Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » W związku z sytuacja na swiecie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony W związku z sytuacja na swiecie 18 Ankieta - średnia ocena: 3,0018 Ankieta - średnia ocena: 3,0018 Ankieta - średnia ocena: 3,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

W związku z sytuacja na swiecie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy planowane sa jakies sposoby pomocy od nas graczy przez Was - administracje w tej jakze pienknej gierce jakom jest blud łors ? Oczywiście mam tutaj na mysli przeznaczanie zysku z zakupowanej przez nas premki ?

Pomoc oczywiście Ukrainie ale patrzac po reakcjach lapkami w dol brak w Was jakiejkolwiek empatii dla krzywdy ktora sie dzieje za nasza granicą . Szkoda słow jakie macie podejscie .. Żenada !!

__________________
Nick na R1: Kedul

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez dawidmen: 02-03-2022 17:22.

01-03-2022 20:32 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja bym się do tego przychylił, szczególnie że sporo firm robi taką akcję a jedna nawet przeznaczyła na ten cel wszystkie swoje przychody z rynku u kacapów Smile Wyszło tego coś koło 100 000 zyla Big Grin

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
03-03-2022 01:27 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
Asimof
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2021
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak oni graczy mają gdzieś a co dopiero jakaś tam wojna XD
03-03-2022 01:39 Asimof jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimof Dodaj Asimof do Listy kontaktów
SpeedPL
Viking


images/avatars/avatar-4471.gif

Data rejestracji: 12-05-2007
Postów: 588
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przecież masz pełno linków w necie gdzie możesz zrobić przelew na daną akcję. Więc po co to jeszcze tutaj?


Chcesz się lansować czy o co chodzi? Wejdź na siępomaga.pl i tam rób zrzutkę.



Temat bez sensu
03-03-2022 08:42 SpeedPL jest offline Szukaj postów użytkownika: SpeedPL Dodaj SpeedPL do Listy kontaktów
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez dawidmen
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SpeedPL napisał(a)
Przecież masz pełno linków w necie gdzie możesz zrobić przelew na daną akcję. Więc po co to jeszcze tutaj?


Chcesz się lansować czy o co chodzi? Wejdź na siępomaga.pl i tam rób zrzutkę.



Temat bez sensu


Beka z typa , 0 wspolczucia u ciebie. Nie wstyd CI?

__________________
Nick na R1: Kedul
03-03-2022 17:57 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
SpeedPL
Viking


images/avatars/avatar-4471.gif

Data rejestracji: 12-05-2007
Postów: 588
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A czego ma mi być wstyd?

Bo nie rozumiem Twoich żali...
Z resztą nie muszę się tłumaczyć z tego co robię
04-03-2022 08:59 SpeedPL jest offline Szukaj postów użytkownika: SpeedPL Dodaj SpeedPL do Listy kontaktów
DrizztDoUrden
Forum Legend


images/avatars/avatar-21721.jpg

Data rejestracji: 26-03-2007
Postów: 1.871
Kraina: Necropolia X
Skąd: Dokąd?? I z kim??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja bym po prostu zamknął rosyjski serwer BW rotfl rotfl rotfl Albo chociaż dać BANa do chwili aż sytuacja się nie wyklaruje dla tych co logują się po IP z Rosji czy Białorusi chytry rotfl rotfl
07-03-2022 16:21 DrizztDoUrden jest offline Szukaj postów użytkownika: DrizztDoUrden Dodaj DrizztDoUrden do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Propozycja typu zmiana nazwy pierogów ruskich na ukraińskie.

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

08-03-2022 21:39 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
Fither
Member


Data rejestracji: 24-04-2012
Postów: 46
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja proponuję poprostu zamknac serwery rosyjsie i białoruskie i tyle w temacie

__________________
R1 - Wać Pan Kapelan
R6 - Grinsia
R7 - Grins
R11+R12 - SirGorash
10-12-2022 15:41 Fither jest offline Szukaj postów użytkownika: Fither Dodaj Fither do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » W związku z sytuacja na swiecie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH