Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » R1 Repka dla mniejszych » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony R1 Repka dla mniejszych 13 Ankieta - średnia ocena: 4,4613 Ankieta - średnia ocena: 4,46
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Umrzyj!
Junior Member


images/avatars/avatar-24987.jpg

Data rejestracji: 07-02-2014
Postów: 23
Klan: Legion
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Obalony władca piekła.

R1 Repka dla mniejszych Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako że sam niedawno wróciłem do gry to zbyt duży nie jestem, a co za tym idzie, trudno mi jest zdobyć punkty reputacji, które strumieniem spływają większym graczom. Jak wiadomo, bez repy nie ma ekspedycji, a bez ekspedycji nie ma blaszek i wolniej się "przykaksza".

Wpadłem więc na świetny pomysł. Czemu by nie zebrać graczy którzy również mają ten problem i nie zarobić trochę repy? A jaki jest naprostszy sposób na repkę w pierwszym akcie? Sparingi! Ale odkąd wprowadzono KW sparingi, tym bardziej dla maluszków, są rzadkością. Więc oto plan :

Wszyscy pierwszoaktowcy (do 50 poziomu max) chętni na podłapanie repy zgłaszają się w tym temacie. Jeśli chętnych będzie dość wielu by złożyć dwie ekipy to podzielimy się na dwa klany tymczasowe i będziemy tłuc przez kilka dni żeby zmagazynować trochę tego cennego "surowca".

Co o tym sądzicie?

PS. Oczywiście można się także zgłaszać do mnie na pw w grze Wink
PS.2. Poszukujemy także sponsorów gotowych użyczyć na te kilka dni setów arkanowych, szamanów i łatwości (w końcu maluszki, nie każdy może założyć swoje graty bez pomocy)

Lista chętnych:

- Ingvarr
- BigF
- Artat
- Heironi
- pac
- Starr77
- Angel_of_ravage
- Pan Kraksa (od przyszłego tygodnia, jeśli zabawa tyle potrwa)
- Chińskie znaczki których nie da się tu przekleić :x (na forum kudlatymat)
- s4ntos
- wandals
- mscieielo
- Mr Drozdek

__________________
r1 : Ingvarr
ex nick : Sir Ingvarr

Ten post był edytowany 15 raz(y), ostatnio edytowany przez Umrzyj!: 27-02-2014 20:34.

24-02-2014 16:12 Umrzyj! jest offline Szukaj postów użytkownika: Umrzyj! Dodaj Umrzyj! do Listy kontaktów
Lides
King


images/avatars/avatar-24953.jpg

Data rejestracji: 15-10-2008
Postów: 850
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A czy skarby nie wprowadzają repki dla mniejszych?
Od 35 poziomu do 40 (możliwość założenia ekspy) jest 5 poziomów - 5 poziomów pykania pielgrzymek.

Parę tej repy uzbierasz, potem dalej i dalej i jest na ekspy.
A od 50 poziomu można bezpiecznie latać na KW jako wsparcie (slumsy).

Dla przypomnienia:
cytat:
W związku z nadużywaniem postaci 1-lvlowych do nabijania reputacji, reputację gracz otrzymuje tylko za przeciwników z poziomem powyżej 20 (jeśli jest w I Akcie), powyżej 35 (Akt II) oraz powyżej 50 (Akt III). Dotyczy to zarówno zadanych obrażeń jak i zabitych przeciwników.


__________________
Fioletowy T-Mod, od działu Wycen.
Regulamin Wycen, czyli dlaczego mam zamknięty temat, najczęstsze przewinienia
cytat:
10. Zabronione jest:
- edytowanie pierwszego postu.
- dodawanie kolejnych przedmiotów do wyceny (nawet do zestawu) w trakcie jej trwania.
11. Minimalny czas trwania wyceny (czyli otwarty temat) to 48h. W celu zamknięcia tematu należy wysłać zgłoszenie do trade moderatora działu. Po 10 dniach od założenia, temat zostanie zamknięty przez trade moderatora.


cytat:
Cerbin napisał
dlaczego?
czy szansa na zaliczenie wyprawek albo pani od polskiego też ma rosnąć?

24-02-2014 16:15 Lides jest offline Szukaj postów użytkownika: Lides Dodaj Lides do Listy kontaktów
Umrzyj!
Junior Member


images/avatars/avatar-24987.jpg

Data rejestracji: 07-02-2014
Postów: 23
Klan: Legion
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Obalony władca piekła.

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Umrzyj!
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wprowadzają. Jednakże szkoda tracić punkty skarbów na odrobinę repki. Mój sposób jest chyba ciekawszy i przyjemniejszy, przynajmniej tak mi się wydaje Wink

Ekspedycje na R1 można zakładać od 40 poziomu, nie 35. Jeśli ktoś chce jak najszybciej przykoksić to przydało by się od tego poziomu w miarę regularnie uczęszczać na tego typu zabawy. Owszem, od 50 poziomu można biegać na Slumsy. Ale kto Ci będzie regularnie slumsy w większych klanach zakładał?
A o wprowadzeniu takiego ograniczenia nie wiedziałem, trudno się mówi. Nadal pozostaje rozpiętość ochotników w przedziale 30sto levelowym rotfl

__________________
r1 : Ingvarr
ex nick : Sir Ingvarr
24-02-2014 16:21 Umrzyj! jest offline Szukaj postów użytkownika: Umrzyj! Dodaj Umrzyj! do Listy kontaktów
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chyba jednak prościej ci bedzie załapać się wpierw do mniejszego klanu i tam bezpośrednio szukać chętnych na sparingi.
Ilu, H.A. Orion
Tam wszędzie jest sporo "maluszków"

Bo ogłaszanie się na forum raczej nic nie da.
Lov lvl-e mają to do siebie, że mniej grają, unikają forum.

A jak trafi sie jakiś reset, który oprócz grania przesiaduje na forum od x lat, to tej repy nie potrzebuje. Oni robią postać pod drop nie ekspe i rozwój

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas
24-02-2014 16:24 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
Tukaram
Junior Member


Data rejestracji: 11-02-2008
Postów: 20
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

repa Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem w H.A. i sparów brak Frown
ja sie na to pisze
trochę by rozrywki było przy okazji bo mało sie dzieje na zapleczu R1 ;p

Nick BigF

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Tukaram: 24-02-2014 17:58.

24-02-2014 17:51 Tukaram jest offline Szukaj postów użytkownika: Tukaram Dodaj Tukaram do Listy kontaktów
Umrzyj!
Junior Member


images/avatars/avatar-24987.jpg

Data rejestracji: 07-02-2014
Postów: 23
Klan: Legion
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Obalony władca piekła.

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Umrzyj!
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No, i mamy pierwszego odważnego Wink
Więc nie marudź wielki znawco maluszków co kto ma robić bo każdy robi na co ma ochotę, wolny kraj Wink

__________________
r1 : Ingvarr
ex nick : Sir Ingvarr
24-02-2014 18:32 Umrzyj! jest offline Szukaj postów użytkownika: Umrzyj! Dodaj Umrzyj! do Listy kontaktów
Artat
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak się bawić to się bawić... Ing daj znać kiedy i wpadnę na imprezę Wink

______________________
r1, r14: Artat
24-02-2014 20:34
Umrzyj!
Junior Member


images/avatars/avatar-24987.jpg

Data rejestracji: 07-02-2014
Postów: 23
Klan: Legion
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Obalony władca piekła.

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Umrzyj!
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No dalej, jeszcze tylko czterech graczy i mamy wymagane minimum Wink

__________________
r1 : Ingvarr
ex nick : Sir Ingvarr
25-02-2014 20:47 Umrzyj! jest offline Szukaj postów użytkownika: Umrzyj! Dodaj Umrzyj! do Listy kontaktów
obornik
Full Member


Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 55
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

można mnie wpisać na listę ..rozerwać się można no i ciekawe jak to wyjdzie Wink

__________________
Nick na R1: Angel_of_ravage
26-02-2014 15:44 obornik jest offline Szukaj postów użytkownika: obornik Dodaj obornik do Listy kontaktów
Umrzyj!
Junior Member


images/avatars/avatar-24987.jpg

Data rejestracji: 07-02-2014
Postów: 23
Klan: Legion
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Obalony władca piekła.

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Umrzyj!
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeszcze 3 osoby i można startować Wink

Jak dopisałem w poście głównym - szukamy także "sponsorów" tej zabawy. Potrzebne będą sety szamańskie, elastyczne, niedźwiedzie, krwi, twarde oraz łatwość, a to wszystko x2.

EDIT.

Zapomniał bym spytać, czy ktoś z wpisanych na listę ma wykupioną premkę? Ja mogę założyć pierwszy klanik, ale potrzebne będą dwa. Jeśli jest ktoś taki wśród nas to zapraszam na pw Wink
Także jeśli ktoś jest tzw. "resetem" proszę o wcześniejsze info w celu odpowiedniego podzielenia ekipy na dwie grupy.

Oczywiście zachęcam także wszystkich wpisanych na listę o poinformowanie znajomych maluszków o całej "imprezie", im nas więcej tym weselej Wink

__________________
r1 : Ingvarr
ex nick : Sir Ingvarr

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Umrzyj!: 26-02-2014 15:58.

26-02-2014 15:54 Umrzyj! jest offline Szukaj postów użytkownika: Umrzyj! Dodaj Umrzyj! do Listy kontaktów
Kudlatymat
Junior Member


Data rejestracji: 31-08-2010
Postów: 11

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tez w sumie chetnie przylacze sie do takiej zabawy Wink bedzie sie cos przynajmniej dzialo, nawet jak repki nie bedzie, to przynajmniej walki beda i mozna sie sprawdzic Wink i mnie dopisz Wink jak cos to mam tez premium, wiec jestem w stanie zalozyc ten drugi klan Wink

__________________
id R20: 7376
26-02-2014 17:51 Kudlatymat jest offline Szukaj postów użytkownika: Kudlatymat Dodaj Kudlatymat do Listy kontaktów
darknes
Forum Ace


images/avatars/avatar-22921.jpg

Data rejestracji: 01-02-2012
Postów: 77
Klan: VVV
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: prw

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Umrzyj! napisał(a)
Wprowadzają. Jednakże szkoda tracić punkty skarbów na odrobinę repki. Mój sposób jest chyba ciekawszy i przyjemniejszy, przynajmniej tak mi się wydaje Wink

Ekspedycje na R1 można zakładać od 40 poziomu, nie 35. Jeśli ktoś chce jak najszybciej przykoksić to przydało by się od tego poziomu w miarę regularnie uczęszczać na tego typu zabawy. Owszem, od 50 poziomu można biegać na Slumsy. Ale kto Ci będzie regularnie slumsy w większych klanach zakładał?
A o wprowadzeniu takiego ograniczenia nie wiedziałem, trudno się mówi. Nadal pozostaje rozpiętość ochotników w przedziale 30sto levelowym rotfl


wtf?

__________________
R1 R16 dark angel rotfl

KUPIŁEM/SPRZEDAŁEM - info w grze
26-02-2014 19:06 darknes jest offline Szukaj postów użytkownika: darknes Dodaj darknes do Listy kontaktów
darknes
Forum Ace


images/avatars/avatar-22921.jpg

Data rejestracji: 01-02-2012
Postów: 77
Klan: VVV
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: prw

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i moze jeszcze dodatkowe pr do tego Tongue

ludziska wam juz chyba całkiem odwala jeszcze troche to kazdy kto bedzie chciał dostawał będzie bonusy na konto za samo zalogowanie... Big Grin
jaki sens ma taka gra... do wszystkiego trzeba dojsc małymi krokami...

__________________
R1 R16 dark angel rotfl

KUPIŁEM/SPRZEDAŁEM - info w grze
26-02-2014 19:06 darknes jest offline Szukaj postów użytkownika: darknes Dodaj darknes do Listy kontaktów
Umrzyj!
Junior Member


images/avatars/avatar-24987.jpg

Data rejestracji: 07-02-2014
Postów: 23
Klan: Legion
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Obalony władca piekła.

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Umrzyj!
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Darkuś, nie troluj :>
Chcemy to się zbieramy, lepsze to niż stagnacja i siedzenie cichutko jak myszki gdy wy sobie KaWujecie i Ekspujecie...
Jak nie podoba się pomysł to zignoruj i tyle :3

__________________
r1 : Ingvarr
ex nick : Sir Ingvarr
26-02-2014 19:09 Umrzyj! jest offline Szukaj postów użytkownika: Umrzyj! Dodaj Umrzyj! do Listy kontaktów
s4ntos
Newbie


Data rejestracji: 14-01-2014
Postów: 3
Klan: Parias
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja sie piszę! R1 - s4ntos prv kiedy Wink

__________________
R1 - s4ntos
26-02-2014 19:15 s4ntos jest offline Szukaj postów użytkownika: s4ntos Dodaj s4ntos do Listy kontaktów
Umrzyj!
Junior Member


images/avatars/avatar-24987.jpg

Data rejestracji: 07-02-2014
Postów: 23
Klan: Legion
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Obalony władca piekła.

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Umrzyj!
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Okej ludki. Brakuje nam jeszcze jednej osoby żeby wystartować.
Oczywiście Jeśli ktoś będzie chciał dołączyć w trakcie to będzie mile widziany Wink

__________________
r1 : Ingvarr
ex nick : Sir Ingvarr
26-02-2014 19:34 Umrzyj! jest offline Szukaj postów użytkownika: Umrzyj! Dodaj Umrzyj! do Listy kontaktów
Kudlatymat
Junior Member


Data rejestracji: 31-08-2010
Postów: 11

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie chinski, tylko konkretnie japonskie ;p w tlumaczeniu na polski, po prostu kudłaty Wink

__________________
id R20: 7376
26-02-2014 21:49 Kudlatymat jest offline Szukaj postów użytkownika: Kudlatymat Dodaj Kudlatymat do Listy kontaktów
Umrzyj!
Junior Member


images/avatars/avatar-24987.jpg

Data rejestracji: 07-02-2014
Postów: 23
Klan: Legion
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Obalony władca piekła.

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Umrzyj!
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szczegóły, szczegóły Big Grin
W każdym razie nadal brakuje nam jednej osoby. Mógłbyś się popytać w klanie :3

Wstępnie podzieliłem grupę w ten sposób (levelami), po pierwszym sparze zobaczymy kto najbardziej wymiata i zbalansujemy składy :

1 klan : Ja, Pac, BigF, Angel_of_ravage, Artat
2 klan : Ty, Starr77,S4ntos, Herioni + ostatnia osoba

__________________
r1 : Ingvarr
ex nick : Sir Ingvarr
26-02-2014 22:01 Umrzyj! jest offline Szukaj postów użytkownika: Umrzyj! Dodaj Umrzyj! do Listy kontaktów
Umrzyj!
Junior Member


images/avatars/avatar-24987.jpg

Data rejestracji: 07-02-2014
Postów: 23
Klan: Legion
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Obalony władca piekła.

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Umrzyj!
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra, mamy wymagane minimum. Oczywiście jeśli ktoś zechciał by się przyłączyć do zabawy w trakcie to będzie mile widziany Wink

Nadal poszukujemy jednego setu krwi do wypożyczenia Wink

__________________
r1 : Ingvarr
ex nick : Sir Ingvarr
27-02-2014 12:28 Umrzyj! jest offline Szukaj postów użytkownika: Umrzyj! Dodaj Umrzyj! do Listy kontaktów
mrdrozdek
Member


Data rejestracji: 13-02-2010
Postów: 32
Klan: FRYDMIKIAN
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a moze i ja bym sie przylaczyl ;p

nick :mr Drozdek

__________________
R5 mr drozdek
R17 tooth
27-02-2014 20:31 mrdrozdek jest offline Szukaj postów użytkownika: mrdrozdek Dodaj mrdrozdek do Listy kontaktów
Umrzyj!
Junior Member


images/avatars/avatar-24987.jpg

Data rejestracji: 07-02-2014
Postów: 23
Klan: Legion
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Obalony władca piekła.

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Umrzyj!
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat do zamknięcia.
Pomysł niestety do końca nie wypalił. Dziękuję za spary klanom Hell Angels (którzy jednak powinni nauczyć się dobierać arkana do obli) oraz Iluminati (wielkie dzięki za BK...).

Wielkie propsy dla sponsorów akcji (sprzętodawców) : Lopezzo, Xantax, Breeze, Grax, moherofeles, Boryss, MlOdY87.

Oraz dla graczy którzy wpisali się na listę i naprawdę wzięli udział w zabawie :
Mr Drozdek, Artat, Angel_of_ravage, s4ntos, BigF, Pac, Herioni, kudlatymat.

__________________
r1 : Ingvarr
ex nick : Sir Ingvarr
03-03-2014 20:35 Umrzyj! jest offline Szukaj postów użytkownika: Umrzyj! Dodaj Umrzyj! do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » R1 Repka dla mniejszych

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH