Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ
/ GROŹBY
poproszę o utemperowanie tego atencjusza
» Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony poproszę o utemperowanie tego atencjusza 3 Ankieta - średnia ocena: 4,003 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

poproszę o utemperowanie tego atencjusza Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie można się odezwać, żeby ten smyk po chwili się nie uaktywnił z jakimiś prymitywnymi prowokacjami kierowanymi pod moim adresem.

KP
8. grudnia, od 22:21 (na moją msg z 20:21)
7. grudnia, od 19:37 (na moją msg z 19:26)

---

Poza "konkursem" (czyt. poglądowo):

29. listopada
https://r1.bloodwars.interia.pl/?a=msg&d...99409381&type=2
https://r1.bloodwars.interia.pl/?a=msg&d...99409390&type=2
w odpowiedzi na klanówkę, konkretnie tą https://r1.bloodwars.interia.pl/?a=msg&d...id=47595&type=3

KP, 7. listopada (tak z d..., bo nawet na KP wtedy się nie odzywałem, a akurat leciały tam msg nt. tego, co na przestrzeni lat zmieniło się na BW i... nagle pojawił się on, cały na biało z "cepem" w dłoni i "kuklą" na głowie)
Na wypadek, gdyby pani operator nie miała tak dalekiego wglądu w msg z KP:
cytat:
DeWu 15:51 -> Dużo się zmieniło tylko nie jedna rzecz. Nadal nikt nie lubi bla xD


Tu wcześniejsza odpowiedź na moją klanówkę (identyczną jw.) https://r1.bloodwars.interia.pl/?a=msg&d...98534717&type=2

Zresztą wystarczy spojrzeć tutaj żeby zobaczyć, ile razy (zaledwie przez lipiec i sierpień) ten atencjusz przypieprzał się do mnie na różne sposoby tylko dlatego, że śmiałem wyrazić na KP chęć zakupienia itemu...
Przecież to jest chore zachowanie noszące wszelkie znamiona uciążliwego nękania, z którym - mimo wielokrotnego zgłaszania - niczego nie robicie.

---

Niemalże nie ma tygodnia, żeby ten smyk mnie nie zaczepiał (mimo że do niego pierwszy się nie odzywam, nie komentuję msg, omijam szerokim łukiem), tyle że nie chce mi się zgłaszać każdej głupoty wychodzącej spod jego palców pod moim adresem, bo pani operator z reguły tradycyjnie to olewa...
Ale chyba zacznę, bo może wtedy pani operator nie będzie rzucać standardowym "za mało na bana", tylko w końcu uruchomi procedurę "recydywa za całokształt", którą tak chętnie stosowała swego czasu wobec mnie, gdy ówczesne towarzystwo wzajemnej adoracji co chwilę prowokowało mnie na KP...

Może chociaż raz pani operator solidnie i przykładnie by go ukarała (bo to nie trwa ani od tygodni, ani nawet od miesięcy i nie jest on jedynym prowokatorem [przeważnie z tego samego klanu] próbującym wyprowadzić mnie z równowagi, a ileż można takie atencyjne i gówniarskie zachowanie znosić i z tego typu osobnikami się użerać)?

Albo proszę od razu wprost mi napisać, że nie mam prawa ww. rzeczy zgłaszać, a nawet jeśli zgłoszę, to i tak niczego z tym nie zrobicie, "bo nie"...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 09-12-2023 21:11.

09-12-2023 00:03 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 266194
Postać DeWu

Prowokacje i obraza
4 dni





P.S. Następnym razem poproszę o id przy zgłoszeniu.


__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

10-12-2023 18:09 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Człowiek Lasu
Junior Member


Data rejestracji: 05-03-2016
Postów: 19
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wulgaryzmy/obraza? Wedlug mnie to było porównanie, a nie obraza. Po czym Pani op wywnioskowała, że tu chodzi o mnie jak nasz serwerowy mem nie podał nawet id osoby zgłaszanej.

Przy tym samym wnioskuję o bana dla zgłaszającego gdyż ja go nie obraziłem, a on owszem pisząc coś o psach. Dokładnie teraz nie przytoczę, bo nie prowadzę archiwum. Mam ciekawsze zajęcia w życiu. BW jest tylko odskocznią.
10-12-2023 18:17 Człowiek Lasu jest offline Szukaj postów użytkownika: Człowiek Lasu Dodaj Człowiek Lasu do Listy kontaktów
Człowiek Lasu
Junior Member


Data rejestracji: 05-03-2016
Postów: 19
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgłoszenie edytowane 3 razy bez podanego id, które jest wymagane. Dla mnie ban bezpodstawny. Odwołanie leci wyżej.
10-12-2023 18:18 Człowiek Lasu jest offline Szukaj postów użytkownika: Człowiek Lasu Dodaj Człowiek Lasu do Listy kontaktów
DragonWarrioR
Junior Member


Data rejestracji: 18-10-2014
Postów: 16
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pani moderator lepiej sprawdzi jak owy Bla wypowiedział się o DeWu ostatnio... " ta sprzedajna &^*&^^*&" ... za to bana u niego nie ma?
10-12-2023 18:30 DragonWarrioR jest offline Szukaj postów użytkownika: DragonWarrioR Dodaj DragonWarrioR do Listy kontaktów
Człowiek Lasu
Junior Member


Data rejestracji: 05-03-2016
Postów: 19
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

DragonWarrior spoko. Zgłoszenie poleciało do C47. Dlaczego ja dostaje bana skoro on zgłasza cały serwer, bo tak to odbieram jeśli zgłaszający nie podaje id zgłaszanego.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Człowiek Lasu: 10-12-2023 18:35.

10-12-2023 18:34 Człowiek Lasu jest offline Szukaj postów użytkownika: Człowiek Lasu Dodaj Człowiek Lasu do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja nie śledzę waszych telenowel na kp..... Jeśli ktoś się czuje urażony czy dotknięty wypowiedziami innego gracza - to właśnie ten dział jest od tego. Jeśli nikt nic nie zgłasza - to oznacza, że problemu żadnego nie ma.

Co do id, zwróciłam uwagę już na to i adwokatów nie potrzebuję. Gdybym nie posiadała żadnych namiarów na zgłaszanego, to czekałabym na uzupełnienie informacji - jednak ID i nick postaci miałam dostępne w linkach do wiadomości, stąd postanowiłam mimo wszystko rozpatrzyć skargę.

Oraz +1 dla DragonWarrioR, za udzielanie się w temacie, który go nie dotyczy.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

10-12-2023 19:05 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Autor tematu Temat rozpoczęty przez bla_bla_bla
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
P.S. Następnym razem poproszę o id przy zgłoszeniu.

Fakt. Ale skoro podałem linki do msg, to zgodnie z regulaminem skarg ID zgłaszanego zasadniczo jest niepotrzebny. Mój też.



cytat:
ID 266194
Postać DeWu

Prowokacje i obraza
4 dni

Dziękuję, dobranoc.
Jak dla mnie temat można zamknąć.

---

cytat:
" ta sprzedajna &^*&^^*&"

Otóż napisałem
cytat:
Blacula 23:30 -> zreszta, basta, nie bede takiej atencyjnej !@#$%^^&* jak ty odpisywal, bo szkoda mojego czasu

więc ktoś znowu (tradycyjnie już) mija się tu z prawdą i konfabuluje.
Nowe, nie znałem.

EOT

---

EDIT:
cytat:
Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: Wczoraj, 21:11.

cytat:
Apostata 17:51 -> Już dwie edycje XD
DeWu 21:16 -> @Apostata 3 xD


Bo widzisz, ja (gdy chcę coś poprawić albo dopisać) edytuję posta, ty natomiast walisz kolejnego multiposta (za co zasadniczo są warny na forum i nie rozumiem powodu dla którego pani operator pobłaża notorycznemu łamaniu tej zasady przez co niektórych, z reguły tych samych, osobników).

akcja (18:09)
reakcja (18:17)

To tylko potwierdza moje podejrzenia o jakąś niezdrową obsesję na punkcie tego, co i kiedy robię na BW, skoro zaczepki na KP/PW następują w podobnie krótkim czasie...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 7 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 12-12-2023 20:03.

10-12-2023 19:26 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Bibikulk
Junior Member


Data rejestracji: 24-10-2023
Postów: 11

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sephiroth napisał(a)


Oraz +1 dla DragonWarrioR, za udzielanie się w temacie, który go nie dotyczy.



Takie sprawy dotyczą wszystkich graczy w tej umierającej grze.
W jaki sposób?

Bezpośrednio:
Zbanowana osoba nie jest w stanie dobić do kw/3v3, postawić i wbić do ekspy, przez co nie tylko ona, a także jej współklanowicze zostają lekko ukarani - jest to kara dla całego klanu, a nie jednej osoby.

Pośrednio:
Osoba zbanowana może racjonalnie stwierdzić, że dalsza gra w tę produkcje nie ma najmniejszego sensu, w wyniku czego tracicie dopływ pieniędzy... wystarczy pomyśleć przez chwilę i zadać sobie pytanie - Co się może stać po wielu banach tego typu?

Wiele osób nadal gra z powodu jakiejś formy przywiązania (bo np. poznałem tu wartościowych ludzi/ bo swego czasu gra dawała mi radość i mam nadzieję, że kiedyś znowu zacznie... itd.), w wyniku odpływu poszczególnych jednostek gra dla innych jednostek staje się mniej atrakcyjna, w konsekwencji czego z dalszej gry rezygnuje więcej osób.

Rozwiązanie?
Jeśli ciągle macie zamiar sądzić, wydawać wyroki, to nie róbcie tego tak jak do tej pory - bezmyślnie, na podstawie części informacji, a postarajcie się odrobinę, pozwólcie innym też się wypowiadać i na podstawie wszystkich zdobytych informacji decydujcie o sposobie ukarania danego gracza - nie ban 10 sek po przeczytaniu wiadomości, a kilka dni - po zapoznaniu się z całą sytuacją.

Pomocne pytania:
Skąd wzięły się te słowa?
Co spowodowało, że te słowa tak bardzo go dotknęły?
Czy na pewno tu chodzi o obrazę?
Co jeśli wiadomość została wyrwana z kontekstu?
Co jeśli to jest wynik udanej prowokacji?

W tym przypadku bez większego zagłębiania się w sprawę widać, że te kilka słów było bez znaczenia, a problem jest głębszy, czyli błędem było ukaranie gracza.
10-12-2023 20:32 Bibikulk jest offline Szukaj postów użytkownika: Bibikulk Dodaj Bibikulk do Listy kontaktów
apostata
Double Ace


images/avatars/avatar-11284.jpg

Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 111
Klan: Provider [Cry], Decados, C_D
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia
Skąd: Melina

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bla dyryguje Wink

__________________
Nick: Apostata
Dynks dla wszystkich!
10-12-2023 21:06 apostata jest offline Szukaj postów użytkownika: apostata Dodaj apostata do Listy kontaktów
Grizzly
Forum Ace


Data rejestracji: 24-10-2018
Postów: 90
Kraina: Necropolia; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja ogólnie tylko przypomnę że podobna dyskusja była kiedyś. I dalej postuluje aby na BW wprowadzić albo możliwość wyciszania kogoś (że osoba która wycisza nie widzi wiadomości osoby którą sama wyciszyła) lub aby OP mógł czasowo w dowolnej chwili albo dać bana na KP albo wyłączyć KP dla całego serwera.


Prawdą jest że DeWu i nie tylko "dokuczają" zgłaszającemu (specjalnie dałem w cudzysłów bo nie chce analizować, rozwodzić się czy to jest obraza, grożenie, prowokowanie itp itd)
Ale jest druga strona, "wojny" na KP nie wymagaja walki w stylu "oko za oko, ząb za ząb". Jeśli ktoś prowokuje to nie wchodz w dyskusje tylko zgłoś, skoro wchodzisz w taki sam poziom dyskusji jak atakujący to niejako dajesz przyzwolenie na tego typu poziom dyskusji, takie zachowanie jedynie eskaluje zdarzenie.
Zgłaszający nie raz też bezpośrednio krytycznie wyopwiadał się o klanie zgłoszonego, to skoro negatywnie wypowiada się o klanie że "uwzieli" się na niego to po co wysyła im klanówki, niezależnie o jakiej treści i w jakim celu. To tak trochę jak włożyć kij w ul. (oczywiście to nie usprawiedliwia ataków słownych)



cytat:
bla_bla_bla napisał(a)
@Sephiroth

PRZEPYCHAŁEM SIĘ.
Skończyło się.
Teraz będą już tylko zgłaszani.

źródło: jak w tagu + notoryczne, złośliwe przekręcanie nicka




Sephi może czas pogadać z resztą OP o jakimś dostosowanym do obecnych realiów regulaminie KP, nie tylko R1 ma problem z KP nie raz i na innych serwerach jest jakiś problem komunikacyjny z pewną grupa osób mającą spięcie miedzy sobą. Myśle że wszyscy na tym skorzystają.
10-12-2023 21:47 Grizzly jest offline Szukaj postów użytkownika: Grizzly Dodaj Grizzly do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostrzeżenia rozdane. Dla przypomnienia - dla osób postronnych lecz zainteresowanych jest temat: Dyskusje

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

10-12-2023 23:16 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ
/ GROŹBY
poproszę o utemperowanie tego atencjusza

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH