Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Modyfikator poziomu postaci » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Modyfikator poziomu postaci 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kmatu
Forum Ace


Data rejestracji: 05-06-2008
Postów: 83
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia XI

Question Modyfikator poziomu postaci Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przy zakładaniu ekspedycji jak lider ma większy poziom niż uczestnik to stosowany jest Modyfikator poziomu postaci (zarówno do lidera jak i uczestnika), który powoduje obcięcie punktów.

Ale nie działa to w drugą stronę tzn. jak lider ma mniejszy poziom to uczestnikowi nie jest stosowany Modyfikator poziomu postaci, a raczej jest ale ten od lidera z mniejszym poziomem czyli zawsze 1.

I tu mam pytanie jest to bug czy feature?
05-04-2022 17:40 kmatu jest offline Szukaj postów użytkownika: kmatu Dodaj kmatu do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przy okazji bo próbuje obliczyć doświadczenie z moba i wychodzą mi inne wartości niż otrzymałem z ekspedycji.


HP Moba 1 452 935
Mój poziom 214
1 pomagacz 289
2 pomagacz 429
Suma 932

Doświadczenie bez żadnych modifikatorów (z hp moba i lvli)

Doświadczenie dla mnie 333613,8305
Doświadczenie 1 pomagacz 450534,5655
Doświadczenie 2 pomagacz 668786,6041

Kolejność przyznawania doświadczenia.
  1. Najpierw dzielone jest doświadczenie ze wzg na ilość PŻ zabitego potwora oraz poziom graczy
  2. Następnie uwzględniany jest Modyfikator Poziomu Postaci
  3. Wynik jest mnożony przez Modyfikator za akt i lokację.
  4. Kolejno uwzględniane są bonusy zwiększające % doświadczenie zdobywane przez gracza (np z eventów).
  5. Ostatecznie doliczany jest modyfikator x2 exp dla lidera.


Modyfikator Poziomu Postaci: Domyślnym poziomem gracza do pokonania przeciwników z drugiej mapy jest poziom sugerowany w opisie każdej lokacji widocznym w grze. Czyli mam mieć lvl 133+ aby dostawać full doświadczenia.
Modyfikator za akt i lokację. (wrzody akt 3) 181%
Premie (czasowa,evo,gwiazdki) (50+30+100) 180%
Lider 2

Wychodzi mi 5 249 748 a dostałem 6 485 454.
05-04-2022 21:03 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kmatu, tak, wszystko się zgadza.

GreatXX, w patchu 2.0 bonus za akt został usunięty, a w jego miejsce wszedł bonus za liczbę osób na ekspedycji. Dostałeś więcej doświadczenia, ponieważ na Wrzodach modyfikator za 3-osobowy skład jest większy niż dawny modyfikator za Akt III. Tutaj masz dokładne wyjaśnienie jak to policzyć:
doświadczenie na ekspedycjach

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


07-04-2022 10:06 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

MasterOfPuppets, dziękuję.
07-04-2022 10:47 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Modyfikator poziomu postaci

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH