Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Moria v2 (R17/R19) Ciężka kusza » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Ciężka kusza
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Bizonsky87
Newbie


Data rejestracji: 18-04-2009
Postów: 2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Ciężka kusza Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam pytanie na temat ciężkiej kuszy na speed moriach

Czy wysoko lvl dystanse stosują w ogóle tą broń, czy w obliczu popularności noża driady i toporka reakcji ktoś potrafi skutecznie używać ciężkiej kuszy?

Na chwilę obecną mam postać lvl 120, tatek wd i używam epickiej ciężkiej kuszy
Łącznie z bonusem z eq i umagami mam 14 ataków
W pvp jakoś tam daję rade ze względu na dużo hp, palniaki 1h wyciągają więcej dmg, na ekspach doceniam 100% ignora, z krytykiem też nie ma problemu

Pytanie czy iść dalej tą drogą czy myśleć o zmianie na jedyną słuszną opcję dla dystansa (nóż + toporek)
23-07-2018 12:08 Bizonsky87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Bizonsky87 Dodaj Bizonsky87 do Listy kontaktów
Liquid
Taki sobie nupek


Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 679
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja na R17 gram dystansem mam 258lvl i używam toporka reakcji i noża wilka. Nie widziałem nikogo w "topce" co by używał ciężką kuszę. Z tym, że ty grasz WD, a ja nie znam żadnego WD w topce. Dla WD faktycznie lepiej sprawuje się "ciężki" dystans.
Decyzja należy do Ciebie, z tym, że w mojej opinii jak chciałbyś zmienić na nóż + toporek to na Twoim miejscu zmienił bym również tatuaż na ŁS.
Ale to tylko opinia "takiego sobie nupka", więc nie traktuj jej zbyt poważnie Tongue
14-08-2018 11:53 Liquid jest offline Szukaj postów użytkownika: Liquid Dodaj Liquid do Listy kontaktów
rikulus
Double Ace


Data rejestracji: 25-11-2016
Postów: 136
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na ekspy pilium wilka lepsze. Ciężka kusza daje radę, z dobrymi umagami podobny dmg co driada wyciągasz w atakach. Nie trzeba iść na siłę w nóż driady, jest łatwiejsze, ale nie jest dużo lepsze.
14-08-2018 16:03 rikulus jest offline Szukaj postów użytkownika: rikulus Dodaj rikulus do Listy kontaktów
Bizonsky87
Newbie


Data rejestracji: 18-04-2009
Postów: 2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bizonsky87
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki chłopaki, myślę że z ostateczną decyzją wstrzymam się do balans patcha dla morii i zobaczymy czy ciężka kusza dostanie jakiegoś boosta na tyle że będzie bardziej grywalna na high lvl

Na razie eksperymentuję właśnie z nożem wilka, jest nieźle ale mocno odczuwam niski poziom % do ignora i to jest teraz mój priorytet w przypadku łapania umagów.

Kolega w klanie na 140 lvl i nożem wilka wyciąga niecałe 20 ataków po ok 4k, gdzie ja kuszą 14 ataków po ok. 2k, to mi dało do myślenia.

Kolejny plus za nożem to to że mogę być bardziej elastyczny w kwestii eq, tzn. w przypadku kuszy priorytetem było zwiększenie liczy ataków, więc szybkość na klatę i mściwe biżu. Teraz biegam w pająkach i ss więc suma też się zwiększyła co jest na plus głównie jeżeli chodzi o inicjatywę, bo na zasięg nie narzekałem.
16-08-2018 11:18 Bizonsky87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Bizonsky87 Dodaj Bizonsky87 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Moria v2 (R17/R19) Ciężka kusza

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH