Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R8 » KUPNO/SPRZEDAŻ 16256 ; 16252 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 16256 ; 16252 2 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

16256 ; 16252 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

16256
Login Event
Postać Event
16252
Login Okurosakix
Postać Okurosakix

próba kupna punktów za realne pieniądze
ban stały

kupie PR R8

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
01-09-2010 00:13 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
okurosakix
Member


Data rejestracji: 09-02-2009
Postów: 26
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: R8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przepraszam ale to była próba kupienia a nie kupienie. nic nie kupiłem !

Proszę o Skrócenie Kary Bana I o usunięcie tamtego tematu już nigdy nie będę tak robił

Z poważaniem

Okurosakix

Nie wysyłałem żadnej wiadomości do gracz z próbą kupienia ! nic nie kupiłem na grę wydałem kupę przepraszam jeśli zrobiłem coś nie tak ale ban nie może być stały

"
Serwer Hardcore napisał(a)Drodzy Gracze!

W dniu 23 października 2008 (tj. czwartek) o godzinie 14:00 zostanie otwarty nowy serwer:
R8 Necropolia Hardcore.

Z poważaniem
BWTeam


Przypominamy, że na tym serwerze będzie wymagane do gry konto premium.
Dozwolone będą za to multikonta (w tym zasiadanie) oraz pushing.
Za kradzież pożyczonych przedmiotów NIE będzie ŻADNYCH kar dla złodzieja, administracja nie będzie interweniowała w takich przypadkach, więc należy pożyczać przedmioty z rozwagą.

KARANE BĘDĄ: WŁAMANIA NA KONTO oraz WULGARNE I OBRAŹLIWE WIADOMOŚCI!
"

Regulamin R8 Pushing jest dozwolony

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez okurosakix: 01-09-2010 08:31.

01-09-2010 08:20 okurosakix jest offline Szukaj postów użytkownika: okurosakix Dodaj okurosakix do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pushing dozwolony

ale kupno czegokolwiek z gry (PR, konta, kwadraty, przedmioty itp) za realne pieniądze (w tym także premium) jest karane tak samo na kazdym serwerze, co jest napisane w regulaminie

kara nie będzie zmieniona

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
01-09-2010 09:29 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
okurosakix
Member


Data rejestracji: 09-02-2009
Postów: 26
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: R8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sorrki proszę nie zauważyłem tego proszę ! o skrócenie kary stały ban to przesada rozumiem jakbym coś kupił ale nic nie kupiłem !
01-09-2010 11:28 okurosakix jest offline Szukaj postów użytkownika: okurosakix Dodaj okurosakix do Listy kontaktów
okurosakix
Member


Data rejestracji: 09-02-2009
Postów: 26
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: R8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobra rozumiem suko że masz downa i konta nie od banujesz to ok bye

[cenz.]

Czekam na Otwarcie R14 Mam nadzieję że to będzie necro Hard Core z Handlem Aukcyjnym

Szkoda że tak all których zbanowałeś nie spotkali cię W RL wątpię czy byś przeżył suko pewnie jesteś kujonkiem który odgrywa się w grze bo w RL jest ciotą

bye czekam na R14 suko

Pamiętaj moje słowa bo ktoś w RL może cię kiedyś znaleźć
01-09-2010 12:55 okurosakix jest offline Szukaj postów użytkownika: okurosakix Dodaj okurosakix do Listy kontaktów
co_to_jest_drop
Member


images/avatars/avatar-20507.jpg

Data rejestracji: 27-11-2009
Postów: 37

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przepraszam ze pisze tutaj ale pan C47 zamknął moj temat chciałem tylko przypomniec ze to jest r8 i zasiadanie jesd dopuszczalne wiec to nie ja nie czytałem regulaminu
pozdrawiam i licze sie z ostrzezeniem za wypowiedz nie zwiazana z tym tematem

__________________

28-09-2010 22:33 co_to_jest_drop jest offline Szukaj postów użytkownika: co_to_jest_drop Dodaj co_to_jest_drop do Listy kontaktów
bobeksmrodek
Double Ace


images/avatars/avatar-9933.jpg

Data rejestracji: 16-07-2008
Postów: 135
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z głowy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hehehe to tak jak bys poszedłna policje i powiedziałze sprzedasz im koke...

stary po prostu az mnie sie z takiej głupoty smiac chceBig Grin

__________________
LOKIHGB POWRACAWink

a banika na formu to za co???Smile
12-10-2010 17:02 bobeksmrodek jest offline Szukaj postów użytkownika: bobeksmrodek Dodaj bobeksmrodek do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R8 » KUPNO/SPRZEDAŻ 16256 ; 16252

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH