Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING 49000 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 49000 6 Ankieta - średnia ocena: 7,006 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

49000 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

49000
Postać dzikuska

Wielokrotne wystawianie przedmiotu Legendarny Doskonały Zdradziecki Pierścień powyżej ceny rynkowej (w tym np. za 600k i 450k), mimo DWUKROTNEGO cofnięcia aukcji (350k i 330k)

5 dni za próby pushingu

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
15-04-2016 09:53 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
dziki_waz
Double Ace


Data rejestracji: 09-12-2007
Postów: 113
Kraina: Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nawet tego nie skomentuję, bo tak żałosnej decyzji dawno nie widziałem
Kara za push, do którego nie doszło
Walnij się w cymbał jeden z drugim
a potem...
a potem zerknij na aukcje choćby na r14
mam na myśli tę samą grę
nie inną
czyli Bloodwars
Tam cena 650k czy 800k jakoś nie jest pushem?
debilizm

Za kradzież tych kilku dni premium i kilku innych potencjalnych problemów oczekujcie konsekwencji

I jeszcze jedno
dnia 03-04-2016 o godzinie 14:24 wysłałem oficjalne zapytanie do admina r3 z pytaniem jaką cenę akceptuje
Do dnia dzisiejszego nie dostałem odpowiedzi
Więc walcie się na pysk

__________________
Złóż ofertę:
R3 - dzikuska
R6 - Laylla

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez dziki_waz: 15-04-2016 10:01.

15-04-2016 09:58 dziki_waz jest offline Szukaj postów użytkownika: dziki_waz Dodaj dziki_waz do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cofnięta aukcja za 350k z opisem 'zbyt wysoka cena minimalna'
e tam, wystawimy znowu za 350k, później 340 i 330

Cofnięta druga aukcja za 330k, ponownie z takim samym opisem
nie no, nie może tak być, wystawię sobie teraz za 600k -.-

Bardzo inteligentne działanie...

I trzeba pisać do operatora (zresztą ta osoba już operatorem nie jest) z pytaniem o CM, bo samemu się nie wie, że jak dwie prawie identyczne aukcje były cofnięte to taka cena, a tymbardziej jeszcze wyższa, NIE JEST AKCEPTOWALNA

Nie wiem też co ma do cen na R3 cena z R14
Ceny na każdym serwerze są różne i zależą od wielu czynników



Ten przedmiot może być wystawiony w przyszłości z maksymalnym CM = 100k

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
15-04-2016 11:17 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
dziki_waz
Double Ace


Data rejestracji: 09-12-2007
Postów: 113
Kraina: Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

za 600k wystawiłem nie po to, żeby sprzedać, tylko dlatego, że mnie wkurzyliście
a argumenty że serwery są inne to bełkot
przedmiot jest ten sam i jeśli tu ma być sprzedany za 100-150k, bo admin tak chce, a na innym serwie za 600k, to nie potrzeba inteligencji, żeby zauważyć, ze jest problem
tak czy siak przy logowaniu uzyskałem info, że mam karę za push
push, to przekręt
od początku gry ani razu świadomie nie zrobiłem żadnego przekrętu
starałem się grać uczciwie
a teraz po chamsku NAZNACZACIE i PIĘTNUJECIE mnie jako oszusta
nie daruję takiej zniewagi
mam kilka kont zasilanych premką - na żadne już pln-y nie wpłyną
jesteście bezdusznymi złodziejami i nie chcę mieć z wami nic wspólnego
konta na r3 nie skasuję, bo jest zbyt ważne dla ludzi z którymi grałem
ale moich pieniędzy już nigdy nie zobaczycie

zaś co do offence:
nazwać trzeba to po imieniu
skoro mnie jako oszusta tutaj pokazałeś panie c...
to jesteś totalną świnią
nie pozwolę bezkarnie się obrażać
KŁAMIESZ
ja nikogo nie oszukiwałem i pusha nie zrobiłem
a i nie miałem zamiaru pusha robić
wypraszam sobie publiczne obrażanie mnie
jeśli nie przeprosisz mnie publicznie za to, to sprawa o zniesławienie ujrzy ciąg dalszy w sądzie

__________________
Złóż ofertę:
R3 - dzikuska
R6 - Laylla
15-04-2016 11:37 dziki_waz jest offline Szukaj postów użytkownika: dziki_waz Dodaj dziki_waz do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli wystawienie za 600k było 'na złość operatorowi'? Big Grin
A wystawienie za 350k po COFNIĘTEJ AUKCJI z taką samą ceną jak nazwiesz?
Celowo, wielokrotnie, zawyżałeś cenę tego przedmiotu, i to też mimo cofania takich aukcji (co mówi jasno, że cena jest zbyt wysoka, nawet nie trzeba czytać powodu cofnięcia)
Jak też możesz pisać, że starałeś się grać uczciwie, patrząc na to co napisałem wyżej.

Różne ceny na różnych serwerach uważasz za bełkot?
Przedmiot jest ten sam, ale jest różna ilość aktywnych graczy, inne poziomy graczy, inne potrzeby itp itd

Co do offence, jak piszesz odwołanie, obojętnie do kogo i w jakiej sprawie, to nie obrażasz odbiorcy


I jeszcze sprawa o zniesławienie... osoby prywatnej przez zablokowanie jej konta w grze
Big Grin

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
15-04-2016 13:47 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
dziki_waz
Double Ace


Data rejestracji: 09-12-2007
Postów: 113
Kraina: Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
I jeszcze sprawa o zniesławienie... osoby prywatnej przez zablokowanie jej konta w grze
Big Grin


pyskówek tu więcej nie będzie
ale właśnie powyższe przedstawia logikę absurdu
konto możecie sobie blokować, mam już to gdzieś
pozew w związku z oskarżeniem o nieuczciwość i to wyrażone publicznie
co prawda mój prawnik nie prowadził nigdy sprawy dotyczącej sfery internetu, ale niech ma okazję się wykazać
end

__________________
Złóż ofertę:
R3 - dzikuska
R6 - Laylla
15-04-2016 14:40 dziki_waz jest offline Szukaj postów użytkownika: dziki_waz Dodaj dziki_waz do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING 49000

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH