Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Moria Archiwum klanowe - pytanie o mechanikę działani » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Archiwum klanowe - pytanie o mechanikę działani
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Archiwum klanowe - pytanie o mechanikę działani Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ARCHIWA KLANOWE (POZIOM 1)
Tutaj jest przechowywana cała wiedza o członkach klanu i ich stanie posiadania. Dokonywane są także transakcje między członkami klanu.

Efekty: pozwala na natychmiastową wymianę kwadratów między członkami klanu; kwadraty nie mogą być oblegane, czas ochrony przed oblężeniem pozostaje przypisany do kwadratu, można użyć raz na 24 godziny (dotyczy obu stron wymiany)


O co chcę zapytać: Chodzi o to, że chcę przeprowadzić wymianę z klanowiczem, jednocześnie odpalając przez kanały burzowe oblężenie na s3 na urlopie. Czy jest to możliwe podczas trwania oblężenia? Z opisu wynika, że kwadrat nie może być 'oblegany', ale mój kwadrat byłby tym 'oblegającym'. Czy ktoś już tego próbował, spotkał się z podobną sytuacją?
02-12-2014 18:16 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
groszekZpuszki
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie może żadna strona korzystać z archiwów dopóki trwa obleg
02-12-2014 19:33
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Moria Archiwum klanowe - pytanie o mechanikę działani

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH