Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » SushiMaker » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony SushiMaker 8 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
nawiedzona
Forum Ace


Data rejestracji: 31-03-2010
Postów: 98

SushiMaker Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jakiś czas temu korespondowałem z SushiMaker na PW.
Problem polegał na tym iz zauważyłem ze meduza za często paraliżuje mnie na expach.
było to około 80-90%. linków nie posiadałem bo nie sądziłem ze będą potrzebne( miałem 1 czy 2 linki tylko bo poprzednie pokasowałem).
Uprzejmie poprosiłem aby sprawdził na serwerze testowym sprawdził czy to nie jakiś bug bo wydaje mi się że przyczepiła się tylko do mnie i tylko mnie paraliżuje.

dostałem odpowiedź od SushiMaker ze wszystko jest ok i działa poprawnie.

aha. pomyślałem ze to przypadek i może się tak zdażyc przecież wiec luz.

potem były kolejne expy z których linki zbierałem ( miałem już z 6 pisze znów do SushiMaker )
" coś na pewno jest nie tak na 6 exp byłem 7 x sparaliżowany i nikt poza tym. To napewno jakiś BUG!!"

SushiMaker odpisał cos w stylu
nie to nie bug wszystko jest w porządku. meduza to inteligentna bestia i wie kogo paraliżować.

wtedy nie zrozumiałem tego bo przypuszczałem ze paraliż jest losowy.


mijały kolejne dni zbierały sie kolejne linki i wymieniałem kolejne PW z SushiMaker marnując i jego czas i swój Smile


dysponując już z 17 linkami w których w niektórych expach meduza po 3 x potrafiła mnie paraliżować ( i tylko mnie)
była jedna expa gdzie paraliżowała kogoś innego ( nie mnie) dlatego ze już nie żyłem.
i jeszcze jedna expa gdzie 2 x mnie sparaliżowała i 3 paraliż poszedł w kogoś innego.

dostałem wtedy odpowiedź iz meduza miała 50% na to ze mnie sparalizuje.
z 17 exp odniósł się tylko do jednej wyjątkowej w której z 4 przeciwników 2 nie zyło zanim zaczęła paraliżować. potem 2 x mnie sparaliżowała i jako 3 poleciał w 2 żyjącą osobę.


odpisałem Mu iż to wyjątkowa expa i nijak się ma do pozostałych 16 linków.


i wtedy po miesiącu pisania PW, wklejania linków itp dostałem w odpowiedzi coś co miało sens.

NIEKTÓRE MOBY MAJĄ TAK USTAWIONE ATAKI SPECJALNE ABY JAK NAJSKUTECZNIEJ ZASZKODZIĆ.

( tu wyjaśnia się Pw kiedy dostałem odpowiedź iż meduza to inteligentna bestia)


okazało się iż meduza paraliżuje tą osobę która zadała najwięcej obrażeń.
błędnie założyłem ze paraliż jest losowy i błędnie wydawało mi się ze to jakiś błąd.

Tylko nasza rozmowa mogła wyglądać inaczej:
JA Tongue YTANIE> da rade sprawdzić co z paraliżem meduzy za często mnie paraliżuje
SushiMaker : ODPOWIEDŹ> Wszystko jest w porządku bo meduza paraliżuje tego co zadań najwięcej obrażeń.

2 minuty i sprawa załatwiona. nie marnujemy swojego czasu.
ale jeśli lubi bawić sie w takie gierki i zamiast konkret sprawę odrazu załatwić to woli miesiąc PW wymieniać to jego sprawa. Tylko niech nie marudzi że czasu nie ma.



Miszcz wykrętów?? nie sadze porostu daje odpowiedzi z których nic nie wynika.
niby odpisuje a jakby nic nie napisał.

masz problem z bunkrem -> kup otwieracz
co z jedno-razami -> wszystko w porządku Smile


PYTAŃ NA FORUM CZY SHUTBOXIE WOLAŁEM UNIKNĄĆ WŁAŚNIE. WOLE SIE PYTAĆ UŹRÓDŁA.

mitomania, gimbaza, trole dostałbym z 10 odpowiedzi z czego 2 były by prawdziwe a reszta to bzdury wymyślone przez "inteligentów"


nie chodzi mi o samą sprawe tylko w jaki sposób zostala załatwiona.
mozna załatwic ją w 2 minuty albo tracić czas.

__________________
dlaczego w tutku nie ma opisu jak działa algorytm losujący??
bo nawet jego twórcy nie wiedzą jak działa.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez nawiedzona: 23-01-2014 10:48.

23-01-2014 10:05 nawiedzona jest offline Szukaj postów użytkownika: nawiedzona Dodaj nawiedzona do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

az dziw bierze ze z 17 linkow nie domysliles sie tego sam....
i o co te pretensje? sa smaczki gry ktore gracze sami odnajduja i dochodza z czym to sie je jak np nowa tabelka laczen na r17
rownie dobrze mogles zadac pytanie w systemie gry i z 10 odpowiedzi mialbys w 5 minut

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

23-01-2014 10:34 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wystarczyło spytać tu na forum albo na shoutboxie, gwarantuje Ci że posypałyby się odpowiedzi od razu Wink
23-01-2014 10:42 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

j.w.
w takich sprawach najlepiej pisać na forum, a nie zawracać głowę administratorowi
szczególnie, że odpowiedz tylko tobie na PW by nic nie dała, bo za chwilę znowu ktoś zechce pisać o 'błędzie'

swoją droga nie istnieją błędy gry, które tylko określonemu graczowi 'coś robią'
musi to być specjalnie programowane (czyli to nie jest błąd, dokładniej jak w tym przypadku)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
23-01-2014 10:49 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
nawiedzona
Forum Ace


Data rejestracji: 31-03-2010
Postów: 98

Autor tematu Temat rozpoczęty przez nawiedzona
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiem dla was to oczywista oczywistość z ta meduzą i sami do tego doszliście. i jest to Wiedza powszechna. każdemu sie tak zdażało i sami to wywnioskowaliście.


meduza mi wisi i to co robi. poza ubraniem sie na expe nie mam na nią wpływu.


chodzi mi o odpowiedzi SM. są z d...

odpowiedź kondrada sa konkretne i na temat
odpowiedzi SM często są nijakie i nie wnoszą nic

i prosze nie spamujcie mi o meduzach itp. podałem tylko przykład. macie inne zdanie na temat Wypowiedzi SM chętnie posłucham.


albo nie jako ze mam okazje rozmawiać ze znawcami to napiszcie jakie inne moby na co mają fokus w specjalach. radmym skorzystac z wiedzy tak dla Was oczywistej.
od białego do kronosa poproszę wypisać. i z KW tez jak da radę.

zrobimy drugi wątek. jeden o SM a drugi o specjalach i fikusie Smile

__________________
dlaczego w tutku nie ma opisu jak działa algorytm losujący??
bo nawet jego twórcy nie wiedzą jak działa.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez nawiedzona: 23-01-2014 11:14.

23-01-2014 11:03 nawiedzona jest offline Szukaj postów użytkownika: nawiedzona Dodaj nawiedzona do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to ok
wymienilem kilka pw z SM-em i choc na odpowiedz trzeba bylo czasem po czekac co nie dziwne to odpowiedzi zawsze byly konkretne i zawsze jak poprosilem o wypowiedz w jakims temacie to zrobil to bez problemu.
czasem nie dziwne ze odpowiada wymijajaco lub ironicznie jak takimi sprawami jak specjal medki mu sie glowe zawraca
jesli uwazales to za bug to pw do konrada predzej powinienes pisac

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

23-01-2014 11:15 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
j.w.
w takich sprawach najlepiej pisać na forum, a nie zawracać głowę administratorowi
szczególnie, że odpowiedz tylko tobie na PW by nic nie dała, bo za chwilę znowu ktoś zechce pisać o 'błędzie'

swoją droga nie istnieją błędy gry, które tylko określonemu graczowi 'coś robią'
musi to być specjalnie programowane (czyli to nie jest błąd, dokładniej jak w tym przypadku)


lol, serio, napisz coś w bugach albo systemie dotyczące % a już 15 osób wyzywa Cie od płaczka i zamyka temat

akurat w tego typu kwestiach absolutnie ni ma żadnego sensu pisanie na forum
23-01-2014 13:06 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Szukam_dropa
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nawiedzona napisał(a)
chodzi mi o odpowiedzi SM. są z d...



Pisałem do Sushiego w tej sprawie:

R1: Arkana kultysty- Krew Życia

sądząc po jego odpowiedziach na PW to nawet nie przeczytał tego tematu, nie czytał również PW.

W końcu po kolejnym PW, gdzie troszeczkę się rozpisałem, on odpisał:

To zamień się na WZ.

Stwierdziłem, że dalsza rozmowa z niepoważnym człowiekiem sensu nie ma. Pisząc do Sushiego marnujesz, jak słusznie zauważyłeś, swój czas.
23-01-2014 13:16
Bethrezenn.
Lord


images/avatars/avatar-23353.jpeg

Data rejestracji: 08-04-2012
Postów: 330
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szukam_dropa napisał(a)
cytat:
nawiedzona napisał(a)
chodzi mi o odpowiedzi SM. są z d...



Pisałem do Sushiego w tej sprawie:

R1: Arkana kultysty- Krew Życia

sądząc po jego odpowiedziach na PW to nawet nie przeczytał tego tematu, nie czytał również PW.

W końcu po kolejnym PW, gdzie troszeczkę się rozpisałem, on odpisał:

To zamień się na WZ.

Stwierdziłem, że dalsza rozmowa z niepoważnym człowiekiem sensu nie ma. Pisząc do Sushiego marnujesz, jak słusznie zauważyłeś, swój czas.


Przecież ci odpisał :
Z tego co wiem to Kul na r1 nie ma problemów z biciem innych.

Temat dziwny - o niczym. Zastanawialiście się kiedyś jakbyście odpowiadali na 150 pw dziennie ?
Bo ja tak - tak samo.

__________________

23-01-2014 14:21 Bethrezenn. jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn. Dodaj Bethrezenn. do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może po prostu nie pamiętał jak dokładnie działa ten atak specjalny, bo większość jednak jest losowych. Nikt nie jest chodzącą encyklopedią, a dostając codziennie kilka PW ze zgłoszeniem, że akurat na moim koncie jest jakiś bug i z tego powodu np nie wchodzą mi wyprawy, Sushi wie, że to z programistycznego pktu widzenia niemożliwe i udziela odpowiedzi, że nie jest to związane w żaden sposób z kontem jako takim. Nie istnieje coś takiego jak bug na koncie, bo żeby mógł zaistnieć, to w kodzie źródłowym musiałoby się znaleźć coś w rodzaju (serwer i id wzięte "z sufitu")

kod:
1:
jeśli serwer=r1 i idGracza=43893 to zrób cośtam


Nie da się czegoś takiego umieścić w kodzie przypadkowo, poza tym nie rozumiem, jaki miałby w ogóle być sens umieszczania warunków odnoszących się do konkretnego gracza w kodzie źródłowym programu. Naszą filozofią jest nie ingerowanie w wyniki losowań.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




23-01-2014 14:23 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
nawiedzona
Forum Ace


Data rejestracji: 31-03-2010
Postów: 98

Autor tematu Temat rozpoczęty przez nawiedzona
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rozumiem Konrad. rozumiałem to nawet przedtem, miałem po prostu uzasadnione wątpliwości iż ten atak specjalny z takim samym prawdopodobieństwem atakuje każdego z uczestników( żywych) ekspedycji. zresztą zostało to przez SM i w sumie zamknęło to Temat.

gracze nie mają możliwości sprawdzić gdzieś w jaki sposób i kogo i dlaczego moby atakują więc się spytałem DLACZEGO JA?
nie udzielacie takich informacji więc z załozenia wyszedłem ze każdemu po równo.


chodzi mi raczej o sposób odpowiedzi SM. dość długo udawał ze nic sie nie dzieje ze wszystko jest normalnie( bo w sumie było).
któregoś razu baknoł iż meduza jest inteligentna i wie kogo paralizować. czego wtedy nei skumałem i dalej drązyłem temat

i dopiero na koniec wyjasnił o co chodzi. rozumiem 150 PW dziennie ale to Jego wina. jakby nauczył sie dawać konkretne odpowiedzi na zadane pytania to może miałby ich 5 zamiast 150.

Tak se poprostu czytam forum i patrze jakich ty udzielasz odpowiedzi( konkretnie, na temai i to w większości zamyka sprawę)

i jakich odpowiedzi udziela SM ( bąknie coś co jest tylko dla niego zrozumiałe i trzeba sie dopytywać by usłyszeć kolejne bakniecie do którego rodza sie kolejne pytania. z tąd ma tych 150 pw.


nie wiem. takie odniosłem wrazenia i przypomniała mi sie moja rozmowa z nim sprzed roku i dałem jako przykład.

__________________
dlaczego w tutku nie ma opisu jak działa algorytm losujący??
bo nawet jego twórcy nie wiedzą jak działa.
23-01-2014 15:25 nawiedzona jest offline Szukaj postów użytkownika: nawiedzona Dodaj nawiedzona do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozumiem. Myślę, że powodem może być w dużej mierze to, że niechętnie podajemy na tacy szczegóły dotyczące algorytmu działania danego ataku specjalnego, wychodzimy z założenia, że pozostawimy to graczom do odkrycia, co zresztą wielu się udaje, poprzez zauważanie pewnych schematów w przypadku niektórych ataków specjalnych.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




23-01-2014 15:40 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Antrag
Triple Ace


Data rejestracji: 13-10-2011
Postów: 186
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bethrezenn. napisał(a)


Przecież ci odpisał :
Z tego co wiem to Kul na r1 nie ma problemów z biciem innych.

Temat dziwny - o niczym. Zastanawialiście się kiedyś jakbyście odpowiadali na 150 pw dziennie ?
Bo ja tak - tak samo.


Najwidoczniej ciach . A to ze nie przeszkadza ci taki sposob odpowiedzi, swiadczy tylko o tym ze nie masz do siebie szacunku. Mozna pluc ci w twarz , a ty powiesz ze to deszcz. ciach
23-01-2014 17:22 Antrag jest offline Szukaj postów użytkownika: Antrag Dodaj Antrag do Listy kontaktów
Wilku2222
Lord


Data rejestracji: 15-01-2014
Postów: 454

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Może po prostu nie pamiętał jak dokładnie działa ten atak specjalny, bo większość jednak jest losowych. Nikt nie jest chodzącą encyklopedią, a dostając codziennie kilka PW ze zgłoszeniem, że akurat na moim koncie jest jakiś bug i z tego powodu np nie wchodzą mi wyprawy, Sushi wie, że to z programistycznego pktu widzenia niemożliwe i udziela odpowiedzi, że nie jest to związane w żaden sposób z kontem jako takim. Nie istnieje coś takiego jak bug na koncie, bo żeby mógł zaistnieć, to w kodzie źródłowym musiałoby się znaleźć coś w rodzaju (serwer i id wzięte "z sufitu")

kod:
1:
jeśli serwer=r1 i idGracza=43893 to zrób cośtam


Nie da się czegoś takiego umieścić w kodzie przypadkowo, poza tym nie rozumiem, jaki miałby w ogóle być sens umieszczania warunków odnoszących się do konkretnego gracza w kodzie źródłowym programu. Naszą filozofią jest nie ingerowanie w wyniki losowań.



teraz juz wiemy czemu tak często jedne i te same osoby dropia

__________________
Ten post był edytowany 912345 raz(y), ostatnio edytowany przez CBŚ: Dzisiaj
23-01-2014 19:21 Wilku2222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilku2222 Dodaj Wilku2222 do Listy kontaktów
Bethrezenn.
Lord


images/avatars/avatar-23353.jpeg

Data rejestracji: 08-04-2012
Postów: 330
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ciach cytat

Może i jestem ignorantem jak Sushi, ale jak on mam na co dzień do czynienia z ciach Smile Więc nie przeszkadza mi taki sposób odpowiedzi co świadczy jedynie o moim zrozumieniu jego sytuacji, którą swego czasu był łaskaw opisać.

__________________

23-01-2014 20:12 Bethrezenn. jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn. Dodaj Bethrezenn. do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wilku2222 napisał(a)
cytat:
Konrad napisał(a)
Może po prostu nie pamiętał jak dokładnie działa ten atak specjalny, bo większość jednak jest losowych. Nikt nie jest chodzącą encyklopedią, a dostając codziennie kilka PW ze zgłoszeniem, że akurat na moim koncie jest jakiś bug i z tego powodu np nie wchodzą mi wyprawy, Sushi wie, że to z programistycznego pktu widzenia niemożliwe i udziela odpowiedzi, że nie jest to związane w żaden sposób z kontem jako takim. Nie istnieje coś takiego jak bug na koncie, bo żeby mógł zaistnieć, to w kodzie źródłowym musiałoby się znaleźć coś w rodzaju (serwer i id wzięte "z sufitu")

kod:
1:
jeśli serwer=r1 i idGracza=43893 to zrób cośtam


Nie da się czegoś takiego umieścić w kodzie przypadkowo, poza tym nie rozumiem, jaki miałby w ogóle być sens umieszczania warunków odnoszących się do konkretnego gracza w kodzie źródłowym programu. Naszą filozofią jest nie ingerowanie w wyniki losowań.



teraz juz wiemy czemu tak często jedne i te same osoby dropia

Myślę, że i bez tego wiedziałeś, w końcu jak widać wystarczą Ci jedynie domysły, by stwierdzić fakt.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




23-01-2014 20:15 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Wilku2222
Lord


Data rejestracji: 15-01-2014
Postów: 454

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
cytat:
Wilku2222 napisał(a)
cytat:
Konrad napisał(a)
Może po prostu nie pamiętał jak dokładnie działa ten atak specjalny, bo większość jednak jest losowych. Nikt nie jest chodzącą encyklopedią, a dostając codziennie kilka PW ze zgłoszeniem, że akurat na moim koncie jest jakiś bug i z tego powodu np nie wchodzą mi wyprawy, Sushi wie, że to z programistycznego pktu widzenia niemożliwe i udziela odpowiedzi, że nie jest to związane w żaden sposób z kontem jako takim. Nie istnieje coś takiego jak bug na koncie, bo żeby mógł zaistnieć, to w kodzie źródłowym musiałoby się znaleźć coś w rodzaju (serwer i id wzięte "z sufitu")

kod:
1:
jeśli serwer=r1 i idGracza=43893 to zrób cośtam


Nie da się czegoś takiego umieścić w kodzie przypadkowo, poza tym nie rozumiem, jaki miałby w ogóle być sens umieszczania warunków odnoszących się do konkretnego gracza w kodzie źródłowym programu. Naszą filozofią jest nie ingerowanie w wyniki losowań.

Ja nic nie stwierdzałem śmiałem sie tylko ze taki małe napisy i mozna mieć wszystkoSmile

teraz juz wiemy czemu tak często jedne i te same osoby dropia

Myślę, że i bez tego wiedziałeś, w końcu jak widać wystarczą Ci jedynie domysły, by stwierdzić fakt.



spam, słowne

__________________
Ten post był edytowany 912345 raz(y), ostatnio edytowany przez CBŚ: Dzisiaj

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Wilku2222: 23-01-2014 20:55.

23-01-2014 20:48 Wilku2222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilku2222 Dodaj Wilku2222 do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja słyszałem, że Sushi i ty Konrad wbijacie nam te dropy i umagi ręcznie, Wink Dlatego nie macie czasu na odpisywanie na pw tak szybko jakbyśmy chcieli...Big Grin


Cieszy fakt, że mimo iż czasami trwa to długo to zawsze jest odpowiedź.

I to się chwali! Happy

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
24-01-2014 15:18 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
RE: SushiMaker Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nawiedzona napisał(a)
PYTAŃ NA FORUM CZY SHUTBOXIE WOLAŁEM UNIKNĄĆ WŁAŚNIE. WOLE SIE PYTAĆ UŹRÓDŁA.

mitomania, gimbaza, trole dostałbym z 10 odpowiedzi z czego 2 były by prawdziwe a reszta to bzdury wymyślone przez "inteligentów"

cytat:
C47 napisał(a)
w takich sprawach najlepiej pisać na forum, a nie zawracać głowę administratorowi
szczególnie, że odpowiedz tylko tobie na PW by nic nie dała, bo za chwilę znowu ktoś zechce pisać o 'błędzie'

Jak mądrze zadawać pytania?

Serio dziesięć odpowiedzi? Z czego tylko dwie prawdziwe? Znajdźmy jakiś temat, który napisaleś... jest: [pomyłka] 1 cisza krwi blokuje 2 arkana Tongue Ja widzę tu faktycznie dwie dobre odpowiedzi, tylko brakuje mi tych ośmiu od troli/gimbazy/mitomanów Roll Eyes Sm niegdyś napisał, że w 99% problemów są w stanie pomóc gracze, a admini są potrzebni tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Poza tym po tej wypowiedzi:
cytat:
nawiedzona napisał(a)
chodzi mi raczej o sposób odpowiedzi SM. dość długo udawał ze nic sie nie dzieje ze wszystko jest normalnie( bo w sumie było).
któregoś razu baknoł iż meduza jest inteligentna i wie kogo paralizować. czego wtedy nei skumałem i dalej drązyłem temat

i dopiero na koniec wyjasnił o co chodzi. rozumiem 150 PW dziennie ale to Jego wina. jakby nauczył sie dawać konkretne odpowiedzi na zadane pytania to może miałby ich 5 zamiast 150.

Tak se poprostu czytam forum i patrze jakich ty udzielasz odpowiedzi( konkretnie, na temai i to w większości zamyka sprawę)

i jakich odpowiedzi udziela SM ( bąknie coś co jest tylko dla niego zrozumiałe i trzeba sie dopytywać by usłyszeć kolejne bakniecie do którego rodza sie kolejne pytania. z tąd ma tych 150 pw.


nie wiem. takie odniosłem wrazenia i przypomniała mi sie moja rozmowa z nim sprzed roku i dałem jako przykład.

Zastanawiam mnie po co pisałeś do sm w tej sprawie. Aby się męczyć z nim, czy po to, by założyć ten temat? Sądzę, że było to zbędne do założenia tego topicu, bo jakąś wiedzę na temat sm ewidentnie posiadasz, trochę na tym forum już jesteś i nie posiadłeś jej dzięki tej wymianie pw, tylko wcześniej. Sam wybrałeś drogę marnowania czasu.
25-01-2014 00:57
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » SushiMaker

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH