodaj Mysterio do Listy kontaktów
Mirreat
Newbie


Data rejestracji: 20-11-2010
Postów: 3
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zmiana rasy jest możliwa raz na 180 dni (pozostało 130 dni). Serio?
20-07-2020 16:26 Mirreat jest offline Szukaj postów użytkownika: Mirreat Dodaj Mirreat do Listy kontaktów
Catia
Member


Data rejestracji: 08-08-2017
Postów: 28
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia XI
Skąd: R14+R18

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mirreat napisał(a)
Zmiana rasy jest możliwa raz na 180 dni (pozostało 130 dni). Serio?


No i z czym masz problem?
20-07-2020 17:23 Catia jest offline Szukaj postów użytkownika: Catia Dodaj Catia do Listy kontaktów
Tasiek
Full Member


Data rejestracji: 10-08-2009
Postów: 52
Klan: Samurai
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odgrzeję temat.
Czy ktoś z góry mogły potwierdzić lub zdementować powstanie (kiedyś w przyszłości) aplikacji na IOSa?
02-01-2024 16:55 Tasiek jest offline Szukaj postów użytkownika: Tasiek Dodaj Tasiek do Listy kontaktów
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też dorzucę postaSmile

Czy moglibyście podzielić się informacjami nad jakimi nowościami dla nas pracujecie teraz ?Smile

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile
04-01-2024 15:24 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Nowości BW TEAM – Premiera aplikacji! Nowe serwery!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH