Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE Problem z administracją » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Problem z administracją 11 Ankieta - średnia ocena: 8,3611 Ankieta - średnia ocena: 8,3611 Ankieta - średnia ocena: 8,36
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
lucas_wolf
Junior Member


Data rejestracji: 28-03-2007
Postów: 12

Problem z administracją Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze:
Przeglądarka internetowa:

Opis problemu:

"MasterOfPuppets
Community Manager

Codzienne ćwiczenia zostały dodane w celu rozluźnienia mięśni szyi, a nie spinania się jak guma od majtek. Proponuję zaczekać z opinią np. do przyszłego tygodnia - normalne że gdy człowiek przed długi czas się nie rusza to ciężko zacząć ćwiczyć, ale początek zawsze jest najtrudniejszy. Zaczniecie ćwiczyć regularnie i stanie się to Waszą drugą naturą.
Tylko pod żadnym pozorem proszę nie odświeżać strony bez wykonywania ćwiczeń, tak nie wolno."


Dobry żart polega na tym że po fakcie wszystkie strony sie śmieją. A tu tylko buta i ignorancja, bo temat gdzie ludzie przekazywali swoja frustrację został przez wyżej wzmiankowanego zamkniety.

I można by przymknąc oko, odklikać te kilkadziesiąd razy, a tu o 12 dabilizm zaczyna sie od nowa.



Więc krÓtko: Nie mam na to czasu i cierpliwości.

GRATULACJE MasterOfPuppets
"Trwa okres ochronny. Usunięcie postaci będzie możliwe za 1 d."
Na wszystkich kontach.

__________________
R7 ulv
R12 lucas_wolf
01-04-2023 12:46 lucas_wolf jest offline Szukaj postów użytkownika: lucas_wolf Dodaj lucas_wolf do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Już pisałem - jest sobota, Konrad ma wolne, ale będzie w domu po południu i wrzuci poprawkę.
Jeśli komuś na tym samym koncie obracanie włączyło się ponownie, to najprawdopodobniej wynika to z problemów z przechowywaniem danych przez przeglądarkę.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


01-04-2023 12:50 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE Problem z administracją

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH