Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R18 Podczas budowy budynku nie działają jego bonusy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Podczas budowy budynku nie działają jego bonusy
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
klubin
Newbie


Data rejestracji: 29-10-2007
Postów: 2

Podczas budowy budynku nie działają jego bonusy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze:
Przeglądarka internetowa:

Opis problemu:

Odpaliłem budowę Pogotowia. Na czas budowy Pogotowia miałem tylko tyle przyrostu krwi / h ile wynikało z Rzeźni. Bonus z Pogotowia nie wliczał się. Po zakończeniu budowy przyrost krwi wrócił do normy.


Pozdrawiam.
14-06-2017 15:57 klubin jest offline Szukaj postów użytkownika: klubin Dodaj klubin do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki za zgłoszenie. Nie udaje mi się tego w żaden sposób powtórzyć - nie ma właściwie żadnej potencjalnej przyczyny dla której budynek który jest w trakcie rozbudowy miałby nie działać.

Jesteś pewien, że przyrost był zmniejszony? Czy wyświetlana była zmniejszona wartość przyrostu w górnej belce? Czy możesz wykluczyć, że byłeś ubrany w jakiś sprzęt zmniejszający przyrost pkt krwi? Czy jesteś w stanie powtórzyć wystąpienie tego błędu?

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




19-06-2017 14:40 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R18 Podczas budowy budynku nie działają jego bonusy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH