Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R1 Nie mogę zalogować się do konta » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nie mogę zalogować się do konta
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Amig92
Newbie


Data rejestracji: 02-09-2020
Postów: 3
Kraina: Necropolia S

Nie mogę zalogować się do konta Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Lookas
Przeglądarka internetowa: Chrome

Opis problemu:

Brak użytkownika o podanym loginie lub nieprawidłowe hasło.

Przed próbą wybrania przypomnienia hasła prosimy upewnić się czy:
nie jest włączony klawisz Caps Lock,
klawisze Z oraz Y nie są zamienione miejscami.

kąbinuje i nie mogę się zalogować, jest jakaś możliwość sprawdzenia co się zadziało ? nie logowałem się od sierpnia 2022r jakoś

__________________
s20: Amig0

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Amig92: 12-02-2023 13:32.

12-02-2023 13:31 Amig92 jest offline Szukaj postów użytkownika: Amig92 Dodaj Amig92 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ma na koncie żadnych innych logowań. Jeśli zapomniałeś hasła to użyj przypomnienia
Jeśli konto przejąłeś, ale nie zmieniłeś e-mailu to skontaktuj się z poprzednim właścicielem

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
12-02-2023 14:59 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Amig92
Newbie


Data rejestracji: 02-09-2020
Postów: 3
Kraina: Necropolia S

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Amig92
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no i tu jest problem hasła nie zmieniałem zapisane w przeglądarce nie pasuje ^^ kontaktu z gościem co się wymieniałem brak. Jest jeszcze jakaś opcja ?

__________________
s20: Amig0
13-02-2023 20:18 Amig92 jest offline Szukaj postów użytkownika: Amig92 Dodaj Amig92 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mogę zmienić hasło pod warunkiem zmiany e-mailu na koncie (opcja premium) w ciągu 7 dni od podania hasła

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
14-02-2023 08:47 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R1 Nie mogę zalogować się do konta

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH