Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » no i jak to jest z tą wartością rynkową? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony no i jak to jest z tą wartością rynkową?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
hatamoto
Full Member


Data rejestracji: 14-01-2008
Postów: 58

no i jak to jest z tą wartością rynkową? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na aukcji na R15 wystawiłem takie coś

Zdradziecki Pierścień Występku (+5) 11 5 / 2 / 1 / 0 / 66 2014-07-12 21:52:13


no i poszło. Zgodne z wartością rynkową czy nie? Ostatni był niemal rok temu


Zdradziecki Pierścień Występku (+5) 2 0 / 0 / 0 / 0 / 21 2013-08-06
07:11:35

Gram od niedawna (znowu) i nie mam pojęcia, czy aukcja jest OK czy nie. Z góry dzięki za poświęcony czas.

__________________
R19 - ashigaru
12-07-2014 23:14 hatamoto jest offline Szukaj postów użytkownika: hatamoto Dodaj hatamoto do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja bym opchnął go drożej Wink

w poradach wyceniłem ten ring na 80kd. czym się kierowałem? aukcjami zakończonymi.

ale gdy nie ma identycznego przedmiotu na aukcji w ostatnim czasie(ten sprzed roku nie jest wyznacznikiem), to sprawdza się podobne, a jeśli nie ma podobnych w ostatnim czasie, to patrzysz na te które były dawno na aukcji i dodajesz jakąś wartość, bo taki przedmiot tylko drożeje. może być to trudne, więc wypytujesz w dziale wycen/na sb i gracze grający na danym serwerze powinni wycenić zgodnie z wartością rynkową +/- 10%.

bierzesz ich wyceny, odrzucasz niedorzeczne typu "pińćset kd" "złom" "ze dwieście" "1kk" i wystawiasz za średnią cenę tych wycen. i za tyle wystawiasz.


nie wystawiłeś za te 80, o których pisałem. może przeszacowałem, a może nie.


w każdym razie ten item nie został sprzedany powyżej wartości rynkowej, więc jesteś czysty i nie musisz się obawiać bana. aukcja jest OK.

pzodrawiam
12-07-2014 23:57
hatamoto
Full Member


Data rejestracji: 14-01-2008
Postów: 58

Autor tematu Temat rozpoczęty przez hatamoto
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ma to dla mnie sens co piszesz... już wyluzowałem. Mam nadzieję, że zarobiłem na tym ringu tyle ile to było możliwe... z pewnością wystarczy na sprzęt mi potrzebny. Ponownie dzięki wielkie za wsparcie.

__________________
R19 - ashigaru
13-07-2014 01:24 hatamoto jest offline Szukaj postów użytkownika: hatamoto Dodaj hatamoto do Listy kontaktów
Kargho
Zło w proszku


images/avatars/avatar-25467.jpg

Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 908
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja bym sie upewniła co do tej ceny pisząc pw do operatora serwera
http://forum.bloodwars.interia.pl/profile.php?userid=6890
zamykam.

__________________

13-07-2014 08:04 Kargho jest offline Strona domowa Kargho Szukaj postów użytkownika: Kargho Dodaj Kargho do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » no i jak to jest z tą wartością rynkową?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH