Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Modyfikacja Systemu Aren » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Modyfikacja Systemu Aren 14 Ankieta - średnia ocena: 4,79
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 643
Kraina: Necropolia

Modyfikacja Systemu Aren Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Krótko i na temat, pewnie nie tylko ja robię arenę na odwal się cały czas w tym samym sprzęcie, (Srebrne monety: 1 863, a widziałem i gości po 5k), ranking to walka o pietruszkę i żadnych profitów nie daje. Proponuje dwie zmiany, jedną w miarę prostą aczkolwiek ciekawą, drugą dosyć rozbudowaną.

Wartości podane pod stare nekro V2. Sezonówki i Moria powinny mieć swoje skalowania.

Pierwsza zmiana tycząca się pośrednio areny, wprowadzenie dodatkowych poziomów perków za srebrne monety, o takim samym czasie trwania ale większym bonusie. widziałbym to jako poziom 6 oraz poziom 7. Chodzi o to żeby zrobić ujście monet i wybierać bonusy a nie odpalać wszystko a one i tak się zbierają i odkładają.

Antykwariusz

Poziom 1 2 3 4 5 6 7
Koszt 2 10 20 28 36 72 108
Czas trwania [dni] 1 7 14 21 28 28 28
szansa na dodatkowy przedmiot na wyprawie 50 % 60 % 70 % 80 % 90 % 135 % + 180 %
Aktywny poziom 5

Ninja

Poziom 1 2 3 4 5 6 7
Koszt 2 10 20 28 36 72 108
Czas trwania [dni] 1 7 14 21 28 28 28
zwiększa inicjatywę postaci hint +15 +30 +45 +60 +75 +112 +150
Aktywny poziom 5

Erudyta

Poziom 1 2 3 4 5 6 7
Koszt 2 10 20 28 36 72 108
Czas trwania [dni] 1 7 14 21 28 28 28
zwiększa zdobywane doświadczenie hint +5 % +15 % +25 % +35 % +50 % +75 % +100 %
Aktywny poziom 5

Genetyk

Poziom 1 2 3 4 5 6 7
Koszt 2 10 20 28 36 72 108
Czas trwania [dni] 1 7 14 21 28 28 28
dodatkowe pkt ewolucji za wygrany atak hint +1 +1 +1 +1 +1 +2 +3
WYBIERZ WYBIERZ WYBIERZ WYBIERZ WYBIERZ

Myśliwy

Poziom 1 2 3 4 5 6 7
Koszt 2 10 20 28 36 72 108
Czas trwania [dni] 1 7 14 21 28 28 28
zwiększa podstawowe parametry postaci na ekspedycjach w zależności od Twojego poziomu hint +1 / 20 +1 / 16 +1 / 14 +1 / 12 +1 / 10 +1/7 +1/5
zwiększa PKT ŻYCIA postaci na ekspedycjach w zależności od Twojego poziomu hint +50 / 20 +50 / 16 +50 / 14 +50 / 12 +50 / 10 +50/7 +50/5
Aktywny poziom 5

Kolekcjoner

Poziom 1 2 3 4 5 6 7
Koszt 2 10 20 28 36 72 108
Czas trwania [dni] 1 7 14 21 28 28 28
dodatkowe miejsce w zbrojowni +5 +10 +20 +35 +50 +75 +100
Aktywny poziom 5

Druid

Poziom 1 2 3 4 5 6 7
Koszt 2 10 20 28 36 72 108
Czas trwania [dni] 1 7 14 21 28 28 28
zwiększa szansę na zdobycie runy podczas ekspedycji na II mapie w zależności od Twojego poziomu +1% / 20 +1% / 16 +1% / 14 +1% / 12 +1% / 10 +1% / 7 +1% / 5
Aktywny poziom 5


Lobbysta

Poziom 1 2 3 4 5 6 7
Koszt 2 10 20 28 36 72 108
Czas trwania [dni] 1 7 14 21 28 28 28
zwiększa szansę wylosowania drugiego efektu dla umagicznienia na ekspedycji Król Wzgórza +2 % +4 % +6 % +8 % +10 % 15 % 20 %
Aktywny poziom 5


To ta prostsza zmiana co dała by ujścia srebrnikom i może zmotywowała ludzi do areny.

Druga zmiana, całkowicie przemodelowanie formuły zdobywania i tracenia punktów.
Punkty były by przydzielane odgórnie i schodziły by w dół (pierwsza 50 startowała by z maksymalnego takiego samego pułapu) teraz jest tak że im masz wyższy lvl tym więcej punktów masz co nic nie odzwierciedla.

Więc pierwsze 50 graczy startowało by z pułapu 5000, 51 miejsce 4995 i tak o 5 mniej aż do 1.
Na początku sezonu nasz ranking się zawsze zeruje, za wygrana w ataku dostajemy 5 pktów, nie zależnie od rankingu przeciwnika, dalej losuje przeciwnika tak jak na obecnych zasadach, obowiazuje prawo serii, za kolejna wygrana z rzędu dostajesz +6, +7 itd, po przegranej się zeruje, ale przeciwnik nie zbiera twojej serii ani nie tracisz punktów zdobytych w serii. Działa by też seria przegranych, co 2 przegrane w serii dostajesz o 1 punkt mniej, do max 3 punktów za wygraną. Analogiczne zasady podczas obrony z tym że wartości są dzielone przez 2 zaokrąglane w dół, działa tez odrębna seria zwycięstw/porażek dla obrony.

Sprawę kulejącego rankingu mamy załatwioną. Teraz nagrody na koniec sezonu w zależności od zajętej pozycji + bonusy stałe. Nowa waluta, jakieś punkty kryształy czy coiny które wydajemy w nowym sklepie. Umownie w poście będę nazywał je coinami.

Do rzeczy:
Samo uczestnictwo w przynajmniej jednej arenie w sezonie daje +1 coin na koniec sezonu.
Współczynnik wygranych aren 51% +1 coin na koniec sezonu.

Pierwsze miejsce:10 coinów
Drugie: 9 coinów
Trzecie: 8 coinów
Czwarte-Piąte: 7 coinów
Szóste-Dziesiąte: 6 coinów
Jedenaste-Dwudzieste 5 coinów
Dwudzieste pierwsze - Trzydzieste: 4 coiny
Trzydzieste pierwsze - Czterdzieste: 3 coiny
Czterdzieste pierwsze - Pięćdziesiąte: 2 coiny
Pięćdziesiąte pierwsze - Setne : 1 coin
Poniżej setnego: Brak

Co by się znajdowało w tym sklepie? Same rarki nagrody o które warto by było walczyć i wybór nie byłby oczywisty i uzależniony od majętności coinów. Oczywiście tabela nagród jest poglądowa. Nagrody byłyby dostępne od aktu 3.

12 Coinów - Dowolnie wybrany przedmiot epicki z dowolnym prefiksem i sufiksem.
10 Coinów - Dodatkowe doświadczenie = 1% doświadczenia gracza top1 na serwerze.
8 Coinów - Dowolnie wybrany przedmiot legendarny doskonały z dowolnym prefiksem i sufiksem.
8 Coinów - Losowa runa 4 poziomu
6 Coinów - 4k evo
6 Coinów - 20k pktów skarbu
6 Coinów - 20k złomów
4 Coiny - 60 srebrnych monet, 5 złotych monet
4 Coiny - natychmiastowe zakończenie budowy aktualnego budynku
2 Coiny - 1 kk wolnych punktów rozwoju
2 Coiny - losowe cztery runy pierwszego poziomu

Każdy znalazłby coś dla siebie, a i z samego uczestnictwa w arenie i utrzymaniu 51% WR po 6 sezonach (prawie półtora roku) można by odebrać swojego epika. Jak na moje gra warta świeczki, oczywiście nagrody można podrasować/znerfic/dodać.
13-03-2021 19:37 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. na moim serwie najwyższy w ranku ma 4065504 pkt. Przemnóż to sobie przez 10 i tyle expa dostanie gracz na (powiedzmy 100 - 110 poziomie... 40 MILIONÓW expa i prków... Niezbyt to rozsądne. Bo ani nie ma sprzętu ani doświadczenia
2. Tylko kwestia czasu i wszyscy będą biegali z epickim demon waki czegośtam mając na sobie tygrysią adrę, tygrysią szybkość i tygrysie szorty nocy To samo tyczy innego sprzętu
3 to samo z leg dsk itemkami których i tak nikt nie weźmie bo może brać epika Wink
4 Co do złomu, to jest to JEDYNA RZECZ na którym można zarobić. Jeśli nagle na serwie znajdzie się. lekko licząc 1kk złomu dodatkowo, to ekonomia zdechnie i już się nie podniesie
Reszta bonusów teoretycznie OK ale nie jestem nieomylny i mogę nie mieć racji...

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
13-03-2021 23:07 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
Arek105
Member


Data rejestracji: 31-01-2020
Postów: 46

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szkoda Twych wypocin bo to co zaprezentowałeś jest słabe + administracja ma już tą grę w zadzie tak samo jak nie ma sensu promować i zachęcać ludzi do gry. BW wymarło i w spokoju możemy liczyć dni do zamknięcia serwerów, a w grę będzie grało 100 osób na 10 multikontach. System aren jest do dupy, bo mając średnią postać pniemy się w rankingu do góry, aż natrafiamy na przeciwników wyższych o 100 lvl i przestój. Mamy mocną postać, ale każda walka przynosi nam porażkę i nie dostaje się sreber, ponieważ do zakończ nia sezonu walczymy z postaciami o +100lvl mocniejszych. Może Ty masz nadomiar srebrników, ale u innych to tak ładnie nie wygląda.
14-03-2021 04:59 Arek105 jest offline Szukaj postów użytkownika: Arek105 Dodaj Arek105 do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 643
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adzi4n
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
1. na moim serwie najwyższy w ranku ma 4065504 pkt. Przemnóż to sobie przez 10 i tyle expa dostanie gracz na (powiedzmy 100 - 110 poziomie... 40 MILIONÓW expa i prków... Niezbyt to rozsądne. Bo ani nie ma sprzętu ani doświadczenia


Czyli na twoim lvlu zbierałbyś coiny na to przez 3 sezony bo do topki byś się nie przebił, czy bys za ten czas wbił więcej expa, przy aktywnej grze na pewno. Dale topki to 6 dni expienia. Nie każda nagroda jest dla każdego, wzięcie takeij nagrody przy tym lvlu, to świadome skopanie sobie treningu.

cytat:
2. Tylko kwestia czasu i wszyscy będą biegali z epickim demon waki czegośtam mając na sobie tygrysią adrę, tygrysią szybkość i tygrysie szorty nocy To samo tyczy innego sprzętu


Już biegają oprócz tych co mają pecha w dropie, gwarant co półtora roku, co ile mamy loterie i ktos wychacza item?

cytat:
3 to samo z leg dsk itemkami których i tak nikt nie weźmie bo może brać epika


Chyba gramy w inną grę są item leg dsk wartej swojej ceny co na aukcjach schodzą po parę set milionów pr.

cytat:
4 Co do złomu, to jest to JEDYNA RZECZ na którym można zarobić. Jeśli nagle na serwie znajdzie się. lekko licząc 1kk złomu dodatkowo, to ekonomia zdechnie i już się nie podniesie


tak jak pisałem wartości są orientacyjne, ale co to jest 20k zlomu jak budynek kosztuje 200k zlomu Smile


cytat:
Mamy mocną postać, ale każda walka przynosi nam porażkę i nie dostaje się sreber, ponieważ do zakończ nia sezonu walczymy z postaciami o +100lvl mocniejszych. Może Ty masz nadomiar srebrników, ale u innych to tak ładnie nie wygląda.


To chyba nie za mocna jak dochodzisz jednak do poziomu gdzie zderzasz się ze ściana to masz chyba powód do rozwoju i ulepszeniu sprzętu, bo jak nie dajesz rady to chyba nie masz jeszcze maxa co?

Nowy ranking ma przede wszystkim poprawić sytuacje w top, kiedy w obecnej sytuacji gracz A może wygrywać 20x z rzedu, potem fartownie przegra i gracz B mu jego serię zabiera., a że gracz B wygrał fartem i wczesniej neiw ygrywał, to mu ludzie zabierając z "jego" serii po 5 pktów.
Innym patologicznym przypadkiem jest jak gracz A ma dużą serię, broni się, wygrywa, następnej dotaję drugi atak na S i przegrywa, mamy tutaj cudowne rozmnożenie punktów i serii.
14-03-2021 09:25 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
Scarecrow
Double Ace


Data rejestracji: 12-01-2018
Postów: 126
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII; Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł ok ale jedynie dla nowych kont ( bo graczy nowych nie ma) ewentualnie dla średniej klasy lvl aby dogonili topkę.

__________________
Wroga i przyjaciela hojnie obdarze, a potem zobaczę kto się kim okaże...
14-03-2021 10:03 Scarecrow jest offline Szukaj postów użytkownika: Scarecrow Dodaj Scarecrow do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by adzi4n



Nowy ranking ma przede wszystkim poprawić sytuacje w top


Czyli wystarczyło by gdybyś napisał, że dajesz pomysł pod siebie a nie dla wszystkich graczy Big Grin
Nie wstyd ci tak januszować?

BTW nie przyszło ci do głowy, że w momencie kiedy praktycznie każdy będzie mógł sobie nabyć topowe epiki to te leg dsk itemki mocno stracą na wartości?
Tak z ciekawości pytam bo wiem, ze ci nie przyszło Smile
Edit: bo tak

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez A Jednak Arrt: 14-03-2021 12:27.

14-03-2021 12:19 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 643
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adzi4n
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W jaki sposób chcesz poprawić sytuacje rankingu niżej? Najpierw trzeba dojść wyżej bo tam się zaczyna jakaś rywalizacja, a nie setki martwych kont z equipem z przed 5 lat.
14-03-2021 12:41 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by adzi4n
W jaki sposób chcesz poprawić sytuacje rankingu niżej? Najpierw trzeba dojść wyżej bo tam się zaczyna jakaś rywalizacja, a nie setki martwych kont z equipem z przed 5 lat.

Nie chcę poprawiać, bo jest nieźle a nawet jeszcze nieźlej. Sam mam 140 lvl i nie narzekam Smile Złom ma taką cenę, że stać mnie co lvl na poprawienie jednego dodatkowo statu, sprzęt mam przyzwoity. Co prawda nie wydropiłem nic sensownego na sprzedaż ale i tak mam dobrze. Evo nie mam na razie na co wydać, bo to co powinienem mam na maxa a areny nie wygram nigdy, chyba że wy weterani się pokasujecie, co daj wam dowolny boże Big Grin Ty nie chcesz poprawić sytuacji na serwie - ty chcesz utrwalić i utrzymać totalną dominację wyższych leveli Smile Oczywiście można pójść w tym kierunku ale wtedy będziecie się bić już tylko między sobą bo tych mniejszych po prostu nie będzie - wykasują się wiedząc, że choćby się pos...li to was nie dogonią. Znalazłeś GENIALNY sposób na całkowite zniszczenie tej gry. Gratuluję Smile

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
14-03-2021 15:24 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 643
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adzi4n
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czekaj chcesz roczną postacią konkurować ze dwunastoletnią? Do topki się dorwać można, na najstarszym R3, gracze od doczłapali się do topki w 5-6 lat.
I teraz powiedz komu taka nagroda pomoże bardziej? Dla mnie ten exo to jest znikomy ułamek całości, twój pewnie kryje dwukrotnie. W obecnej formie szkoda sobie porostu zwracać dupy arena 1v1. Ranking nie odzwierciedla nic a nagrody są żadne.

Watpie żeby kasacja topki co kolwiek dała, żeby reszta sobie przetarła juz przetarte szlaki
14-03-2021 16:02 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by adzi4n
Czekaj chcesz roczną postacią konkurować ze dwunastoletnią? Do topki się dorwać można, na najstarszym R3, gracze od doczłapali się do topki w 5-6 lat.
I teraz powiedz komu taka nagroda pomoże bardziej? Dla mnie ten exo to jest znikomy ułamek całości, twój pewnie kryje dwukrotnie. W obecnej formie szkoda sobie porostu zwracać dupy arena 1v1. Ranking nie odzwierciedla nic a nagrody są żadne.

Watpie żeby kasacja topki co kolwiek dała, żeby reszta sobie przetarła juz przetarte szlaki

czteroletnią gwoli scisłości Smile i nie, nie chcę dorównać ale chciałbym mieć na to szansę. ty próbujesz mi tę szansę bezpowrotnie odebrać. Przez znaczne obniżenie cen złomu, przez znaczne obniżenie cen leg dsk unikatów (które zwyczajnie przestaną być unikatami), przez to, ze będziecie sobie co sezon ładowali dodatkowe 40 mln expa i prków... Midlevelowcy na twoich propozycjach tracą Smile W sumie to nie nowość. Zawsze ci "duzi" płakali, że od gry odpływają ludzie a jednocześnie skrzętnie utrącali wszelkie propozycje zmian, które mogły by tych ludzi zachęcić Smile

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
14-03-2021 17:03 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 643
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adzi4n
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
czteroletnią gwoli scisłości Smile

Tutaj już rozmowę możemy skończyć. Piszesz że topka zła nie dobra i niedościgniona a problem jest w czym innym Smile
Jeśli topka z powodzeniem robi exp rzędu 150 kk w skali miesiąca, sezon trwa 3 miesiące czyli 450 kk exp, a nawet więcej, kiedy taki 140 lvl jak twój w żółwim tempie ile robi 5kk? Kto na tym więcej zyskuje. Raz piszesz o expie, raz o złomie, raz o itemie, zdecyduj się wszyscy wszystko na raz wezmą.

Chciałbym jeszcze dodać że topka nie jest skazana na złom od małych bo produkują go większe ilości.
14-03-2021 18:16 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by adzi4n
cytat:
czteroletnią gwoli scisłości Smile

Tutaj już rozmowę możemy skończyć. Piszesz że topka zła nie dobra i niedościgniona a problem jest w czym innym Smile
Jeśli topka z powodzeniem robi exp rzędu 150 kk w skali miesiąca, sezon trwa 3 miesiące czyli 450 kk exp, a nawet więcej, kiedy taki 140 lvl jak twój w żółwim tempie ile robi 5kk? Kto na tym więcej zyskuje. Raz piszesz o expie, raz o złomie, raz o itemie, zdecyduj się wszyscy wszystko na raz wezmą.

Chciałbym jeszcze dodać że topka nie jest skazana na złom od małych bo produkują go większe ilości.


1 robię (na razie) 8-12 kkpr złomu produkuję w okolicach 5k obie wartości dotyczą miesiąca
2 tyle złomu robicie a ten wciąż drożeje... zgadnij dlaczego?
3 piszę raz o tym raz o tamtym bo mali będą brali złom a duzi itemki i exp. to chyba dość łatwe do zrozumienia dla przeciętnie ogarniętego osobnika gatunku homo sapiens Smile Jeśli nie załapałeś to już jakby nie moja sprawa Smile
Edit:
Celowo pominąłem taki drobiażdżek, ze silnik gry na 99.999% nie jest przystosowany do tego by jakakolwiek postać skoczyła o więcej niż 1 lvl na raz. Choćby z tego powodu jest to niewykonalne Smile

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez A Jednak Arrt: 14-03-2021 21:31.

14-03-2021 19:39 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 643
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adzi4n
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Złom drożeje bo budynki wymagają 200 k złomu od sztuki, albo 60 dni budowy.
Zrób sobie postać 1 lvl na sezonowce, zrób podróż na expa i dostaniesz pare lvli, więc głupoty gadasz.

Nie będę ci już przytaczał że Znaq w 6 lat zrobił postać na R3 i dopchal się do top 1, w tym momencie już się skasowal ale byłem za nim 150 kk expa. Więc można się dostać do topki jak najbardziej.
15-03-2021 08:09 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by adzi4n
Złom drożeje bo budynki wymagają 200 k złomu od sztuki, albo 60 dni budowy.
Zrób sobie postać 1 lvl na sezonowce, zrób podróż na expa i dostaniesz pare lvli, więc głupoty gadasz.


Złom drożeje, boi jest go coraz mniej na rynku Smile Proponowałbym podszkolenie się z podstaw ekonomii. A teraz jeszcze zastanów się czemu jest go coraz mniej Smile Jeśli to za trudne, to śpieszę z wyjaśnieniem; Coraz mniej osób tenże złom sprzedaje więc jest większe nań zapotrzebowanie. Kilka miesięcy temu paczka na r6 stała po około 700pr a teraz, po fuzji z r3 paczka to 900-950 pr pr. 30% w ciągu max 3 miesięcy. Graczy ubywa. Nie tych największych, bo ci trzymają się kurczowo, ale właśnie tych co ten złom zbierali. Nisko i średnio levelowych. Realia są takie, że po pograniu jakiś czas ci gracze nie widzą sensu grania, jeśli WSZELKIE szanse do nawiązania kontaktu z topką zostały im skrzętnie zablokowane. Mnie też trzyma tu wyłącznie sentyment Smile Pierwszą postać zakładałem w 2009 i już wtedy topka blokowała gorliwie wszelkie zmiany, które pozwoliłyby mniejszym jakoś ich dogonić.
To co proponujesz zabetonuje grę; owszem - topka zdobędzie totalną dominację ale prócz tego zostanie sama na serwerach Smile Pomyśl nieco dalej niż koniuszek własnego nosa...
Jeśli nie umiesz to dalsza dyskusja nie ma żadnego sensu. Nie mam zwyczaju rozmawiać z ludźmi, którzy zaprzeczają rzeczywistości dla własnej wygody

Żegnam raczej ozięble
Edit - cyferki

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez A Jednak Arrt: 15-03-2021 12:29.

15-03-2021 11:47 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 643
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adzi4n
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra nie będę przebijał twojego balonika, widocznie czujesz się bezpiecznie w swojej strefie komfortu, naciągając swoje teorie pod siebie ile wlezie. Złom przed fuzja chodził po 800 na R3, jego cena się utrzyma po fuzji, złomu brakuje? Paczki powyżej 900 nie schodzą bo to czysta spekulacja. Jakie zmiany ci topka blokowała, podaj chociaż jeden przyklad chytry
Czy może jesteś tym typem gracza który nie zauważył że było przelewelowanie i ładowanie treningu pod kurek nie ma sensu? A nie czekaj na o było 3 lata temu, nikt by sie chyba już nie ostał jak każdy Złomek poleciał z lvlem.
Podsumowując obrażanie idzie ci jako tako, ale z obrony swojej tezy to ominales wykłady.
15-03-2021 15:40 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
zajac77
Forum Ace


Data rejestracji: 14-01-2018
Postów: 80

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

znaczy.. jaKIES BONUSY BY MOGLY BYC ZA ARENY.. czy to 1vs1 czy 3vs3... za miejsca na koniec sezonu.. a nie tylko za udzial.. mysle ze warto pomyslec..
24-03-2021 21:24 zajac77 jest offline Szukaj postów użytkownika: zajac77 Dodaj zajac77 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Modyfikacja Systemu Aren

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH