Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Bloodwars a interia.pl - wsółpraca i takie tam. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Bloodwars a interia.pl - wsółpraca i takie tam. 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
_Gniew_
Double Ace


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 126
Rasa w grze: Ssak

Bloodwars a interia.pl - wsółpraca i takie tam. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak z ciekawości i po części z nudów postanowiłem odwiedzić portal interia.pl i o ile baner interii jak i adres gry wskazują na silne powiązania z tym portalem tak już na interii nie znalazłem informacji o tej grze.
Fakt ten mnie bardzo zdziwił więc postanowiłem poszukać odnośników do bloodwars i niestety takowych nie znalazłem. Jedyne info o BW znajduje się w dziele gry pod postacią kilku starych artykułów ( najnowszy z stycznia 2012 ).
Nie wiem czy ktoś z BWteamu wpadnie do tego tematu i udzieli mi informacji odnośnie współpracy z interią ale jestem bardzo ciekawy jak to wygląda bo mamy ewidentną jednostronna współprace, na której zyskuje tylko interia.

Dodatkowo jak wiadomo graczy z bw ubywa ale jakoś nie widzę prób wypromowania gry na portalach poświęconych grom mmo / via www czy nawet toplistach, których jest pełno.
Nie będę uczył BWteam jak promować Bloodwars wszak oni powinni wiedzieć najlepiej ale ta cała bierna postawa aż kłuje w oczy. Szczególnie gdy na rynku mamy wiele gier gorszych jakościowo ale bardziej popularnych od BW dzięki aktywnemu promowaniu na toplistach i innych portalach.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez _Gniew_: 11-09-2014 17:23.

11-09-2014 17:20 _Gniew_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Gniew_ Dodaj _Gniew_ do Listy kontaktów
Kermit~
Forum Ace


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 96
Kraina: Necropolia
Skąd: Grajewo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

lepszej reklamy na bw niz interia to wiadomo nikt nie bedzie mial... grajac bez premki mamy po bokach informacje '' interia.pl '' Tongue

__________________
R7 - Hermot
R10 - Glory
R14 - Kermot

11-09-2014 19:38 Kermit~ jest offline Szukaj postów użytkownika: Kermit~ Dodaj Kermit~ do Listy kontaktów
rikitiki
Lord


Data rejestracji: 17-09-2013
Postów: 278
Kraina: Moria VI

RE: Bloodwars a interia.pl - wsółpraca i takie tam. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
_Gniew_ napisał(a)
Tak z ciekawości i po części z nudów postanowiłem odwiedzić portal interia.pl i o ile baner interii jak i adres gry wskazują na silne powiązania z tym portalem tak już na interii nie znalazłem informacji o tej grze.
Fakt ten mnie bardzo zdziwił więc postanowiłem poszukać odnośników do bloodwars i niestety takowych nie znalazłem. Jedyne info o BW znajduje się w dziele gry pod postacią kilku starych artykułów ( najnowszy z stycznia 2012 ).
Nie wiem czy ktoś z BWteamu wpadnie do tego tematu i udzieli mi informacji odnośnie współpracy z interią ale jestem bardzo ciekawy jak to wygląda bo mamy ewidentną jednostronna współprace, na której zyskuje tylko interia.

Dodatkowo jak wiadomo graczy z bw ubywa ale jakoś nie widzę prób wypromowania gry na portalach poświęconych grom mmo / via www czy nawet toplistach, których jest pełno.
Nie będę uczył BWteam jak promować Bloodwars wszak oni powinni wiedzieć najlepiej ale ta cała bierna postawa aż kłuje w oczy. Szczególnie gdy na rynku mamy wiele gier gorszych jakościowo ale bardziej popularnych od BW dzięki aktywnemu promowaniu na toplistach i innych portalach.


Czemu sądzisz ze współpraca jest jednostronna skoro nie masz dostępu do umów związanych z nią ???
Za te znaczki na tle Interia.pl BW team dostaje kase pewnie Smile

__________________

11-09-2014 20:23 rikitiki jest offline Szukaj postów użytkownika: rikitiki Dodaj rikitiki do Listy kontaktów
HrB
King


images/avatars/avatar-10435.gif

Data rejestracji: 26-02-2008
Postów: 924
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tutaj link na interii:

http://online.gry.interia.pl/tag-mmo-o-wampirach,tId,5353035

a w nim odnośnik do cd-action:

http://www.cdaction.pl/news-8642/freewar...c-wampirem.html

__________________
r6: breH (oddane)
r11: Herberto (oddane - Shadow Warrior)
r14: breH

Przecież to jest kpina z tymi epikami
Sushi: Nie zamierzamy tego zmieniać. Na chwilę obecna drop jest rzadki
11-09-2014 21:29 HrB jest offline Strona domowa HrB Szukaj postów użytkownika: HrB Dodaj HrB do Listy kontaktów
_Gniew_
Double Ace


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 126
Rasa w grze: Ssak

Autor tematu Temat rozpoczęty przez _Gniew_
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

HrB niby gdzieś tam jest napisane ale kto będzie szukał kiedy musisz wejść w gry później wybrać gry online i wyszukać konkretnego gatunku. Dla porównania na o2 czy wirtualnej masz na 1szej stronie gry. Może i nie u samej góry tylko na dole jednak są na głównej stronie serwisu nie na 4/5.
11-09-2014 22:45 _Gniew_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Gniew_ Dodaj _Gniew_ do Listy kontaktów
HrB
King


images/avatars/avatar-10435.gif

Data rejestracji: 26-02-2008
Postów: 924
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

włodarze bw jakąś tam umowę z interią mają...
ich sprawa, bo oni cierpią najbardziej
nie ma gry na 1 stronie, to użytkownicy interii pewnie o niej nie wiedzą.
skoro nie wiedzą, to nie grają
a skoro nie grają, to właściciel bw nie dostaje kasy i traci na tym kaskę, a my trafimy pośrednio potencjalnych współgraczy Pleased

ale sushi chyba wie co robi Pleased
może nie dało się i tyle

__________________
r6: breH (oddane)
r11: Herberto (oddane - Shadow Warrior)
r14: breH

Przecież to jest kpina z tymi epikami
Sushi: Nie zamierzamy tego zmieniać. Na chwilę obecna drop jest rzadki
15-09-2014 09:24 HrB jest offline Strona domowa HrB Szukaj postów użytkownika: HrB Dodaj HrB do Listy kontaktów
egalbawa
Newbie


Data rejestracji: 18-09-2014
Postów: 2
Klan: Nie mam
Kraina: Necropolia X
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Każda reklama jest dobra. Moim zdaniem, im więcej graczy, tym więcej do roboty w grze.
18-09-2014 13:20 egalbawa jest offline Szukaj postów użytkownika: egalbawa Dodaj egalbawa do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Bloodwars a interia.pl - wsółpraca i takie tam.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH