Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia II [R3+R4] » Legendarny Doskonały Jastrzębi Pierścień Nietoperza » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Legendarny Doskonały Jastrzębi Pierścień Nietoperza 4 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
beata
Newbie


Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 4
Kraina: Necropolia III

Legendarny Doskonały Jastrzębi Pierścień Nietoperza Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Legendarny Doskonały Jastrzębi Pierścień Nietoperza

Pierścień

Cechy: WYGLĄD -6, WPŁYWY +9, SPOSTRZEGAWCZOŚĆ +17, ZWINNOŚĆ +9

Wymagania: POZIOM: 33 (65), WYGLĄD: 28 (55), Postać musi być w akcie: 2

Cena sprzedaży: 99 000 PLN


Ile ?
25-01-2018 07:46 beata jest offline Szukaj postów użytkownika: beata Dodaj beata do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Legendarny Doskonały Jastrzębi Sygnet Młodości 19 24 066 202 2017-12-30
12:28:31


30kk to minimalne minimum na cm, znając realia obecnych aukcji gdzie kronki w duecie to luzik więc dziennie po 1,5kk pr wpada to i do 50 pewnie dojdzie.

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

25-01-2018 10:26 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Black Shadow
Member


Data rejestracji: 22-11-2012
Postów: 28
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III; Necropolia VI
Skąd: Białobrzegi

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nosferek napisał(a)
Legendarny Doskonały Jastrzębi Sygnet Młodości 19 24 066 202 2017-12-30
12:28:31


30kk to minimalne minimum na cm, znając realia obecnych aukcji gdzie kronki w duecie to luzik więc dziennie po 1,5kk pr wpada to i do 50 pewnie dojdzie.
26-01-2018 02:31 Black Shadow jest offline Szukaj postów użytkownika: Black Shadow Dodaj Black Shadow do Listy kontaktów
beata
Newbie


Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 4
Kraina: Necropolia III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez beata
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzieki

Mozna zamykac
05-02-2018 07:37 beata jest offline Szukaj postów użytkownika: beata Dodaj beata do Listy kontaktów
kryczTRYBSON
Double Ace


Data rejestracji: 05-12-2013
Postów: 137
Kraina: Necropolia; Necropolia V
Skąd: Tomaszów Mazowiecki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

obstawiam 30kk na początek i niech sie dzieje

__________________
cytat:
nithrom napisał(a)
Pomysł jest prosty. Jak każdy mój. I może durny, jak większość moich Tongue

28-02-2018 10:39 kryczTRYBSON jest offline Szukaj postów użytkownika: kryczTRYBSON Dodaj kryczTRYBSON do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia II [R3+R4] » Legendarny Doskonały Jastrzębi Pierścień Nietoperza

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH