Go to the Main Page Register Calendar Members List Team Members Search Frequently Asked Questions
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R18 » 24451 » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Add Thread to Favorites
Post New Thread Post Reply
Go to the bottom of this page 24451 2 Votes - Average Rating: 5.50
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R4, R6+R10, R18, EN i TR

images/avatars/avatar-25351.jpg

Registration Date: 16-10-2006
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III

24451 Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

ID 24451
Postać Solis

Potencjalne włamanie - konto zablokowane do czasu wyjaśnienia sprawy.

22-06-2020 10:26 Szeszej is offline Homepage of Szeszej Search for Posts by Szeszej Add Szeszej to your Buddy List
Kinjou
Newbie

Registration Date: 20-06-2020
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia XI

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Jołki Big Grin Nie wiem w jakiej postaci wstawia się posty na forum, więc odpiszę tak po prostu. Od jakiegoś czasu byłem właścicielem konta Solis, musiałem zrobić sobie przerwę na granie ok. 14-15 dni i zamierzałem wrócić do grania. Niestety, nie mogłem się zalogować, gdyż prawdopodobnie zostało zmienione hasło i nici z grania :C . Skontaktowałem się z poprzednim właścicielem tego konta, ale on nie ingerował w to konto, widocznie jeszcze poprzedni właściciel mógł mieć coś z tym wspólnego.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Kinjou: 22-06-2020 13:17.

22-06-2020 12:58 Kinjou is offline Search for Posts by Kinjou Add Kinjou to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New Thread Post Reply
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R18 » 24451

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH