Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » UnMod Pack Forum » UnMod poprawki i ficzury » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony UnMod poprawki i ficzury 11 Ankieta - średnia ocena: 9,1811 Ankieta - średnia ocena: 9,1811 Ankieta - średnia ocena: 9,1811 Ankieta - średnia ocena: 9,18
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ciarex
Forum Ace


images/avatars/avatar-25630.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 80
Kraina: Necropolia II

UnMod poprawki i ficzury Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam wszystkich,

Od jakiegoś czasu Juen przestał wspierać UnModa a opcje które kiedyś działały powoli przestawały.

Ja razem z Fazirem siedliśmy i naprawiliśmy sporą większość rzeczy, a wyniki naszej pracy możecie zobaczyć pod tym linkiem

https://greasyfork.org/en/scripts/387306-unmod-cf

Lista zmian i poprawek:
- możliwość ustawienia dowolnej wartości dla każdego z arkan,
- poprawne liczenie treningu Ewo i Parametrów postaci,
- poprawne pokazywanie dodatkowych kalkulatorów na aukcjach(złom, czas itp),
- usunięcie zbędnych opcji które i tak nie były używane bądź nie działały poprawnie,
- naprawa funkcji które w międzyczasie po updejtach się popsuły
- kilka innych drobnych rzeczy których teraz nie pameitam Tongue

Zapraszam do testowania i oczywiście życzę wszystkim dropa którego nigdy za wiele.

Pozdrawiam

czapka

EDIT PS(mały disclaimer):
Oczywiście nadal jest to ten sam UnMod który stworzył Juen i to on jest pełnoprawnym właścicielem kodów, myśmy tylko tymczasowo wzięli sprawy w swoje ręce, ale jeśli on się upomni to wszystko wróci w jego ręce Wink

__________________
R3:
nick: czapka
ID: 2

R12:
nick: czapka
ID: 8589

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez ciarex: 09-07-2019 12:09.

09-07-2019 11:35 ciarex jest offline Szukaj postów użytkownika: ciarex Dodaj ciarex do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zainstalowane.

Dzięki wielkie za naprawienie tego, co się pochrzaniło po patchach.. Od razu lepiej Smile


EDIT: Ale to przy chacie, którym wybierało się szybkie zestawy ZK to jednak było przydatne Frown

EDIT2: Przy wczytywaniu pierwszej półki (tych śmieci niżej), dalej nie ma podświetlania legend i epików, jesteście w stanie to dodać? Smile

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez sil123: 09-07-2019 19:14.

09-07-2019 18:34 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
ciarex
Forum Ace


images/avatars/avatar-25630.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 80
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ciarex
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by sil123

EDIT: Ale to przy chacie, którym wybierało się szybkie zestawy ZK to jednak było przydatne Frown


hmmm, mogę to przywrócić, ale nie wiem czy nadal działa poprawnie, jeśli już to zostawię ale domyślnie nieaktywne, będzie opcja na włączenie w ustawieniach

cytat:
Originally posted by sil123
EDIT2: Przy wczytywaniu pierwszej półki (tych śmieci niżej), dalej nie ma podświetlania legend i epików, jesteście w stanie to dodać? Smile


patrzyłem na to, ale bardzo naprędce, w tym momencie nie wiem czy jest możliwe, skrypt odpala się automatycznie tuż po wczytaniu strony, a w tym momencie te przedmioty nie zostały jeszcze załadowane

teraz niestety jadę na urlop niedługo, dopiero wracam na początku sierpnia, więc najwcześniej w połowie sierpnia niestety będę mógł na te rzeczy spojrzeć

__________________
R3:
nick: czapka
ID: 2

R12:
nick: czapka
ID: 8589
11-07-2019 16:08 ciarex jest offline Szukaj postów użytkownika: ciarex Dodaj ciarex do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ciarex napisał(a)
cytat:
Originally posted by sil123

EDIT: Ale to przy chacie, którym wybierało się szybkie zestawy ZK to jednak było przydatne Frown


hmmm, mogę to przywrócić, ale nie wiem czy nadal działa poprawnie, jeśli już to zostawię ale domyślnie nieaktywne, będzie opcja na włączenie w ustawieniach



W zasadzie nie działało to poprawnie, bo pokazywało do wybrania tylko 1 i 11 zestaw, ale dla mnie było idealnie Big Grin

Do sierpnia to się pewnie odzwyczaję od tego, a jak innym nie przeszkadza brak, to nie ma co marnować czasu Smile

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
11-07-2019 16:36 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
r0xize
Full Member


Data rejestracji: 06-04-2013
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam problem na dwóch komputerach z zaznaczaniem przedmiotów w zbrojowni. Czasami muszę kliknąć w nazwę przedmiotu, żeby go zaznaczyć, czasami nie muszę. Jak raz zaznaczę to odznaczyć mogę tylko i wyłącznie klikając w nazwę przedmiotu.

https://im4.ezgif.com/tmp/ezgif-4-ec311002e217.gif

Oba Unmody używane na Chromie.
16-07-2019 10:50 r0xize jest offline Szukaj postów użytkownika: r0xize Dodaj r0xize do Listy kontaktów
ciarex
Forum Ace


images/avatars/avatar-25630.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 80
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ciarex
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmmm, możliwe że ustawienie które jest do szybkiego zaznaczania(teraz już nie potrzebne bo dość dawno już będzie jak BW wprowadziło taka opcje) jest domyślnie ustawione na włączone i się kłóci z tym co BW robi samo

spojrzę ale tak jak mówiłem, dopiero jakoś około połowy sierpnia będę miał czas, teraz niestety nie mam czasu na żadne poprawki

jak wrócę z urlopu to postaram się wszystko zrobić

__________________
R3:
nick: czapka
ID: 2

R12:
nick: czapka
ID: 8589
17-07-2019 13:17 ciarex jest offline Szukaj postów użytkownika: ciarex Dodaj ciarex do Listy kontaktów
Shatoom
Triple Ace


images/avatars/avatar-14235.jpg

Data rejestracji: 10-03-2009
Postów: 174
Klan: Borgir
Kraina: Moria II
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zalogowałem się tylko po to, żeby napisać: "Kawał dobrej roboty! Dziękuję"
09-08-2019 18:48 Shatoom jest offline Szukaj postów użytkownika: Shatoom Dodaj Shatoom do Listy kontaktów
nieogarniam184
Newbie


Data rejestracji: 06-05-2020
Postów: 7
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Będą aktualizacje? Frown Frown Frown Frown Frown
06-05-2020 13:41 nieogarniam184 jest offline Szukaj postów użytkownika: nieogarniam184 Dodaj nieogarniam184 do Listy kontaktów
SaintBlood
Triple Ace


images/avatars/avatar-7546.jpg

Data rejestracji: 17-01-2008
Postów: 241
Klan: Wiecznie Napaleni
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV; Necropolia V
Skąd: Bytów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jedna z pierwszych spraw po powrocie do gry po dłuuuugiej przerwie to zgadnięcie hasła do konta na forum oraz znalezienie tego tematu Big Grin

świetna robota mam nadzieje że nadal będziecie aktualizować

__________________
______________________________________

Komuna
13-05-2020 10:45 SaintBlood jest offline Szukaj postów użytkownika: SaintBlood Dodaj SaintBlood do Listy kontaktów
violator.74.
Member


images/avatars/avatar-25709.jpg

Data rejestracji: 07-05-2020
Postów: 29
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm niestety to juz nie działa,próbowalem zainstalowac ta najnowsza poprawke,link kieruje do strony 404 ,czyli nieaktualne. Szkoda bo juz myslalem ze ktos dalej to bedzie prowadził

__________________
----->BW TO CHOROBA <-------
15-06-2020 02:08 violator.74. jest offline Szukaj postów użytkownika: violator.74. Dodaj violator.74. do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » UnMod Pack Forum » UnMod poprawki i ficzury

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH