Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R20 » Przypadkowe przypisane wolnych LPC » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Przypadkowe przypisane wolnych LPC
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Adrianos
Lord


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 291
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: hm...

Przypadkowe przypisane wolnych LPC Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, dzisiaj (22/02/2023) pomiędzy godziną 11:00-12:00 chcialem zapisać Umaga z lokalizacji MB, ale przypadkiem dodałem tam wszystkie wolne LPC (zamyśliłem się i na automacie zrobiłem głupotę). Byłbym wdzięczny jeśli jest opcja cofnąć tą akcje, zostało dodane ok 5200 łpc do MB. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.

ID gracza: 12925

Link do profilu:
https://r20.bloodwars.interia.pl/showmsg...ofile&uid=12925
22-02-2023 12:42 Adrianos jest offline Szukaj postów użytkownika: Adrianos Dodaj Adrianos do Listy kontaktów YIM Account Name of Adrianos: adrian01818@yahoo.com Zobacz profil MSN Adrianos
Adrianos
Lord


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 291
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: hm...

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Adrianos
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

UP

jest opcja cofnięcie? Smile
23-02-2023 21:31 Adrianos jest offline Szukaj postów użytkownika: Adrianos Dodaj Adrianos do Listy kontaktów YIM Account Name of Adrianos: adrian01818@yahoo.com Zobacz profil MSN Adrianos
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co zrobić w razie pomyłki (np. błędnie nadpisane umagicznienie lub źle wytrenowana ewolucja)

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
24-02-2023 10:35 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Adrianos napisał(a)
UP

jest opcja cofnięcie? Smile


Z tego co wiem, to wysłałeś zgłoszenie przez formularz zgłoszeniowy i jest ono rozpatrywane przez administrację

__________________

24-02-2023 17:29 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R20 » Przypadkowe przypisane wolnych LPC

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH