Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » MULTIKONTA Heniu_PL; lechuu; Niebiescy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Heniu_PL; lechuu; Niebiescy 13 Ankieta - średnia ocena: 8,6213 Ankieta - średnia ocena: 8,6213 Ankieta - średnia ocena: 8,6213 Ankieta - średnia ocena: 8,62
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Heniu_PL; lechuu; Niebiescy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 3460
Login Heniu_PL
Postać Heniu_PL

ID 73
Login lechu
Postać lechuu

ID 22356
Login Niebiescy
Postać Niebiescy

Multi - przelogowania, wymiany handlowe etc. = stały.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

05-03-2008 16:14 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
misiuzdw
Full Member


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 54
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a wiec tak:

konto heniu_pl zostalo zgloszone z lechem mozna sprawdzic nawet sam wejde na emaila i podam... co do niebieskiego to dzis rano przed szkolom zamienilem sie z nim kontami(prosze sprawdzic wczesniejsze logowania;-)) niemialem kiedy zglosic tego bo do szkoly szedlem, jak wrocilem to zglosilem z konta niebiescy odrazu gre z jednego z ip z lechem, z lecha nie zglosilem bo to nie moje konto i nieznam hasla a brata niema do tej pory wiec niebylo mozliwosci zgloszenia, a spieszylem sie troszke bo mialem cos do roboty, teraz wchodze zeby napisac do ciebie o zmianie konta ale patrze juz ban
niezaszybko postapiles?

__________________
php:
1:
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=54c80ad4de



10k pkt w jednym ataku;] tak sie wali pkt;]
05-03-2008 18:00 misiuzdw jest offline Szukaj postów użytkownika: misiuzdw Dodaj misiuzdw do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdecydowanie za wolno według mnie

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

05-03-2008 18:06 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
misiuzdw
Full Member


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 54
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale kiedy mialem to zrobic? rano gdzies kolo 7,40 zamienilem sie i szybko pobieglem do szkoly przyszlem okolo 15 to zglosilem gre z jednego ip i tat mnie wolal zebym cos zrobil wiec po powrocie czyli teraz chcialem napisac do ciebie na gg ale niedostepny wiec chcialem sie zalogowac i patrze banik;] wiec prosze o odbanowanie i sprawdzenie bo ja niewidze zadnej mojej winy ani drogiej osoby
ale moze ona zglosila niewiem
prawdopodobnie sie tu niedlugo wypowie;p

__________________
php:
1:
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=54c80ad4de



10k pkt w jednym ataku;] tak sie wali pkt;]
05-03-2008 18:10 misiuzdw jest offline Szukaj postów użytkownika: misiuzdw Dodaj misiuzdw do Listy kontaktów
pilarix
Full Member


images/avatars/avatar-7643.jpg

Data rejestracji: 06-02-2008
Postów: 52

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 22356
Login Niebiescy
Postać Niebiescy


prosze szeszej abyś nie dawał mi warna. ten co mam jest fajnyBig Grin

ale do rzeczy.
niebiescy dostał bana.
z tego co wiem jego sprzęt lezy w zk.
czy to jest sprawiedliwe aby ktoś korzystał z itemu zbanowanego gracza??

jeśli to niezgodne z regulaminem to prosze o interwencję oraz usunięcie sprzetu niebiescy ze zbrojowni klanowej
06-03-2008 18:58 pilarix jest offline Szukaj postów użytkownika: pilarix Dodaj pilarix do Listy kontaktów
misiuzdw
Full Member


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 54
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

powinienes sie cieszyc ze w zk leza runiki

itemki moga wywalic zastepca klanu i lider chyba nie wywalaja a wiesz czemu?? to sie ich zapytaj Tongue

-co do wymian handlowych wszystko sie zgadza z opem gadalem na gg widzial ze wszystko sie zgadza i czekam na potwierdzenie drogiego zamiennika konta henia_pl z niebiescy na potwierdzenie tego faktu

__________________
php:
1:
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=54c80ad4de



10k pkt w jednym ataku;] tak sie wali pkt;]
06-03-2008 19:06 misiuzdw jest offline Szukaj postów użytkownika: misiuzdw Dodaj misiuzdw do Listy kontaktów
Niebiescy
Newbie


Data rejestracji: 28-10-2007
Postów: 4
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam
wszystko sie zgadza co pan wyzej napisal wymienilismy sie kontami wczoraj rano sam tez sie spieszylem i nie zglosilem tego bo najpierw chcialem to uzgodnic z tym panem ktorego w danej chwili nie bylo
-co do wymian kazda zgodna niebylo zadnego pushingu

__________________
nick; Black_Hunter
06-03-2008 21:24 Niebiescy jest offline Szukaj postów użytkownika: Niebiescy Dodaj Niebiescy do Listy kontaktów
Twoja_Stara
Triple Ace


images/avatars/avatar-7315.jpg

Data rejestracji: 19-02-2008
Postów: 161
Klan: SAINTS
Kraina: Necropolia III
Skąd: wziął się Soli???

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47(a)
W związku z rosnącą ilością "kradzieży" kont podczas sprzedaży/wymian ZAKAZANA zostaje SPRZEDAŻ kont (licytacje kończące się w ciągu 24h od tego tematu są jeszcze ważne), a WYMIANY MUSZĄ odbywać się na FORUM BW (nie można korzystać z gg i innych komunikatorów itp itd)

Poniżej zamieszczam jeszcze sposoby przeciwdziałań "kradzieży" przy wymianach kontami:
-brak większej ilości premium (nie ma możliwości zmiany e-mail/nicku)
-hasło wygenerowane przez zmianę hasła, nie własne, podczas podawania go graczowi
-po 5min od podania hasła - zmiana, wystarczająco dużo czasu by zobaczyć konto i ocenić czy warto się zamieniać, a przeciwdziała innym działaniom (usunięcie sprzętu, włączenie kasacji itp)
-sprawdzić posty danego gracza, mógł już się pojawić w skargach/pręgierzu



Sprzedaż/wymiana kontami


taka wymiana wciaz jest niezgodna z regulaminem, prosze o podtrzymanie banow dla w/w ekipy.


//edit

prosze o niekaranie mnie warnem mimo ze to wtracenie sie nei jest do konca zgodne z prawem, jednak wystepuje tu jako strona graczy ktora domaga sie sprawiedliwosci i kary dla takich ludzi jak bohaterowie tego tematu robiacy jakies machlojki i tlumaczacy sie brakiem czasu. skoro mieli czas na wymiane to mogli tez to zglosic. dodatkowo zrobili to w sposob niezgodny z zasadami. dziekuje za wyrozumienie.



//edit 2

poniekad postacia heniu_pl gra teraz osoba grajaca wczesniej postacia sub-zero lub KaradhaR(id 300) a final tej historii mamy tutaj:
Cała sieć tego była Wink


//edit3 do misiuzdw
recydywe juz odsiedzialem, warna jeszcze nie dostalem, jak dostane najwyzej nie zaloze konta na forum i beda mi kumple zalatwiali handel itp, jakos z tym przezyje przynajmniej nie bedziesz mial satysfakcji ze zbanowania mnie.

__________________
kupie: czarną bizuterię sufixowaną



Moje aukcje trwają CM+48h chyba że napisze inaczej

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Twoja_Stara: 11-03-2008 20:17.

08-03-2008 11:09 Twoja_Stara jest offline Szukaj postów użytkownika: Twoja_Stara Dodaj Twoja_Stara do Listy kontaktów
misiuzdw
Full Member


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 54
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a teraz kilka mojch slow jednej sprawy niemozna rozpatrywac do drogiej pytalem sie szeszeja czy jak ja mam bana to moze przychodzic kumpel domnie i grac kiedy ja mam bana i nietrzeba nic zglasac sam admin tak napisal wiec ja niewidze problemu co do machlojek ktore ty sobie wymysliles to tylko twoje wymysly poniewaz zadnego pushingu multi zgloszone wiec niewiem oco ci chodzi no moze ze mielismy wojne pomiedzy klanami to chcesz nasz rozwalic ale teraz moj atak na ciebie

prosze o danie temu panowi u gory warna na napisanie tu tego posta mogl to napisac na pw do admina a nie tu za to jest warn a to do niego juz zablokowanie a co z kolej idzie ban za recydywe a ze juz jedna mial
Stec0

wiec prosze o jakas wieksza kare bo chyba nierozumie zasad forum

dzieuje
i pozdrawiam

edit do steca: no ja ta niewiem ale mnie troche uraziles machlojkami czy czyms tam i mojego kolege wiec takie sa zasady trzeba bylo napisac na pw,nikt ci niekazal sie wtracac to ja przez ciebie i moj kolega teraz jestem pokazany w zlym swietle a przez co?? a przez wojne ktora wywolaliscie

__________________
php:
1:
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=54c80ad4de



10k pkt w jednym ataku;] tak sie wali pkt;]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez misiuzdw: 12-03-2008 07:25.

11-03-2008 18:02 misiuzdw jest offline Szukaj postów użytkownika: misiuzdw Dodaj misiuzdw do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » MULTIKONTA Heniu_PL; lechuu; Niebiescy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH