Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » zadanie w 3s a II Akt » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony zadanie w 3s a II Akt 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
.Manson.
Viking


images/avatars/avatar-24572.jpeg

Data rejestracji: 15-05-2008
Postów: 568
Klan: WD
Kraina: Necropolia II

zadanie w 3s a II Akt Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W 3 strefie mamy zadanie aby ukonczyc wszystkie pielgrzymki lecz mam pytanie jesli przenioslem sie do 3s a wszyscy wiemy ze zeby przeniesc sie do 3s musimy zrobic wszystkie pielgrzymki to jak mam ukonczyc to zadanie?? wystarczy ze zrobie jedna pielgrzymke bo teoretycznie juz wszystkie zrobilem tylko ze w pierwszym akcie czy musze zrobic od nowa wszystkie i dopiero jak zalicze ostatnia to mi zaliczy to zadanie?? Prosze o odpowiedz

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez .Manson.: 10-10-2008 16:42.

10-10-2008 16:42 .Manson. jest offline Szukaj postów użytkownika: .Manson. Dodaj .Manson. do Listy kontaktów
Yowi
Ex-Team


images/avatars/avatar-20238.gif

Data rejestracji: 02-01-2007
Postów: 1.485

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm... Właśnie zastanawiałem się sam jak z tym będzie, jednak chyba wystarczy zaliczyć jedną... Jednak mam dosyć duże wątpliwości... Możliwe że będziesz musiał zaliczyć wszystkie Tongue
10-10-2008 16:56 Yowi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yowi Dodaj Yowi do Listy kontaktów
Xzar
Kozioł Zagłady


images/avatars/avatar-24905.jpg

Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 2.010
Klan: Perwersi
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakoś coś pomieszałeś - od kiedy przy przejściu do 3 strefy są wymagane wszystkie pielgrzymki ? Tongue Miałeś chyba na myśli 2 akt.

Jeżeli chodziło Ci o akt, i jeżeli przeniosłeś się do 2 aktu bez zaliczenia zadania z pielgrzymkami, to aby je zaliczyć musisz zaliczyć wszystkie pielgrzymki (tak, te z 2 aktu - najtrudniejsze)
10-10-2008 16:57 Xzar jest offline Szukaj postów użytkownika: Xzar Dodaj Xzar do Listy kontaktów
ToEsOsS
Lord


Data rejestracji: 14-06-2008
Postów: 304
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mi się wydaje, że tylko jedną musisz zaliczyć chociaż też pewny nie jestem. Mam zaliczoną jedną pielgrzymkę te zadanie robiłem w 4s. A obecnie jestem w 5s i tego zadania nie mam. Zaglądnę tutaj też od czasu do czasu bo może znajdzie się odpowiedź na te pytanie i ja też będę z tego miał korzyść xD

__________________

10-10-2008 17:00 ToEsOsS jest offline Szukaj postów użytkownika: ToEsOsS Dodaj ToEsOsS do Listy kontaktów
.Manson.
Viking


images/avatars/avatar-24572.jpeg

Data rejestracji: 15-05-2008
Postów: 568
Klan: WD
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez .Manson.
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xzar napisał(a)
Jakoś coś pomieszałeś - od kiedy przy przejściu do 3 strefy są wymagane wszystkie pielgrzymki ? Tongue Miałeś chyba na myśli 2 akt.


Chodzi mi o to ze bedac w 3s jest zadanie aby zaliczyc wszystkie pielgrzymki:

Wykonaj wszystkie Pielgrzymki w Nieznane.

Lecz nie zaliczylem tego zadanie bedac w pierwszym akcie a teraz bedac w drugim akcie chce je zaliczyc wiec pytam sie czy musze wszystkie czy tylko jedna

__________________

10-10-2008 17:07 .Manson. jest offline Szukaj postów użytkownika: .Manson. Dodaj .Manson. do Listy kontaktów
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tez mi się zdaje że wszystkie..W poradach o to samo się spytałem i pisali mi że trzeba 4 zaliczyć..Dzisiaj zaliczyłem 4 czyli wpływy i nie zaliczyło mi zadania..nic trzeba robić wszystkie

__________________
Nick na R1: Kedul
10-10-2008 17:18 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
artemis_fowl999
Double Ace


Data rejestracji: 21-09-2008
Postów: 101
Kraina: Necropolia II
Skąd: z pokoju obok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wszystkie trzeba chyba zrobić

__________________

R3 ARTEMIS_FOWL
10-10-2008 17:21 artemis_fowl999 jest offline Szukaj postów użytkownika: artemis_fowl999 Dodaj artemis_fowl999 do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponuję przestać gdybać, a jeśli ktoś się wypowiada, to osoba która wie a nie domyśla się.

Ja szczerze mówiąc nie mam pojęcia Tongue

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

10-10-2008 17:24 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
TomHagen
Double Ace


images/avatars/avatar-11320.jpg

Data rejestracji: 30-08-2008
Postów: 113
Kraina: Necropolia; Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zadanie wyraźnie mówi:


cytat:

Wykonaj wszystkie Pielgrzymki w Nieznane.




Więc wszystkie Smile
A że zadanie nie jest z góry przydzielone do określonego aktu, więc dotyczy obu Wink

Wychodzi na to że będzie trzeba się w 2a z tymi pielgrzymkami pomęczyć Tongue

__________________

sygna by Talerz Wink


Mam już dosyć chamskich zachowań połowy serwera r1
10-10-2008 20:24 TomHagen jest offline Szukaj postów użytkownika: TomHagen Dodaj TomHagen do Listy kontaktów
.Manson.
Viking


images/avatars/avatar-24572.jpeg

Data rejestracji: 15-05-2008
Postów: 568
Klan: WD
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez .Manson.
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no tak zadanie mowi ze wszystkie ale przeciez juz kiedys zrobilem wszystkie ech prosze nie spamowac i nie gdybac po prostu oczekuje odpowiedzi na 100 procent

__________________

10-10-2008 22:27 .Manson. jest offline Szukaj postów użytkownika: .Manson. Dodaj .Manson. do Listy kontaktów
piccolo123
Member


images/avatars/avatar-14407.gif

Data rejestracji: 24-11-2006
Postów: 47
Klan: gdzie popadnie
Kraina: Necropolia; Necropolia V
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

manson ale o co ty walczysz tak sama sa zadania zalicz 1 zalicz 4 zalicz wsztstkie bylo juz gdzies pisane ze zadania sie nie kumuluja ani nie powtarzaja poczytaj zanim sie wypowiesz a jak chcesz darmowe pr to napisz ...... a z reszta nie mam sily na nukow

__________________

grafika by sypher

cytat:
yankees napisał(a)
Bo ja go na serio chciałem najeb... i mało brakowało ale filozofia "olewaj go , olewaj go"

11-10-2008 01:32 piccolo123 jest offline Szukaj postów użytkownika: piccolo123 Dodaj piccolo123 do Listy kontaktów
Aelirenn
Oczopsujka ;)


images/avatars/avatar-13644.gif

Data rejestracji: 09-11-2007
Postów: 147
Klan: M.a.N.; -69-
Kraina: Necropolia II; Necropolia IV
Skąd: Z Zimy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Manson, zrobiłeś wszystkie, ale nie w 3s Wink


Teraz musisz biegać od nowa niestety. Ale możesz je sobie zaliczyć w 4 albo i 5 strefie (taniej chytry ), a dopiero jak zaliczysz wszystkie (czyli nie będzie się liczyła kolejność) proponuję spróbować zaliczyć zadanie w 3s.
Tak standardowo wszakże Wink

Powodzenia Wink

__________________
... fascinating ...



r3: Aelirenn [MaN]
r6: Ahmar [-69-]
11-10-2008 01:43 Aelirenn jest offline Szukaj postów użytkownika: Aelirenn Dodaj Aelirenn do Listy kontaktów
jabko
Double Ace


images/avatars/avatar-1579.jpg

Data rejestracji: 25-12-2006
Postów: 145
Klan: Gildia DerGastor
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Pielgrzymowice(RIO)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zaliczyłem wszystkie pielgi w 4s i jeżeli dobrze pamietam to przy przeniesuieniu do 3s automatycznie mi zaliczyło zadanie lub po wykonaniu jenej pielg ;P
ale to było dawno i dobrze nie pamietam ;P

__________________
nick w grze jabko

jabko zadaje cios krytyczny z broni Doskonała Zwinna Maczuga, Mitos zostaje zraniony za 463 PKT ŻYCIA.
11-10-2008 13:22 jabko jest offline Szukaj postów użytkownika: jabko Dodaj jabko do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
jabko napisał(a)
zaliczyłem wszystkie pielgi w 4s i jeżeli dobrze pamietam to przy przeniesuieniu do 3s automatycznie mi zaliczyło zadanie lub po wykonaniu jenej pielg ;P
ale to było dawno i dobrze nie pamietam ;P


On nie o tym mówi ;P

Jak przejdziesz do a2 nie mając tego zadania zrobionego to idziesz do s3 zaliczas bliskie potem dalekie a na końcu pielgi za które Ci zalicza zadanie Tongue

Nie wiem skąd Ci się ubzdurało że nie mając tego zadania w a2 wystarczy zrobić jedną pielgę ^^ pisze że wszystkie to wszystkie ;P

chyba że zaliczyłeś to zadanie w s4 (w sensie że zrobiłeś wszystkie pielgi) potem przeszedłeś do a2 a na końcu do s3 to wtedy wystarczy zrobić jedną pielgę w innym wypadku trzeba wszystkie ;P
11-10-2008 14:01 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Xzar
Kozioł Zagłady


images/avatars/avatar-24905.jpg

Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 2.010
Klan: Perwersi
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przecież napisałem w swoim poście że musisz wszystkie pielgrzymki zaliczyć Tongue Mam sto procent pewności, kiedyś był temat o tym w bugach lub systemie ;-)
11-10-2008 15:46 Xzar jest offline Szukaj postów użytkownika: Xzar Dodaj Xzar do Listy kontaktów
Aelirenn
Oczopsujka ;)


images/avatars/avatar-13644.gif

Data rejestracji: 09-11-2007
Postów: 147
Klan: M.a.N.; -69-
Kraina: Necropolia II; Necropolia IV
Skąd: Z Zimy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kartel napisał(a)

chyba że zaliczyłeś to zadanie w s4 (w sensie że zrobiłeś wszystkie pielgi) potem przeszedłeś do a2 a na końcu do s3 to wtedy wystarczy zrobić jedną pielgę w innym wypadku trzeba wszystkie ;P


Kartel, nie da się tego zadania zaliczyć w 4s, bo go tam nie ma Wink
W 4s trzeba "zadaniowo" zaliczyć 4 pielgi.

__________________
... fascinating ...



r3: Aelirenn [MaN]
r6: Ahmar [-69-]
11-10-2008 17:15 Aelirenn jest offline Szukaj postów użytkownika: Aelirenn Dodaj Aelirenn do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Aelirenn napisał(a)
cytat:
Kartel napisał(a)

chyba że zaliczyłeś to zadanie w s4 (w sensie że zrobiłeś wszystkie pielgi) potem przeszedłeś do a2 a na końcu do s3 to wtedy wystarczy zrobić jedną pielgę w innym wypadku trzeba wszystkie ;P


Kartel, nie da się tego zadania zaliczyć w 4s, bo go tam nie ma Wink
W 4s trzeba "zadaniowo" zaliczyć 4 pielgi.



czytaj nawias -.- wytłumaczyłem chyba dokładnie co miałęm namyśli czyli zaliczenie wszystkich pielg w s4 ponieważ często są pytania co wtedy zrobić żeby zadanie zaskoczyło
11-10-2008 17:31 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
sypkilopez
Triple Ace


images/avatars/avatar-744.jpg

Data rejestracji: 11-10-2006
Postów: 211
Klan: PeeSDe
Kraina: Moria
Skąd: DzbanGłebokiILOGISzc zecinDworzecGł.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Do Aktu II gracz może awansować, jeśli:

* zdobył 50 poziom,
* ukończył Akt I - czyli zaliczył wszystkie pielgrzymki w Akcie I. (nie koniecznie wykonał zadanie z pielgrzymkami w s3)

(Po spełnieniu tych warunków opcja przejścia do Aktu II pojawia się na ekranie wypraw.)

potem przechodzisz do aktu drugiego ... i ci się wszystkie wyprawy kasują i robisz je od nowa...
jeżeli nie zrobiłeś zadania z pielgrzymkami w s3 czyli wykonałeś wszystkie powiedzmy w s4 i poszedłeś do aktu 2 to to zadanie mozesz wykonać w akcie drugim ale wyłącznie będąc w strefie 3 bo jak można wykonać zadanie którego nie mamy w liście zadań ?
chyba wyczerpałem temat

__________________
Bóg zawsze przychodził od strony słońca ale dziś chyba zapił bo Nikt go nie widział.
Moria- ID-1371
Moria!!- ID-3

11-10-2008 18:36 sypkilopez jest offline Szukaj postów użytkownika: sypkilopez Dodaj sypkilopez do Listy kontaktów
.Manson.
Viking


images/avatars/avatar-24572.jpeg

Data rejestracji: 15-05-2008
Postów: 568
Klan: WD
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez .Manson.
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ok dzieki za pomoc i niestety widze ze znowu musze zrobic wszystkie ech lipa ale coz mozna zamknac

__________________

11-10-2008 19:39 .Manson. jest offline Szukaj postów użytkownika: .Manson. Dodaj .Manson. do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » zadanie w 3s a II Akt

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH