Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Bron biała a ekspy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Bron biała a ekspy
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
khazdul
Forum Ace


Data rejestracji: 21-08-2007
Postów: 89
Klan: DATE,immo
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Krakow

Bron biała a ekspy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy coś mnie ominęło, czy o czymś nie wiem? Jak to jest, że idąc na ekspedycje w broni białej 1h dostaję 90% ataków na japę, ostatnie 4 moje kronki kończyły się tym, że padam w pierwszej rundzie. w 1 sezonie nie doświadczyłem czegoś takiego bo bawiłem się fn falem, ale teraz widzę, że biała na późniejszych ekspach to jakiś dramat.
Rozumiem, że przy losowaniu ataków moba na ekspach bierze się różnice sposta tak? Ale dlaczego? To, że mam wystarczająco zwinki na to żeby mieć zasięg to nie ma znaczenia, skoro i tak 90% ataków leci na mnie.
Najlepiej przesiąść się do palnej i mieć spokój, czemu nie.
Tak wiem, umagi do hp, spoko.. ale chyba nie o to chodzi, żebym na siłę dobierał umagi do hp żeby przetrwać pierwszą rundę ;-)

dzisiaj duo anub - 11 z 12 ataków we mnie
dzisiejszy moj kronek - https://r20.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=ac1abcefdb
nie tak źle, tylko 7/12
ostatnie 4 dni kronków, 4 strzały na 5 pierwszych ataków

fajno!
nie pamiętam, żeby na r14 były aż takie problemy z tym, a trochę się biała bawiłem.
11-01-2021 15:09 khazdul jest offline Szukaj postów użytkownika: khazdul Dodaj khazdul do Listy kontaktów
Gader
Zbanowany

Data rejestracji: 29-04-2008
Postów: 117
Klan: 105; DROP TABLE Users
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poczytaj ten temat:

Dyskryminacja białych na ekspach
11-01-2021 15:25 Gader jest offline Szukaj postów użytkownika: Gader Dodaj Gader do Listy kontaktów
khazdul
Forum Ace


Data rejestracji: 21-08-2007
Postów: 89
Klan: DATE,immo
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Krakow

Autor tematu Temat rozpoczęty przez khazdul
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no tak, fajny temacik. Dobrze, że palna cos dropi w takim razie ;-)
11-01-2021 15:27 khazdul jest offline Szukaj postów użytkownika: khazdul Dodaj khazdul do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Masz za malo sposta. Musisz dobrac ekipe zebyscie mniej wiecej po rowno mieli sposta i jakos to sie wtedy ladnie rozlozy.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
11-01-2021 15:31 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
khazdul
Forum Ace


Data rejestracji: 21-08-2007
Postów: 89
Klan: DATE,immo
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Krakow

Autor tematu Temat rozpoczęty przez khazdul
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie zmusze palniakow zeby zeszli do mojego poziomu sposta bo wtedy nie beda trafiac, bialasow u nas nie ma zadnych oprocz mnie, czyli jednym slowem LIPA ;-)
11-01-2021 15:38 khazdul jest offline Szukaj postów użytkownika: khazdul Dodaj khazdul do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Bron biała a ekspy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH