Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » MULTIKONTA larry7771 ; joker-71 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony larry7771 ; joker-71 3 Ankieta - średnia ocena: 7,003 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

larry7771 ; joker-71 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

larry7771
Postać larry7771
joker-71
Postać jok

multikonto, pushing
ban stały

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
16-09-2008 22:40 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
berwig
Member


Data rejestracji: 19-11-2007
Postów: 45
Kraina: Necropolia II
Skąd: Krakow

RE: larry7771 ; joker-71 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chciałem oddać przedmiot Dobry Krótki łuk Wilka należący do jok'a.
Jak mam to zrobić?

EDIT: a ja liczyłem na pomyłkę ;-), pzdr jok.

oferta z łukiem skierowana co c47

__________________
r14: Gburka
___________
Kupiłeś składaj ofkę
kupiłem ja składam.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez berwig: 17-09-2008 07:58.

16-09-2008 23:29 berwig jest offline Szukaj postów użytkownika: berwig Dodaj berwig do Listy kontaktów
joker-71
Newbie


Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Big Grin heh , no cóż , fajnie sie grało , fajnie sie bawiło
ban jak najbardziej słuszny <pozdro dla be47>
jak mam czyjś sprzęt niech zostawi tu wiadomość , jak ktoś ma mój niech wspomoże konto administratora

__________________
M.A.N - najlepszy klan "bw"
17-09-2008 06:31 joker-71 jest offline Szukaj postów użytkownika: joker-71 Dodaj joker-71 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
joker-71 napisał(a)
jak mam czyjś sprzęt niech zostawi tu wiadomość , jak ktoś ma mój niech wspomoże konto administratora


właśnie tego się trzymamy Smile

berwig, złóż ofertę na konto administracyjne i napisz PW lub post

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
17-09-2008 11:24 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
berwig
Member


Data rejestracji: 19-11-2007
Postów: 45
Kraina: Necropolia II
Skąd: Krakow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oferta wisi,

pzdr.

__________________
r14: Gburka
___________
Kupiłeś składaj ofkę
kupiłem ja składam.
17-09-2008 11:54 berwig jest offline Szukaj postów użytkownika: berwig Dodaj berwig do Listy kontaktów
oltom
Newbie


Data rejestracji: 20-04-2008
Postów: 2
Kraina: Necropolia II
Skąd: Puławy

roliczenie transakcji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jok mi jest winien 1k a ja jemu Dobrą Tygrysią Marynarkę - jak to rozliczyć ??

Pozdrowionka :-)

Mój nick w grze - Oltom
17-09-2008 17:36 oltom jest offline Szukaj postów użytkownika: oltom Dodaj oltom do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra Tygrysia Marynarka kosztuje ok 1k więc chyba nic nie trzeba robić Wink

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
17-09-2008 18:35 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
oltom
Newbie


Data rejestracji: 20-04-2008
Postów: 2
Kraina: Necropolia II
Skąd: Puławy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

OK, czyli zostawiam sprawę tak jak jest.
17-09-2008 18:51 oltom jest offline Szukaj postów użytkownika: oltom Dodaj oltom do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » MULTIKONTA larry7771 ; joker-71

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH