Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Nowy budynek klanowy - Kopalnia » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Nowy budynek klanowy - Kopalnia 16 Ankieta - średnia ocena: 8,8816 Ankieta - średnia ocena: 8,8816 Ankieta - średnia ocena: 8,8816 Ankieta - średnia ocena: 8,88
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Lazarusek
Newbie


Data rejestracji: 14-04-2019
Postów: 8
Rasa w grze: Kultysta

Nowy budynek klanowy - Kopalnia Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam wszystkich Smile

Na wstępie dodam że nie jet to jeden z tematów nieprzemyślanych, powstałych pod wpływem jakiejś chwili czy emocji po nieudanej ekspedycji czy słabym dropie Smile W głowie mam pewien zarys jak może to wyglądać. Wiem że podróże nie weszły jeszcze dobrze a pojawił się temat aby coś dodać. Mimo to liczę na odzew ludzi i może Administracji jak pomysł nie tylko mi wyda się dobry. Jestem otwarty na krytykę, lecz proszę aby była w miarę konstruktywna, jaki i na dodanie waszych pomysłów do tego, bo może jest coś oczywistego na co nie wpadłem Big Grin ale do rzeczy!

Przedstawiam tutaj swoją propozycję na, jak mówi temat nowy budynek klanowy:
Kopalnie

Jest to budynek klanowy, w którym jako jedynym będziemy ciągle inwestować młotki bo one i tak się marnują klanom posiadającym wszystkie budynki Smile Dodatkowo istnieje taka ładna statystyka ile kto młoteczków dodał, ile dodaliśmy osobiście więc byłby z niej większy użytek. Mało tego! Miejsce na ten budynek w siedzibie klanu nawet by się znalazło między kanałami burzowymi a archiwami.

Raz wybudowany dawałby możliwość wydobycia - czyli dodawania swoich młotków do puli całego klanu.

Gdy klan zbierze odpowiednią ilość która wymagana jest do odpalenia nagrody TEJ SAMEJ DLA KAŻDEGO KLANOWICZA - lider klanu bądź zastępca zeruje licznik powodując otrzymanie nagród dla całego klanu Smile Wszyscy klanowicze otrzymaliby systemową wiadomość co udało się wylosować z opisem jak w przypadku wypraw.

Dodatkowe poziomy samej kopalni dawałyby opcję na wybranie lepszej nagrody, wymagającej jednak więcej młotków - co ważne dodanie jej a nie zastąpienie! Nawet mając kopalnie na maksymalnym poziomie nie niweluje to brania słabszych nagród.

Przykładowo na poziomie 1 kopalni na odblokowanie nagrody potrzeba 500 młotów. Przykładowe nagrody:

25 pkt evo / losowa runa poziomu 1 / 10 sztuk złomu / 2000 pkt. reputacji / 300 wolnej łpc /10 srebrnych monet i 5 złotych

Poziom drugi potrzeba 1000 młotków

60 pkt evo /2 losowe runy poz. 1 + 300 każdej esencji / 25 sztuk złomu / 5k repy / 650 wolnej łpc / 25 srebrnych monet i 12 złotych

poziom trzeci potrzeba 2000 młotków

125 pkt evo /4 losowe runy poz. 1 + 500 każdej esencji / 55 sztuk złomu /12,5k repy/ 1500 wolnej łpc / 55 srebrnych monet i 25 złotych

poziom czwarty potrzeba 4500 młotków - liczmy że to poziom ostatni :>

400 pkt evo /4 losowe runy poz. 2 + 1500 każdej esencji / 125 sztuk złomu / 35k repy + darmowe łowy na całych 2 mapach (jednorazowo ofc) / 3000 wolnej łpc + gwarantuje drugie umagicznienie na nastepnym KW / 125 i 50 złotych monet

To tylko przykłady więc mnie nie zjedzcie Smile mam także na myśli to aby z tego najwyższego poziomu były nagrody atrakcyjne jak gwarantowany ten drugi a może nawet trzeci umag na następnym KW czy możliwość takich darmowych łowów z odblokowanymi 2 mapami.

Przez głowę mi przeszło także aby dodać nowy bonus za srebrne monety Smile

Inżynier:
+1 dodatkowy młotek dziennie, maksymalna ilość posiadanych młotków = 60

Czekam na opinię i pozdrawiam
13-08-2019 06:06 Lazarusek jest offline Szukaj postów użytkownika: Lazarusek Dodaj Lazarusek do Listy kontaktów
kopnijkota
Full Member


Data rejestracji: 13-07-2011
Postów: 64

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko fajnie tylko, że pozbywając sie jednego zasobu z którym nie ma co zrobić dostane inne śmieci z którymi nie ma co zrobić.
13-08-2019 08:38 kopnijkota jest offline Szukaj postów użytkownika: kopnijkota Dodaj kopnijkota do Listy kontaktów
Lazarusek
Newbie


Data rejestracji: 14-04-2019
Postów: 8
Rasa w grze: Kultysta

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Lazarusek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro wszystko już masz to można pomóc klanowiczom którzy nie mają. Jeśli w klanie wszyscy mają wszystkiego pod dostatkiem w takim razie przykro mi ale to nie jest content skierowany do Ciebie :c
13-08-2019 15:30 Lazarusek jest offline Szukaj postów użytkownika: Lazarusek Dodaj Lazarusek do Listy kontaktów
heike_
Triple Ace


Data rejestracji: 17-01-2008
Postów: 151
Kraina: Necropolia IV
Skąd: r3, MaN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł sam w sobie niezły ale zapewne trudny do zrealizowania dla Bw Team, jak zawsze.
Proponuję coś znacznie prostszego - wywalenie budynkow klanowych, umagów, epików, talizmanów, powrócenie do ustawień z, powiedzmy, 2010 roku. Było prosto, bez kombinacji, było coś, o czym teraz moiżemy pomarzyć - była GRYWALNOŚĆ.
15-08-2019 12:10 heike_ jest offline Szukaj postów użytkownika: heike_ Dodaj heike_ do Listy kontaktów
Lazarusek
Newbie


Data rejestracji: 14-04-2019
Postów: 8
Rasa w grze: Kultysta

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Lazarusek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie mam pojęcia jak bardzo jest to skomplikowane w realizacji, nie siedzę w tym.

Twoja propozycja jest nie do zrealizowania, chyba że wyszły by serwery retro Smile tu już niestety inny temat.

Edit: literówka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lazarusek: 15-08-2019 14:23.

15-08-2019 14:13 Lazarusek jest offline Szukaj postów użytkownika: Lazarusek Dodaj Lazarusek do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Nowy budynek klanowy - Kopalnia

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH