Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » "Cisza i spokój..." do kasacji? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony "Cisza i spokój..." do kasacji? 5 Ankieta - średnia ocena: 1,005 Ankieta - średnia ocena: 1,005 Ankieta - średnia ocena: 1,005 Ankieta - średnia ocena: 1,005 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Eleishar
Lord


Data rejestracji: 28-02-2018
Postów: 276
Klan: Klan Cienia
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia II

"Cisza i spokój..." do kasacji? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szansa niepowodzenia wyprawy nie wystarczy? Trzeba jeszcze dowalać takie coś? Nie ma to jak dostać tym 6 razy z rzędu gdy próbuje się zaliczyć linię fabularną...
Dodatkowo kiełbasi to statystyki wypraw.

__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym to był ja.
17-09-2018 18:30 Eleishar jest offline Szukaj postów użytkownika: Eleishar Dodaj Eleishar do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I tak macie teraz banalną możliwość zaliczenia pielg, już bez przesady z tymi ułatwieniami

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
17-09-2018 18:48 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
Eleishar
Lord


Data rejestracji: 28-02-2018
Postów: 276
Klan: Klan Cienia
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Eleishar
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale to jest zafałszowanie wyniku. Oznacza że szansa powodzenia jest niższa niż podawana wartość, bo wyprawa może się w ogóle nie odbyć.

__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym to był ja.
17-09-2018 19:31 Eleishar jest offline Szukaj postów użytkownika: Eleishar Dodaj Eleishar do Listy kontaktów
galanonim3
Triple Ace


Data rejestracji: 22-01-2009
Postów: 220
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kiedys bez budynkow klanowych jednorazow legedarnych i bez zwiekszonej szansy na trafienie wyprawy(po kazdej nietrafionej rosnie szansa) szczesliwcy w dobrym sprzecie potrzebowali okolo 1000 prob by zaliczyc nie narzekaj

__________________
ODDAM KONTO ZA FREE 450 punktow TOP 200
17-09-2018 19:38 galanonim3 jest offline Szukaj postów użytkownika: galanonim3 Dodaj galanonim3 do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dokładnie, 10 lat temu zaliczałbyś tydzień jedną szansę, a jest ich 9. i to byś klepał sobie co 30 min na pożyczonym sprzęcie na kilka godzin za pr, na który musiałbyś się zapisać na forum w kolejce Smile

nie jest źle, puszczasz karawane w max lucku jeden klik i 4 min i raport.

moze irytuje, ale to jest stały fragment gry, chrzest przez który każdy musi przejść Big Grin

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

17-09-2018 19:47 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
Eleishar
Lord


Data rejestracji: 28-02-2018
Postów: 276
Klan: Klan Cienia
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Eleishar
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szansa jak szansa. Dlaczego wyprawy mają coś takiego jak zasadzki, że mogą nie wejść wcale zamiast kończyć się po prostu sukcesem lub porażką? Co to za ściema?

__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym to był ja.
17-09-2018 21:48 Eleishar jest offline Szukaj postów użytkownika: Eleishar Dodaj Eleishar do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też myślę, że to jest jak chrzest, jeżeli coś takiego cię wkurza, to nie wytrzymasz w tej grze więcej jak miesiąc Wink

Obecnie przy tylu ułatwieniach to naprawdę zabawa, a kiedyś miało się szansę na wylosowanie 1/9 i jeszcze na wiedzy czy inteligencji nie dochodziłem wyżej jak 22% szans i co z tego, że raz na 24 ją wylosowałem jak mi nie wchodziła i znowu i znowu i znowu.

Niektórzy losowali z 1% szansą i im się udawało, a niektórzy potrzebowali z 1000 pielg w sumie by wszystko zaliczyć.

Nie, uważam, że przy tylu ułatwieniach ten element powinien zostać.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
17-09-2018 21:52 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Eleishar
Lord


Data rejestracji: 28-02-2018
Postów: 276
Klan: Klan Cienia
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Eleishar
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Siedzę tu już osiem miesięcy i cóż, z wypkami nigdy na tak długo nie utknąłem. Nieudanych mam sporo, ale tyle cisz? Chyba przez cały pierwszy akt tylu nie miałem.

__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym to był ja.
17-09-2018 22:57 Eleishar jest offline Szukaj postów użytkownika: Eleishar Dodaj Eleishar do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

6 cisz pod rząd, nie 60? Big Grin
poważnie, jeśli takie coś jest dla ciebie aż tak irytujące, to szukania jednego umaga na jednej lokacji przez rok na pewno nie zniesiesz Wink

że o fenkach na czarnym, anubach na robocie i romkach (chyba?) na golemie nie wspomnę

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Szerlok: 18-09-2018 00:52.

18-09-2018 00:51 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Mirabeth
Ex-Team


images/avatars/avatar-25644.jpg

Data rejestracji: 06-07-2013
Postów: 387
Klan: Misie
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sam kiedyś płakałem, że przy max szansie na udaną pielgrzymkę weszło mi 6 na 70 (sic!) pielg z rzędu. Więc o ile nie chodzi Ci o nomenklaturę "Ciszy i spokoju", to to nawet do płacz tematu się nie nadaje. Przy czym ja wtedy nie siedziałem 8 miesięcy tylko kilka lat Tongue

__________________
R14+16 Mesjasz

Tmod:
Kupię - Moria
Sprzedam - Moria
Wymiana kont

18-09-2018 07:19 Mirabeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Mirabeth Dodaj Mirabeth do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli patrzeć przez pryzmat "jak to było kiedyś" to dziś jest eldorado. Kiedyś była mordęga ale też to zaliczanie stanowiło istotny element rozgrywki. Można się było nawet na to ścigać. Teraz jest to element w ogóle nie istotny i dobrze, że się zmienił. Domyślam się, że w dłuższej perspektywie jeszcze się uprości wraz z dalszym zmniejszeniem jego znaczenia.
Nie mniej jeśli kogoś to denerwuje, to niech od razu BW zgasi.
Jak wyżej mówili - na dropa czeka się pół roku, KW trzepie się w nieskończoność widząc codziennie " obrażenia wszystkich broni +1 na każde 4 poziomy postaci" z ujemnym efektem, codziennie ta sama ekspa i 16 ataków na które nawet się nie patrzy. Oczywiście ma to swoje plusy - jest stabilnie, powolutku, spokojnie. Trzeba to lubić, żeby grać w BW.
18-09-2018 10:02 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
GreSs
Ex-Team


images/avatars/avatar-23133.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 851
Klan: Team
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia IV
Skąd: mam wiedzieć xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
sil123 napisał(a)
I tak macie teraz banalną możliwość zaliczenia pielg, już bez przesady z tymi ułatwieniami


zgadzam się, kolejne udogodnienia w kwestii pielg byłyby już totalna przesada Tongue Lepiej skupić się na innych elementach gry.

__________________
|SYSTEM GRY|ZGŁOSZENIA|WYCENY|

18-09-2018 11:19 GreSs jest offline Szukaj postów użytkownika: GreSs Dodaj GreSs do Listy kontaktów
Kylin
Moderator


images/avatars/avatar-25491.jpg

Data rejestracji: 21-11-2009
Postów: 300
Klan: Uroboros
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Piekło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przenoszę

__________________
R1 : Kylin

Moderator:

System gry


Pytania/zażalenia/uwagi/pomysły/propozycje - wiadomości kierować na PW

Zamknąłem temat, który chcesz reaktywować/uzupełnić pisz wiadomość najlepiej z linkiem do tematu

18-09-2018 11:53 Kylin jest offline Szukaj postów użytkownika: Kylin Dodaj Kylin do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » "Cisza i spokój..." do kasacji?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH